Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) MrPetya19 válasza #16820480 (#149) üzenetére


MrPetya19
addikt

Mondjuk az EU raktár az jó pont.
De most ennél színtől függően akár 150€ a felár, ami azért már jóval kevesebb mint a 400€.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#152) lecsokolbi válasza csakany2001 (#113) üzenetére


lecsokolbi
aktív tag

"De igazából az XZ1C kéne megint, 6GB RAM-mal, 64GB tárhellyel meg mondjuk egy 730G-vel, az 5 II kamerájával. Ezt 150K-ért simán venném jelenlegi helyzetben"
Túl egyszerűen gondolkodunk mi... :)
én viszont megvárom a ZenFone 8 mini tesztjét, hibátlan lesz szerintem vess rá egy pillantást. Izmos és használható.

- Mindenki hazudik! -

(#153) zolomon17 válasza Graphics (#84) üzenetére


zolomon17
senior tag

Csupán a címben, az első bekezdésben és az első képaláírásban szerepel ez a jelző, de valóban, senki nem mondta :U

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#154) zolomon17 válasza #40993792 (#86) üzenetére


zolomon17
senior tag

Aha. Szerintem ne kezdjünk el azon lovagolni, hogy majdnem kompakt. Semennyire nem az. Egy 16 cm-es drón, az mondjuk igen, de egy átlag kézméretet messze meghaladó eszköz tuti nem, így teljesen felesleges és hibás volt ezt a jelzőt használni.

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#155) opr válasza zolomon17 (#154) üzenetére


opr
veterán

Jajj de nagyon szeretem mikor nem egy egesz mondatot ertelmezunk, hanem direkt kiragadunk egy szot belole es azzal kotekedunk meg ervelunk... :U

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#156) Viktor0610 válasza zolomon17 (#154) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Majdnem kompakt.
Tehát szélességre az, magasságra nem.
Kész.
Vita lezárva.

;]

Mondjuk, azt nem értem, mit lehet ezen ennyire kiakadni, de te tudod. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#157) cellpeti válasza lecsokolbi (#152) üzenetére


cellpeti
veterán

ez mind szépen hangzik, de hogy most ezt nem kapnád meg 150ért, az tuti :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#158) janeszgol válasza cellpeti (#157) üzenetére


janeszgol
félisten

Specre kb A52 szint, a kamerát leszámítva. 200 ezerig egy X compadt jó lenne. Mondjuk 64 Gb helyett 128 GB minimum tárhellyel.

Pont majdnem két hete jutottam hozzá egy X Comapcthoz. A mérete a nagybetűs TÖKÉLETES nekem. Mind magasság, mind szélesség, mind vastagság tekintetében.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#159) leslien válasza Silenzio (#101) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy mondod ennél többre én sem fogok számítani.... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#160) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Mi a várható megjelenés?

(#161) kretenallat


kretenallat
senior tag

[link]
Ez a 4 foto stackelese zajcsokkentesre ez csak nekem uj? Nem remlik a bemutatobol, eleg jol hangzik.
Amugy az arakrol: a korabban irt 930(5iii) es 1100(1iii) mar orosz elorendelesi ar, afaval egyutt, szoval hasonlora lehet szamitani. Konkrét megjelenest eddig nem láttam sehol, de volt ahol majus vegi szallitast spekulaltak.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#162) janeszgol válasza kretenallat (#161) üzenetére


janeszgol
félisten

A napidroid tippelt is ezek alapján:

1 mark III : 430 ezer ft (429.990)
5 mark III: 350 ezer ft (349.990)

Sajnos a legkisebb nem volt benne a cikkben.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#163) kretenallat válasza janeszgol (#162) üzenetére


kretenallat
senior tag

Forintban latva eleg durva, meg jo h euroban kell letargyalnom a pénzügyminiszteremmel... XD
A 10iii meg sajnos megint langyos viz, ugyh nem hoz tul sok embert lazba, igy nem sokat fognak kutakodni utana az oldalak.
En remenykedtem benne h lesz iden tenyleg kompakt flagship...
Nem mintha az 5ii meretevel sok bajom lenne, de ha meg lehetne kapni ugyanezt egy collal kisebb meretben, nem sokaig haboznek...

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#164) bluemirage válasza kretenallat (#163) üzenetére


bluemirage
őstag

Idei kompakt flagship: Asus zenfone 8 mini várható még az idén SD888 sok RAM stb.

