Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Djay


Djay
csendes tag

Engem leginkább az ára és a vezeték nélküli töltés megléte érdekel.
Ez fogja eldönteni, hogy 6T lesz újan, vagy 6 használtan a 3-asom utódja.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#2) torma99 válasza Djay (#1) üzenetére


torma99
aktív tag

A 6os sem tudja, náluk a fő hívószó a vezetékes gyorstöltő.

(#3) forgonati válasza Djay (#1) üzenetére


forgonati
őstag

Én is most váltanék OP3T-ről, mert bár jó telefon az is, és teljesítményben még bőven jó lenne vagy 2 évig, mégis, az egész OP sorozatból a OP3 a legkevésbé tetszik. A OP6 Silk White az viszont gyönyörű. Én is vártam, hogy milyen lesz a 6T, de mivel teljesítményben nem lesz jobb, ráadásul elhagyják a jacket, ami nálam kizáró ok, most jött el az ideje hogy OP6-ra váltsak. Bár vagány a kijelzőbe rakott olvasó, és a notch is kisebb lesz a 6T-n de nekem akkor sem ér annyit hogy nélkülözzem a jacket.
Ja, és Qi töltés nem lesz szerintem. Max még annyi lesz a 6T-nél hogy kap végre valami IP védelmet, de az sem biztos.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#4) INGJOKE válasza forgonati (#3) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezt még a mai napig nem értem miért nagy érvágás a jack... anno a kazettás magnóért is sírtatok? :DD :DD

(#5) Busterftw válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Busterftw
veterán

Mert nincsenek a piacon usb-c fejhallgatok azert.

Ohh wait...

(#6) RetepNyaraB válasza INGJOKE (#4) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egyébként a kicsi és nem drága aiwa f220 deckem mondjuk rondán megalázza hangminőségben a Spotify prémiumot, ha már feljött a hasonlítás.
Jack-hiány, noccs-meglét: két olyan dolog, amit a piac legalább fele elutasít. Értem, hogy ezeket a gépeket akkor kezdték tervezni, mikor az apple előállt ezzel a két remek 5lettel, és muszáj volt mély torokkal reagálni, de azért ennek már lassan két éve.
Az OP kitartóan halad a lenini úton, mely egyre távolabb kerül attól a mentalitástól, ami miatt az OP1-et anno megvettem.
A mókolhatóság jó érv, de ugye az emberek kb 95%-át nem érdekli. Az ára már annyira nem jó érv, több kínai tud ugyanilyet (sőt) felmutatni. Ld. XiaomI, Meizu. Most még ezek is beugranak, hát... 🤔

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#7) Djay válasza torma99 (#2) üzenetére


Djay
csendes tag

Tudom h nem tudja, éppen ezért remélem, hogy ez már fogja tudni. Nem értem miért olyan nagy kihívás ezt belerakni, főleg h már üveg a hátlap is. Nem hiszem h olyan drága lenne bele ez a plusz alkatrész és annyira megborítaná az árát. Ellenben ha van benne, azzal csak mindenki nyer.

Ja és ettől még a vezetékes gyorstöltő ugyanúgy ott lehet, csak így legalább lenne egy alternatíva. Pl. sok kocsiban már elérhető az opció, hogy vezeték nélküli töltőt kérj, és miközben vezetsz azon keresztül töltene, és nem kellene a plusz kábelnek ott lennie a kocsiban (ha pedig végre az android auto is fogja támogatni a wireless működést a oneplus-okon, akkor már ahhoz sem kell majd a kábel).

[ Szerkesztve ]

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#8) MarciKING24 válasza INGJOKE (#4) üzenetére


MarciKING24
tag

Sajnos az "öreg fos" E60as BMW-ben nem tudok máshogy zenét hallgatni :(

Straight outta Compton

(#9) Dave™ válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem például van két, egyenként 70 ezres kiváló fejhallgatóm, amikkel szoktam alkalmanként mobilról is zenét hallgatni. Az nem opció hogy vegyek drágábban rosszabb minőségű BT-s fejhallgatót, vagy használjam az átalakítót kétes minőségű beépített DAC-kal. Tudom hogy a többségnek kb. mindegy mi és hogyan szól, de másoknak meg nem.

(#10) bAtt001 válasza INGJOKE (#4) üzenetére


bAtt001
addikt

például azért is amik itt elhangzanak, ha lenne univerzális megoldás mint amilyen a jack is, akkor nem lenne ennyi probléma vele esetleg

[ Szerkesztve ]

(#11) judas13 válasza RetepNyaraB (#6) üzenetére


judas13
addikt

Az OP kitartóan halad a lenini úton, mely egyre távolabb kerül attól a mentalitástól, ami miatt az OP1-et anno megvettem.
----

Ott a pont!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#12) fatal`


fatal`
félisten

Kár, hogy az OPX-nek nem csináltak utódot :( Így az egyetlen alternatívám a váltásra a kisebb Pixel, mert jelenleg csak péklapát méretű telefonokat kapni.

