Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

A csomagommal(Telenor Blue L) nem is "annyira" durva...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#2) winhate


winhate
őstag

Majdnem 400k NOOrmalis ??
Gondolom az ujgazdag verebek igy is meg fogjak venni hogy villogjanak vele.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#3) Szilofon válasza winhate (#2) üzenetére


Szilofon
tag

McDonald's asztalokon kint lesz pár db.

Amúgy mérsékelt árak :D

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#4) Braddock válasza winhate (#2) üzenetére


Braddock
őstag

Bizony. A többieknek meg marad az irigység...

(#5) dzsi23 válasza Braddock (#4) üzenetére


dzsi23
addikt

Irigység... :DDD neeee... :DDD

(#6) winhate válasza Braddock (#4) üzenetére


winhate
őstag

Nem tudom mire gondolsz...
Ha erdekelne tudnek venni hidd el.

Nekem tokeletes a regi telefonom.
Telefonalasra hasznalom, arra amire valo.
Mielott ebbe is belekot valaki igen van androidos hulladekom is 3 db is de nem hasznalom telefonalasra.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#7) <Lacy85> válasza dzsi23 (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Most mi a baj? Ha szerinted nem ér ennyit, akkor csak irigy lehetsz. Ezt már megtanulhattad volna az iUser-ektől. :D

Amúgy elgondolkodtató. Csak egy 100-assal több, mint az S8+ volt. Viszont ez nem ér még annyit sem. Na jó, ott marad. :D

[ Szerkesztve ]

(#8) forgonati válasza Braddock (#4) üzenetére


forgonati
őstag

Irigység? Ne viccelj már... Szerintem aki valamennyire is reálisan tekint erre a telefonra, az nem fog adni érte ennyit, elvből. Egyszerűen nem ér ennyit szvsz. Persze ízlés dolga. Aki úgy érzi neki megér ennyi dellát, lelke rajta.

Keelah Se'lai!

(#9) Yodafon


Yodafon
senior tag

Na idén se lesz IPhoneom :DDD

I'm gangsta!

(#10) DeathAdder


DeathAdder
veterán

(#11) SkiDev


SkiDev
senior tag

Megnéztem én is élőben az MM-ben. :D Nagyon szép telefon, de annyira nem kap el a must have. Az emoji-valé tudtam magam szórakoztatni egy darabig. :)) Ennyiért, ha fizetnek sem. :))

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#12) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Én szegény szülőket sajnálom! Most még többet kell dolgozniuk hogy menőzhessen a pici fiuk/lányuk. :O :O :O

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#13) *Mukeey* válasza dilajoska1 (#12) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Ez már nem az a kategória,max a felső 10ezernek...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#14) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Nem is olyan vészes árak. Még meg is gondolnám, ha kicsit is felizgatna az oled meg a face ID. Inkább vettem egy i8 pluszt

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#15) Tomy Yayo válasza Gadgetfan_ (#14) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Nem is vészes??? Gusztustalan ez az árazás. Mindhárom, de élen a Telekom. Leginkább az X, de a 8 és 8 Plus is. De kíváncsiságból megnéztem azért a 7-et is, hátha én vagyok a helikopter. Nos, tavaly megjelenéskor olcsóbban vettem a 32GB-osat, mint amennyi most lenne hasonló havidíjú csomagban (akkor még volt Next S havi 7810, most 7500-ast párosítottam, következő lépcső 9000 valamennyi lenne). Úgy, hogy több, mint 1 éves a telefon. Arról nem beszélve, hogy a Nextekhez képest szerintem rossz irányba változtak a csomagok is. Szóval rohadjon meg, mocskos rabló banda.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#16) ChuckyCheese válasza Gadgetfan_ (#14) üzenetére


ChuckyCheese
tag

És azzal legalább kettőt kapsz 1 áráért. Kapsz külön egy üveget, meg külön egy hátlapot akksival. :D

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#17) Fitzgerald válasza Braddock (#4) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Hát gyelekik, tiszta iligy vagyok!!4 :C

(#18) SlayR


SlayR
senior tag

Olyan IQ Fightok mennek mindenfelé Facen meg egyéb helyeken, akik nem támogatják azt hogy már pedig "úúúúristenezazigazihipermegagigaszuperfon", hogy szánalom néha nézni...én először akartam majd egy iphone fan havernak köszönhetően kézbe tudtam venni, és megnézegetni elsőre elkapott a külső általi "aaasztakurva végre ez szép" aztán nyomkodtam forgattam nézegettem....még ha legalább lenne egy 6,2-3"...de még úgy sem biztos....szép meg jó meg minden, de nagyon "prototípus" szagú.Ezt persze az Apple is érzi mert már a Plus verziót elég erősen pletykálják meg hát ugye jövőre már mindkét friss modell ilyen lesz, ha minden igaz lehet akkor már én is bevásárolok egyet...addig viszont maradok én is "írigy" :U ;]

