Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Egyszerű, ha 30k alatti áron lesz elérhető a boltokban akkor jó ha nem akkor csak egy újabb termék a végtelen palettán, ami beleszürkül abba, pl. 25k-ért jó vétel lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2) flashpointer válasza Cs1csó (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

jaja, csak a leglenyegesebb informacio maradt ki.

(#3) Cs1csó válasza flashpointer (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pontosan, ez a termék ha 30k feletti áron lesz kb. "fölösleges" mint a tévé piacon egy Orion, vagy Blaupunkt tévé.
Sőt megmondom őszintén a paraméterei sem nagyon érdekelnek, hiszen M2 a csatolója ez kb. már elegendő infó. Tehát: ár/méret és milyen csatoló ennyi kell ebből persze a lényeget hagyják ki mint mindig.

(#4) CzGöbe válasza Cs1csó (#1) üzenetére


CzGöbe
tag

A legolcsóbb SATA-sok is csak felülről súrolják ezt az összeget, nem még hogy az M.2-esek! Olcsóbb nem lesz ez sem, mint a többi, mert miért lenne? 35-nél kezdődnek a SATA-s M.2-esek, 38+ az NVMe.

#Amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek, de mivel a föld ovális, éljenek a techno partyk tovább is!

(#5) MaxxDamage válasza Cs1csó (#1) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vagy mindjárt ingyen / ajándék nem? ;]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#6) Graphics válasza Cs1csó (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ingyen is adhatják...

SATA-s SSD-k nem mennek 30 alatt.. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Cs1csó válasza MaxxDamage (#5) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K de akkor kettőt kérek!

(#8) nexplo


nexplo
őstag

Nem egy sebesség huszár és valóban az előttem szólókhoz csatlakozom, árban tud csak tarolni.. Rossz ár esetén a kutya sem foglya venni kb :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) Graphics válasza nexplo (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a baj erre a sebesség dologra rá van pörögve mindenki...

Nagy fájlok másolására használja valaki az SSD-t? OTt lényeg, amúgy a Win felhasználásnál nem szempont..

Marketingadatokat megeszi mindenki... "minél nagyobb annál jobb" elv alapján...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) nexplo válasza Graphics (#9) üzenetére


nexplo
őstag

Nagyon másban nincs mihez viszonyítani két hasonló SSD-t. Tudom hogy nem minden a sebesség és ha esetleg olcsón mérik akkor én pl simán vennék is belőle :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) kromatika


kromatika
veterán

Ennyiért drága.

Légy jó mind halálig.

(#12) Cs1csó válasza kromatika (#11) üzenetére


Cs1csó
félisten

Még az árát sem tudjuk, vagy már elérhető?

(#13) Graphics válasza kromatika (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mennyiért? :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Cs1csó válasza Graphics (#13) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem találtam róla semmit csak annyit, hogy "belépő szint" ami gondolom magyar forintban kiskerben kb. 34k-át jelent. Igazán esélye itthon 30k alatt lenne, mondjuk 25k-ért kifosztanák a boltot érte.

(#15) Graphics válasza Cs1csó (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó azért bilibe ne lógjon a kezünk, attól mert itthon nem annyira pörgős márka, attól még nem lesz szaré-húgyé' :D

Ha a belépő SATA SSD-k nincsenek 30 alatt. Akkro ez miért lenne?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) KROK640 válasza Cs1csó (#3) üzenetére


KROK640
veterán

Pár hónapon belül szerintem úgyis lemegy 30 alá ha most nem annyi.
Persze jó lenne tudni

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#17) akaido


akaido
addikt

Illene az alaplapomhoz, az is Biostar.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#18) Cs1csó válasza Graphics (#15) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem akarom bilibe lógatni a kezem, egyszerűen 12 egy tucat az ilyen SSD-ékből, egyedül az ár az amivel ki lehet tűnni a többi közül, főleg ha ilyen Magyarországon NONAME cégről van szó.

(#19) nexplo válasza Graphics (#15) üzenetére


nexplo
őstag

Ez esetben a boltokban fog maradni és eltűnik szép lassan :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.