Meliora sunt bono inimica

(#165) Noukoum válasza bluemirage (#164) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha egyáltalán lesz belőle valami.

szerk: mármint én még nem láttam pontos fizikai méretet róla, így várjuk meg mennyire lesz kompakt.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#166) GeryFlash válasza zolomon17 (#154) üzenetére


GeryFlash
veterán

🤡🤡🤡

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#167) Yeffy válasza kretenallat (#161) üzenetére


Yeffy
veterán

wow, nem lattam en sem sehol, meno cuccnak igerkezik! :K
varom a teszteket nagyon :C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#168) kretenallat válasza bluemirage (#164) üzenetére


kretenallat
senior tag

Meglatjuk, mik lesznek a tenyleges tulajdonsagok, mert en pl nyugodtabb vagyok egy vizallo keszilekkel, meg a kamerakra is kivancsi leszek. 0.1” nal pl tobbet szamitananak xD

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#169) bluemirage válasza kretenallat (#168) üzenetére


bluemirage
őstag

Nagyon kevés flagship kompakt' van még az Xperia 5 II/III kívül:
S21, iPhone12, és talán... ha lesz Asus Zenfone 8 mini...
A piac másik irányba ment el... egy kisebbség meg itt maradt... Mint Te meg én... és még néhányan.

Meliora sunt bono inimica

(#170) janeszgol válasza bluemirage (#169) üzenetére


janeszgol
félisten

Amikor a telefonok a szokásos 16:9 képaránnyal elmentek 5 col fölé, akkor elkezdtem várni az összehajthatós telefonokat. Aztán jött az S8, és azt mondtam, hogy nem kell az összehajthatós.
Aztán az S8 méretű telefonok már ma elég ritkák lettek, szóval megint várom az összehajthatós telefonokat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#172) laci_csk válasza Polarstar (#148) üzenetére


laci_csk
senior tag

ugy olvastam valahol, hogy csinalnak csak a magyaroknak egy Sonyt, viszont arra egy alma lesz rajzolva, hogy ne tunjon draganak az a'ra :)) :))

Xperia XZ3

(#173) Noukoum válasza #40993792 (#171) üzenetére


Noukoum
veterán

Fizikai méretet még mindig nem láttunk.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#175) laci_csk


laci_csk
senior tag

azert csak nem ertem, hogy lehet mondani hogy a 21/9 nem okes mikor a 20/9re rafogjuk, hogy az normalis, szinte semmi kulombseg nincs kozottuk csak annyi hogy az egyik sony a masik samu vagy valami mas :W

http://www.displaywars.com/6,5-inch-21x9-vs-6,5-inch-d%7B20x9%7D

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#176) Noukoum válasza laci_csk (#175) üzenetére


Noukoum
veterán

[link] Tényleg semmi különbség nincs köztük. Ja nem.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#177) bluemirage válasza laci_csk (#175) üzenetére


bluemirage
őstag

Kézbe véve a 21:9...azért nagyon más... :K Már kinyitottak az üzletek. Ki tudod próbálni.

Kézben nagyon kompakt a keskeny kialakítása miatt. Szerintem egy kezes. De nagyon zavaró is, hogy olyan, mint egy régi fenyőparketta... tehát elég hosszú. Meg kell szokni. Az osztott képernyőn kívül én nem nagyon látom értelmét. Ha nem ragaszkodna ehhez a Sony, szerintem jóval több telefont tudna eladni.... Pl. ha S21 méretben hozná a kompakt fogalmát, akár S21 áron. Mert az S21-ben nincs Snapdragon, a Sony kamerája jobb... szerintem a kijelzője is. Van jack csatlakozó és valóban prémium összeszerelés... Nemcsak az ára az, mint a Samu-nak, hanem a minősége is... kézben tartva.

Meliora sunt bono inimica

(#178) kretenallat válasza bluemirage (#177) üzenetére


kretenallat
senior tag

Ha levagnak ezt a 21:9es 5ii t 16:9re, azonnal vennem sztem, de csak a zsebben hordas miatt. Hasznalatban sose zavar, h ott felul van meg kijelzo... Almodozni azert lehet.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#179) GeryFlash válasza bluemirage (#169) üzenetére


GeryFlash
veterán

Lesz, de 5,9" lesz

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#181) DDA40X


DDA40X
aktív tag

Nah.. Majdnem elkezdtek megint tetszeni a Sonyk.. De aztán sem a mark II-n, sem a mark III-sokon nincs normális ujjlenyomat-olvasó, csak ez a béna oldalt lévő. De akkor még arcfelismerés sem... Pedig már tényleg jónak tűntek. :(

(#182) opr válasza DDA40X (#181) üzenetére


opr
veterán

Mi a baj az oldalt lévő ujjlenyomat olvasóval?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#183) #16820480 válasza opr (#182) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kicsi a felülete és sokszor pontatlan sajnos.

