Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Busterftw


Busterftw
veterán

Mar csak a kartyaknak kell megjonniuk a boltokba. :U

(#2) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Azt olvastam valahol, hogy ez az alkalmazás minden rtx kártyán működik, nem csak amperán.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#3) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jól látom hogy a nem DCH driver megint csak a letöltendő file nevéből a "-dch" kitörlésével elérhető, menüből nem?

(#4) Lunarianark


Lunarianark
friss újonc

Én a 460.15 Gameready dch driver-t használom :D

[ Szerkesztve ]

(#5) FLATRONW válasza Dr. Akula (#3) üzenetére


FLATRONW
őstag

Ezt az oldalt kellene a PH-nak belinkelnie. Itt kiválasztható a driver típus is.

(#6) gytaka11 válasza Lunarianark (#4) üzenetére


gytaka11
csendes tag

20H2-vel nekem is csak a 460.15-ös működik megfelelően. Nincs GPU RPM megjelenítés ugyan, de a ventiket rendesen szabályozza. Az előző driverekkel csak a gondom volt (amióta a 2004-re frissítette magát a kíndóz).

Sosem fogom megérteni sem a microsoft, sem pedig az nvidia "mérnökeit".

[ Szerkesztve ]

Hoc volo: nunc nobis carmina nostra placent.

(#7) VágniValó


VágniValó
addikt

Végre egy frissítés amiben van mit részletezni és még a Horizon-hoz is hozzányúl.

Azért a control panel beállításokat érdemes screenshotolni mert tartok tőle megint szétcsesz nekem mindent.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#8) Dr. Akula válasza FLATRONW (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Azért érdekelne hogy az Nvidia milyen megfontolásból dugja el ezt a "csekély" infót, miért kell hátsó bejáraton megszerezni, miért nem lehet az arcunkba tolni.

(#9) Busterftw válasza Dr. Akula (#8) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem dugja el, ez a link a első találat Google-n.
Beirod Nvidia driver, ide irányít át.

Csak a ph! valamiért nem ezt linkeli.

(#10) Dr. Akula válasza Busterftw (#9) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ha simán csak felmész az nvidia.com-ra, ott driver menü, akkor is ez jön be. Nem reklámozzák hogy van más is a DCH-n kívül.

(#11) Qkackca válasza Dr. Akula (#10) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha egyszer kattintasz a driver feliratra akkor jön az 'alapértelmezett' - dch verziót ajánló oldal, de ha mégegyszer ráböksz a driver feliratra akor már felajánlja az 'All driver' opciót is, akkor lehet a régi, hagyományos verziót kiválasztani a legördülő menüből.

Amúgy én pl alapból azt az oldalt használom évek óta, mert az angol verzióban van a magyar nyelv is.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#12) kurta9999


kurta9999
tag

Végre behozták ezt a tuning dolgot is, AMD-nek már lehet van vagy öt éve, ha nem több.

(#13) Busterftw válasza Qkackca (#11) üzenetére


Busterftw
veterán

Engem az Nvidia.com -> Drivers menu pont behozza ugyanezt csak game ready driverrel.
De Google rákeresek "Nvidia driver" akkor is ide irányít, illetve ha áll driver/stúdió driver is jön be nem értem mi a probléma, egy kattintás kiválasztani, nincs ez eldugva.

(#14) Qkackca válasza Busterftw (#13) üzenetére


Qkackca
őstag

Pedig de, el van az.
Szerintem nem veszed figyelembe a dch és a nem dch közötti különbséget.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.