Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kbyte1024


kbyte1024
addikt

hát a feltőltő karis ár 30ropival drágább mint a t-nél.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#2) ZavaBalazs válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

Van az 60 is, ha hozzáveszed az ajándék dokkoló árát... Szégyelld magad voda. :(((
Szerencsére még nem aktuális a csere, de ha az lenne, most nagyon morcos lennék.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#3) Воланд


Воланд
titán

az xl a "csucs".

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) aprokaroka87 válasza Воланд (#3) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

ja igen
de az a csúcsok csúcsa :)

(#5) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Érdekes, hogya voda honlapján más árak vannak.

Vagy még nem frissült :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Huawei-be tettek volna legalább 1GB memóriát, azt mondanám karácsonyi sláger... így viszont halvány.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Jano_023


Jano_023
őstag

Az XXL a csúcs. Kíváncsi vagyok az mikor jön. A T-nel dokkolóval együtt már venném is.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#8) Воланд válasza Jano_023 (#7) üzenetére


Воланд
titán

a t-nel nem lesz kaphato.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) AJTHAX


AJTHAX
csendes tag

A htc desire 626 rol tud valaki valami jót rosszat mondani nem találtam tesztet róla. Páromnak bejön a formavilága.

(#10) lampada válasza kbyte1024 (#1) üzenetére


lampada
csendes tag

Meg egy tízessel több, mint a független dual simes ár. :C

(#11) janeszgol válasza AJTHAX (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Angol teszt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) kbyte1024 válasza lampada (#10) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jó hát a vodánál biztos valami vicces cigit szívtak ;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#13) kengyel


kengyel
nagyúr

A Lumia 950 kártyás csomagban 200.-ezret kostól, nem éppen olcsó, de ez már tudható volt.

kengyel

(#14) atikó


atikó
őstag

sajnalom, hogy az xl az nincs!

(#15) Grodd válasza Воланд (#8) üzenetére


Grodd
tag

XXL? Valamiről lemaradtam? Az mekkora? 6,5 inch ? :)

(#16) malor


malor
aktív tag

Azért illene már odaírni, hogy ez csak kezdőrészlet, nem a telefon ára. Finom beetetés az 1 Ft-os kezdőrészlet :)

(#17) Rusi válasza malor (#16) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, a telefon ára annyi, amennyi oda van írva, viszont nem véletlenül szerep ott, hogy "XY kategóriás" tarifával, ugyanis ennek megfelelő a havidíj. Igen, tudom, hogy a két éves hűség alatt van a többlet, de ne haragudj, nem fogom hozzáadni minden egyes kategóriánál (jelenleg van F-E-D-C-B-A-X-XM, még jó, hogy nincs az összes mindegyik készülékkel párosítva) minden egyes készüléknél ezt a plusz havidíjat. Egyrészt a Vodafone annak idején nagy büszkén dobta be, hogy ők most leszámoltak az átláthatatlan tarifákkal és létrehoztak négy csomagot (Go, Go+ és kétféle Red). Ez tök jó is volt, de eltelt pár hónap és behozták ezt a kategórizált baromságot, így most már kétféle Go, ötféle Go+ és hétféle Red verzió létezik. Ez eddig 14 tarifacsomag és most behozták ezt a Family cuccot is, oda is kitaláltak speciális Go csomagokat, meg a kétféle gyerekcsomagot, szóval ez egyszerűen nem más, mint egy totális káosz (még én is alig tudok kiigazodni rajta, pedig ezzel foglalkozom már egy pár éve). Azért van odaírva a kategória betűjele, hogy ebből látható, az egyik ár mondjuk 12 ezer forintos Red csomaggal értendő, a másik meg mondjuk 20 ezressel, mivel az olcsóbbik Red alapára 9 990 forint, de ez csak készülék nélkül (és hűséggel) ennyi. Tulajdonképpen hasonló van a Telekomnál és a Telenornál is, ott is a belföldi korlátlan csomag 9 990 készülék nélkül, de készülékkel 14-15 ezret kell fizetned és ha lejár a hűséged, akkor sem csökken le 10 ezerre, itt meg ha jól tudom, akkor az extra havidíj megszűnik utána. Szóval nem a készülékárhoz kell hozzáadni, hanem úgy kell nézni, hogy igen, XY telefon mondjuk a Telenornál 50 ezer egy 14 ezres havidíjú csomaggal, a Vodánál meg 15 ezer a telefon, de pl. 17 ezer a havidíjad, ennyi.

(Ezt a másik topikból másoltam át ide is, bár a Voda készülék havidíjnak hívja ezt a plusz összeget, de igazából ugyanaz, mint ha magasabb havidíjat fizetnél, és ahogy a fenti példa is mutatja, hasonló a másik két szolgáltatónál is van, csak ott a magasabb havidíj egyféle és független a telefontól, részlettől, bármitől, a Voda viszont úgy megkavarja, hogy előfizető legyen a talpán, aki ezen kiigazodik. Nem lennék náluk értékesítő sem, az hétszentség.)

Mobilaréna (2010-2017)

(#18) malor válasza Rusi (#17) üzenetére


malor
aktív tag

Na offense. Csak a Voda az egyik legtrükkösebb ebben, amire elég egy zárójeles megjegyzés is, hogy mennyi még hozzá a készülék havi díja, mert az is ott van feketén fehéren (hiszen az már kezdő részlet függő).

A tarifa havidíja és a teljes havidíj egy szint után nem befolyásolja a kért előleget. Ezt az kezdő részletet hívja trükkösen a Voda a telefon árának. Elég megtévesztő elnevezés, csoda, hogy még senki sem perelte be őket ezért.

[ Szerkesztve ]

(#19) Rusi válasza malor (#18) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem is vitának szántam, épp azért írtam le ilyen részletesen, hogy a korábbi "nálunk a legátláthatóbbak a tarifák" hozzáállásból hova jutott el a Voda, mostanra olyan káosz van ott, hogy még nekem is nehéz kiigazodni rajta, pedig már évek óta ezzel foglalkozom (duplán). Esetleg lehet, hogy készítek egy fix szöveget a vodás akciós hírek végére, ahol ott lesz, hogy a különböző kategóriákhoz milyen extra havidíj tartozik. Ezt csak elég egyszer megírnom, aztán mindig másolom majd az előzőből. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#20) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Woda meg a jó árak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.