(#184) opr válasza #16820480 (#183) üzenetére


opr
veterán

Nekem anno az XZ-ben hibatlanul mukodott, konkretan imadtam. Azota roszabb lett?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#185) #16820480 válasza opr (#184) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem tudom, XZ-t nem használtam soha, de S10e-n és X5i-en is lényegesen kevesebbszer talál be, mint szeretném. Azóta mondjuk vékonyabbak is lettek a telefonok, lehet az olvasó felülete is csökkent emiatt.

(#186) mrlujoak válasza #16820480 (#183) üzenetére


mrlujoak
veterán

Se az Xperia 10 Plus se az Xperia 10 II esetében nem tapasztalok rossz érzékelést.
XA2 Ultrám hátlapijánál sem, ott inkább a kényelmetlenség volt az amit nem szerettem. Asztalon, autóstartóban (nem engedek minden BT kompatibilis eszközt "Smart Lock" móddal megtámogatni) kézbe kellett venni.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#187) Yeffy válasza mrlujoak (#186) üzenetére


Yeffy
veterán

orulj neki, en sajnos 5ii-nel elegge tapasztalom. elozo HTC-m hatlapi olvasoja koroket vert ra.
olyan 10-bol 5-6x mukodik elsore, amikor nem, akkor megegyszer "ra kell fognom", de nagy ritkan meg akkor sem akarja.

a kisebb olvasofelulet, illetve az oleofob reteg hianya, ahogy irtam mar tobbszor is. kar, mert helyileg nagyon kezreall.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#188) laci_csk válasza Noukoum (#176) üzenetére


laci_csk
senior tag

vazze en a kepernyokrol beszeltem, ott a link is, te meg telefonokat hasonlitasz ossze? azt hittem ertelmes vagy. Ja nem

ha egyvalakinek minden sony telo ujlenyomat olvasoival baja van a tobbseg pedig irja, hogy nala rendesen mukodik akkor hol is lehet a baj, en ezen elgondolkodnek mielott mindenhova odairom, letezik olyan user error dolog

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#189) Yeffy


Yeffy
veterán

egy kis preview, van eng sub.

latom javitottak jopar dolgot, ami dicseretes. varom a teszteket.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#190) yorka válasza Yeffy (#189) üzenetére


yorka
tag

Épp akartam linkelni, ezzel ébresztett a youtube,
Ígéretesnek tűnik. Előrendelői ajándéknak pedig WF-1000XM3-at rebesgetnek. 1100$-os áron, de én ezt azért fenntartással kezelném.

[ Szerkesztve ]

(#191) Yeffy válasza yorka (#190) üzenetére


Yeffy
veterán

remelem, keszpenzre is valtodnak azok az igeretek.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#192) laci_csk válasza Yeffy (#189) üzenetére


laci_csk
senior tag

fantasztikus amilyen jol nez ki az az Xperia 1iii, a dizajn totalis, nalam mar nyero lett, a penz kell csak hozza' :C

Xperia XZ3

(#193) Yeffy válasza laci_csk (#192) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ez a frosted back szerintem is pofas lett, a tokom televan mar a fenyes, ujjlenyomatgyujto hatlapokkal

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#194) Timer válasza Yeffy (#193) üzenetére


Timer
veterán

+1, anno a OnePlus 5T-m hátlapját is ezért a matt designért imádtam.

(#195) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sony Xperia 10 III [link] 399£+ WH-CH710N

(#196) Yeffy válasza Maxxy10 (#195) üzenetére


Yeffy
veterán

kivancsian varom a nagytesokat + a teszteket.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#197) yorka válasza Yeffy (#196) üzenetére


yorka
tag

Itt az első teszt

(#198) laci_csk válasza yorka (#197) üzenetére


laci_csk
senior tag

koszi szepen

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#199) Yeffy válasza yorka (#197) üzenetére


Yeffy
veterán

:C

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#200) joey04


joey04
titán

hát nem váltja meg a világot. [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.