(#13) forgonati válasza INGJOKE (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Egy komolyabb kazettás deck, minőségi kazettával + felvétellel szénné alázza a ratyi empéhármadat, ha már ezt hoztad fel. Amúgy meg legalább annyian hiányolják a jacket mint amennyien nem. Szóval ez nem érv. Maradjunk abba hogy neked nem hiányzik, másnak meg igen.

Busterftw

Ez az "oh wait" frappáns akat lenni? Persze biztosan azért van mindegyik high-end fülesen USB-C mert a jack már szar és senkinek sem kell. Oh, wait...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#14) a.sebi válasza MarciKING24 (#8) üzenetére


a.sebi
őstag

A te öreg fos e60 addal baj van mert az enyémbe is lehet auxon zenét hallgatni jack csatival , mégpedig egy átalakítóval ami kb 2000 ft .
A régi fosunk ára mellé el fér egy ilyen kiadás is szerintem 😁

(#15) marcarc válasza Djay (#1) üzenetére


marcarc
senior tag

Előre megmondom hogy nem lesz Wireless töltés. Minek? 30 perc alatt 60% ot tölt. Felkelek, cigi , zuhany öltözés és megvan egy napi töltés.

(#16) S e t h válasza INGJOKE (#4) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ilyen gyenge viccen, hogy lehet szórakozni?
Én csak napi 6-8 órában használom a jack foglalatot.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#17) mjani1172 válasza MarciKING24 (#8) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez mondjuk szvsz nem ad okot dicsekvésre,hogy ilyen autóba kazettás fejegységet szereltek.
Inkább szégyen.

(#18) INGJOKE válasza S e t h (#16) üzenetére


INGJOKE
veterán

Majd ha már nem lesz egyik felsőkategóriás telefonban sem akkor leszoksz róla...😀

Dave

Vagy egyáltalán nem használ semmilyen füllest. Minek is? Egyre kevesebbet használjuk a telefont telefonálásra és ha kell akkor kibírom kézből is, kocsiba meg a Bluetoothon megy a telefonálás és a zene meg a kocsi hangrendszerén természetesen telefonról és vezeték nélkül. 😀

[ Szerkesztve ]

(#19) Busterftw válasza forgonati (#13) üzenetére


Busterftw
veterán

Szarkazmusnak hivjak.

"Maradjunk abba hogy neked nem hiányzik, másnak meg igen."
Ezzel nincs gond, de amikor az ember olyat olvas, hogy ez "kizaro ok", akkor azert felrohog, mert van alternativa.
Az iphone nekem kizaro ok, mert en az androidot preferalom.

Remelem erted a kulonbseget a ket "problema" kozott.

En nem tudok mast mit csinalni, te meg igen.

(#20) a.sebi válasza mjani1172 (#17) üzenetére


a.sebi
őstag

Nem hiszem , hogy dicsekedésnek szánta higy van egy 15 éves péjeféje 😃 a másik hogy cds mindegyik , mp3 at is tudja kódolás után , sőt dvd is megy ha nagy navis 😘 kazettát e60 nem látott még .😉 Mellesleg ha logic 7 van benne akkor olyat szól hogy egyből jogos irígység fog el , és végre nem jogtlan 😉

(#21) hyperspace válasza fatal` (#12) üzenetére


hyperspace
őstag

Párom két és fél éve használja az OPX-et. Nem is tudja, mire cserélje, nagyon szereti, de lassan eljár felette az idő. :)

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#22) INGJOKE válasza hyperspace (#21) üzenetére


INGJOKE
veterán

A párod, vagy a telefon felett? :D

(#23) Gicz


Gicz
addikt

Azért több javítás is ráférne szerintem, jöhetne bele 4000-es akksi, és rendes minőségű stereo hangszóró. Én sokat hallgatok otthon podcastet telefonról, és az egy darab alsó és amúgy sem túl jó minőségű hangszóró kevéske.

(#24) Departed válasza INGJOKE (#4) üzenetére


Departed
őstag

Lassan 150 éves a jack csati, ma is teljesen jól teszi a dolgát.
Nyilván ha az epöl és az őt majmolók azt mondják hogy az legyen hirtelen mindenkinek a véleménye hogy sz@r, akkor egyből bólogatunk és tapsolunk.
Aki akar, tegye, akinek meg más a véleménye és kizáró oknak tekinti, hadd képviselje. :U

(#25) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

En pont tervezem ezt a 6T-t megvenni! Vannak most is jo csomag ajanlatok a weboldalon! Tok, vezetek nelkuli fules stb. Nalam eljott az ido, hogy ne hasznaljak vezetekes fulest.

