Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyunyu


nyunyu
félisten

Ennyi pénzért elfért volna még rajta pár gomb.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#2) Locutus válasza nyunyu (#1) üzenetére


Locutus
veterán

Gondolom csak trollkodsz, vagy szerinted hova kéne még tenni egy 15. gombot is? :D

Amúgy ja, ahhoz képest, hogy a G900 babérjaira törnének vele, sikerült rendesen elszállni a súlyával. Leginkább a G602 alternatívája lehetne...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3) Zedz válasza nyunyu (#1) üzenetére


Zedz
addikt

Ennyi pénzért ne sok gomb, hanem sok-sok hibátlan év dukál. :) Utóbbi szerintem fontosabb.

(#4) vaakuum


vaakuum
addikt

Azt lehet tudni, hogy usb kábellel használva csak tápot kap az egér, vagy olyankor a bitek is a vezetéken mennek?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Szép darab. Lehet egyszer majd lesz Roccat egerem is. :C

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) davidsone


davidsone
addikt

Minőségi darabnak tűnik! Nekem sem volt még Roccat-om de jó cuccokat csinálnak...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#7) Corvin0716


Corvin0716
tag

Tekintve, hogy az árából két Zowiet is lehet venni, sok szerencsét kívánok az értékesítéséhez. ;)

(#8) Hunner válasza Corvin0716 (#7) üzenetére


Hunner
senior tag

Tudsz mutatni zowie-t 14 gombbal? sok sikert a trollkodáshoz. ;)

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#9) Turmoil


Turmoil
senior tag

Ha a telefonokat lehet már vezeték nélkül tölteni, mennyi lenne összehozni egy ugyanígy tölthető egeret, ahol az egérpad a töltő is egyben? Win-win

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#10) noPublicFG válasza Turmoil (#9) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Ahol, még az egérpad is elromolhat? Na neeeee! :))

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#11) Zedz válasza noPublicFG (#10) üzenetére


Zedz
addikt

Ha már van RGB-s egérpad, töltős miért ne lehetne? Ami persze RGB-s... :DDD

(#12) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Akinek van Roccat egere, kérdezném, hogy ezek az új szériák már rendben vannak? Mert az ominózus Kone szériának a görgő hibája miatt nem mertem ilyen egeret venni annó.

A billentyűzete amúgy nem rossz, nekem az első szériás Isku van.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) #06658560 válasza Zedz (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

(#14) TESCO-Zsömle válasza tibaimp (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az konkrétan a legelső széria típushibája volt, amit -emlékeim szerint- még annak a szériának a revíziójával ki is javítottak és bárkinek szó nélkül cserélték, akinél előjött.

Nekem 6 Mambám volt és csak azért nem vettem Roccat Nyth-et, mert vezetékes. Várom szeretettel a vezírt. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#15) #96302336


#96302336
törölt tag

Az új egység nem lesz különösebben olcsó, ajánlott ára 150 dollár, viszont a gyártó azt állítja, hogy ezért cserébe ők a fejlesztés során nem kötöttek kompromisszumot.
De kötöttek. Ismét csak jobbkezes változat van. :W

(#16) Vanir


Vanir
veterán

Kicsit túlgondolták. A súlya nem olyan igen rossz wireless-hez képest, bár még lehetne faragni belőle. A főgombok mellett közvetlenül elhelyezkedő 2-2 oldalgombot nem fogom megérteni, már a Kova 2016-nál is útban voltak. Persze biztos, hogy valakinek bejön, nekem mondjuk nagyon nem.
Az input lag-ra azért még kíváncsi leszek. Ha tudja tartani a Logi G403 / G900 szintjét, akkor mehet ajánlott darabnak.

Ez nem véletlen, a ROCCAT felmérése szerint a profi játékosok túlnyomó része ebben a tartományban használja egerét, így arra koncentráltak, hogy a Leadr itt legyen a legprecízebb.
Mindenhol ugyanolyan precíz, de értelemszerűen bizonyos értékek felett már kontrollálhatatlan, ezért javallott 3000 alatt maradni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Redneck


Redneck
veterán

Ez az egér nekem már túl sok. Túl sok gomb és forma, kicsit a Hyperion Furyra emlékeztet.
Maradok a G403-nál, legközelebb az lesz, de imádkozom hogy a G400 még évekig szolgáljon! :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#18) rottenbull válasza tibaimp (#12) üzenetére


rottenbull
senior tag

Marmint a legelso szerias Kone XTD-re gondolsz ? Mert annak hamar jott a javitasa. Valamikor, evekkel ezelott.

(#19) scope2007


scope2007
addikt

Nekem lett volna már roccat egerem a kone
Itt pHn vettem volna egy újat , apróról
Gyerek úgy hirdette, hogy nyerte, de nincsen rá szüksége, és tízezerert eladja

Sajnos utaltam előre, és atvertek xD
Jó tanulópenz volt, akkor húztak le életemben először, és utoljára

Szóval nekem a roccat egyenlő az első atveressel xD
Sztem 2010ben volt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#20) davidsone válasza scope2007 (#19) üzenetére


davidsone
addikt

Az kemény :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#21) minilego


minilego
senior tag

G502 sokkal jobb választás.

(#22) Vanir válasza minilego (#21) üzenetére


Vanir
veterán

Csak éppen nem wireless. Sok jobb választás van ennél, de nem mindegy, hogy mik a felhasználó igényei.

(#23) tibaimp válasza rottenbull (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen arra gondoltam! Illetve, ha valakinek van tapasztalata a mostani, új egereiről, esetleg.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) Breaker


Breaker
tag

Árulja már valaki itthon?

MSI MPG B550 GAMING PLUS | AMD Ryzen 5800X3D | 32GB Trident RGB G.Skill 3200Mhz | MSI GTX 1080TI ARMOR OC

(#25) Ricsi85 válasza tibaimp (#12) üzenetére


Ricsi85
csendes tag

Kone Pure Militarim van, másfél éve vettem és már első használatnál tudtam, hogy megérte volna a dupláját is.
Eladó ajánlotta ahol vettem, ő is több roccat egeret használt, nem bántam meg, hogy hallgattam rá. Tudom ajánlani ezt a családot mindenképpen, utólag annyit sajnálok, hogy nem a nagy tesót vettem meg plusz 2 ezerért, de az akkor nem volt készleten várni meg nem akartam, előtte 3 gamer egeret vittem vissza amik nem jöttek be :)

(#26) Turmoil válasza Turmoil (#9) üzenetére


Turmoil
senior tag

Ok, hogy már 4 éve fejlesztik, de akkor is gyűlölöm, amikor kitalálok valamit és pár hónapon belül megjelenik: [link]

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#27) nyunyu válasza Turmoil (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

Tehát 100$ a dokkoló, plusz 100 vagy 150$ a rajta tölthető egér? :Y
Mit szívtak ezek?

MX Masterért sem vagyok hajlandó 70€-t kiadni.
(Utódját 110€-ért próbálják eladni. Sok sikert hozzá :DDD)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.