(#26) MarciKING24 válasza a.sebi (#20) üzenetére


MarciKING24
tag

Éppenséggel csak 11 éves :D
A lényegen nem változtat, abszolút nem dicsekvés volt.
Viszont az, hogy csak jack csati van benne, nem értem miért kéne a kazettás deck-kel együtt járnia.
CD-s megoldás van benne, a jack csak egy lehetőség de tudtommal E60ból nem is volt kazettás.

Straight outta Compton

(#27) marcarc válasza KD6-3.7 (#25) üzenetére


marcarc
senior tag

Kisem jött még. Nem hiszem hogy lesz bundle. Majd megjelenés + 2 hónap (talán).

(#28) KD6-3.7 válasza marcarc (#27) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Jah kicsit elirtam!
Sima 6nak vannak jo csomagjai, szoval remelem a Tnek is lesznek! :))

(#29) marcarc válasza KD6-3.7 (#28) üzenetére


marcarc
senior tag

Ez az iskolakezdési csomag szokott lenni, jófejség mint a tanulói kedvezmény. Tekintve hogy a T mostanság jön a suli meg már elkezdődött így ha jön is akkor nem tudom milyen esemény kapcsán jöhet. Karácsony? :D:D:D

(#30) KD6-3.7 válasza marcarc (#29) üzenetére


KD6-3.7
őstag

En nem nagyon vagom ezeket, mert szifonos vagyok/voltam vilag eletemben, de felkeltette az erdeklodesemet ez az OnePlus 6, aztan pont lattam, hogy jon a 6T es nekem telefont kene cserelnem. Nagyon megtetszett, hogy adnak tokot es akar vezetek nelkuli fulest is nyomott aron, ha teloval egyutt veszed! Kicsit felek droidra atnyergelni, remelem nem fogok csalodni!

(#31) marcarc válasza KD6-3.7 (#30) üzenetére


marcarc
senior tag

A szilikon tok alap, de nem egy díjnyertes eresztés. A jobb minőségű cuccok azért drágábbak. Nekem a sandstone tok jött be. A füles kb soha nem volt elérhető a rajt után, nagyon elkapkodták.

Vásárláshoz amúgy van kupon, ha veszel telót akkor a kuponnal kapsz 20 euró kedvezményt a készülék mellé vásárolt tokból, autós töltőből stb. ből. Ez csak így használható fel.

Na igen ez egy örök kérdés. Itt nincsenek animációk, meg input lag, pörgős rendszer de nem az amihez szoktál. Más a struktúra, iOS-ről érkezve nyitottnak kell lenni az újdonságra. Ha neked az iOS esik akezedre és régóta használod akkor minden android furcsa lesz. Oxygen OS áll a legközelebb a vanilla androidhoz.

[ Szerkesztve ]

(#32) BenQhunria válasza Busterftw (#5) üzenetére


BenQhunria
tag

Huawei CM33 Type-C
Xiaomi Mi ANC (Type-C)
Szép lassan csordogálnak.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#33) fatal` válasza hyperspace (#21) üzenetére


fatal`
félisten

Én is 2,5 éve használom, mivel nekem fontos, hogy a bootloader könnyen nyitható legyen és lehessen ROMolni ezért csak a kisebb Pixel az alternatíva, az pedig nem olcsó.

(#34) hyperspace válasza fatal` (#33) üzenetére


hyperspace
őstag

Meg hát szép is ez a telefon :) .

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#35) Busterftw válasza BenQhunria (#32) üzenetére


Busterftw
veterán

Nem tudtam, hogy fej/fulhallgato csak gyari lehet, mas nem.
Amazonon van tobb tucat masik.

Nekem az osszes telefonhoz kapott fulhallgatom a dobozban van, mert van jobb minosegu hangkeltom.

(#36) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Azt tudja valaki, hogy a 6T face unlockja infrás lesz-e?

(#37) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Lehet tudni kb mikor jelenik meg a 6T?
Tok jo lenne mar cserelnem telot, mert mostansag kezd meghalni a 6S-em es nem birom mar vele sokaig!

(#38) lecko92 válasza KD6-3.7 (#37) üzenetére


lecko92
csendes tag

Ha minden igaz október 17-én jelentik be, de legkésőbb valamikor novemberben. Azt nem tudom, hogy a bejelentés után már rögtön lehet-e rendelni, de gondolom, hogy nem, csak pár nappal később.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.