(#19) Nexave


Nexave
tag

Azt lássátok be, hogy egy igazi Fan-nak bármennyit megér az új cucc. Tényleg vicc kategória és tényleg nem ér ennyit. Én is iligy lettem. 😀😀😀

(#20) SlayR válasza Nexave (#19) üzenetére


SlayR
senior tag

Ez már jó ideje így megy ...volt olyan ismerősöm aki facebookon azért tiltott mert véleményt mondtam az Iphone 7ről, hogy mennyire randa :D

(#21) Nexave válasza SlayR (#20) üzenetére


Nexave
tag

Igazából az a legbosszantóbb, hogy akarmelyikkel beszélek és esetleg negatívumot hozok fel a iphone-al szemben, tuti hogy lehülyéz. Képtelenek elfogadni más véleményt. Nekem akkor lesz 5 percig iphone-om ha kapok egyet ingyen. De gyors megyek is vele a boltba és becserélem 3 másik telefonra. 😂😂😂

(#22) SlayR válasza Nexave (#21) üzenetére


SlayR
senior tag

Én csak attól mászok falra amikor nyomják az "Android szar, mert belassul a szar andoridos telefon tönkremegy bezzeg az iphone" ...de egyetlen egyszer nem tudták bizonyítani még amikor telefonos boltban dolgoztam bent, és hoztak készüléke...:DDD

(#23) nrg_52


nrg_52
addikt

Mobilcornerhez kepest nem is gazak a kartyas arak. ☺️

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#24) hitchins válasza Nexave (#21) üzenetére


hitchins
őstag

Nekem tetszik az x de nekem egy telefon sem er ennyit. Tudom hogy erre megy a vilag de szerintem ez nagyon beteg hogy 3-400e ft egy szaros telefon. Nem nem arrol szol meg tudod e venni hanem egyszeruen nem er annyit.
Picit szebb kijelzo/picit gyorsabb/kicsit jobb fenykepezo es kesz.
Mindezt 3szor annyiert mint a jelenlegi telfonom (ami iphone:) )

(#25) jUUh


jUUh
addikt

Hát meg kell fizetni a cuccccot, az biztos. :))

Samsung Galaxy S23+

(#26) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Tanuljátok meg, hogy minden annyit ér amennyiért megveszik. Lehet kántálni, hogy nem éri meg de ameddig van széles vásárló réteg addig bizony vannak rengetegen akiknek megéri. Sajnos nem sajnos, de itt tart a világ, hogy az emberek minden téren asszisztálnak ahhoz, hogy kirabolják őket, és ez persze még jó érzéssel is tölti el őket. De egyszer ennek is vége lesz.

(#27) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Engem a legkevésbé sem érdekel, hogy ki mire költi el a pénzét, de itthagyok egy linket néhány tippel arról, hogy ha nem keresel minimum havi 600000-700000 forintot, akkor hova tedd inkább az iPhone X árát, ha jobban akarod befektetni...

[link]

Minden szavam magánvélemény!

(#28) SlayR


SlayR
senior tag

Ezek a mit hova lehetne költeni kicsit olyan, mint abban a bizonyos ismertté vált témában amikor a dohányosnak mondják, hogy ha nem cigizne már vehetett volna az árából Ferrarit...

[ Szerkesztve ]

(#29) tomboy0013 válasza SlayR (#28) üzenetére


tomboy0013
veterán

Semmi köze hozzá, ott pont az a lényeg, hogy rengeteget kis kiadásból, hogy lehet nagy pénzt összegyűjteni. Itt erről szó sincs.

(#30) SlayR válasza tomboy0013 (#29) üzenetére


SlayR
senior tag

Miért is ne lenne azoknál akik amúgy is minden évben megveszik az új Iphonet? Eleve nem értem sokszor, hogy nyomják ezt a szolgáltatónál nem éri meg mert mennyivel többe kerül....mint ha amúgy is nem hosszabbítaná az ember az előfizetését, ha oda kerül, ha nem is hoz ki készüléket...Ismerek olyat aki a családba mindenkit ezért beszélt rá előfizetésre, hogy tudjon matekozni a készülékváltással...ennek meg csak a másik fele az amikor azok papolnak róla, hogy más milyen műszaki cikkre költi el a pénzét, aki meg egyébként évente vagyonokat költ dohányzásra...kicsit álszenteskedő ez valahol bőven...

(#31) tomboy0013 válasza SlayR (#30) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egyet értek, hogy álszenteskedő dolog, de a többi részét másként látjuk. Pl. én azért nem hozok ki előfizura telót, mert a készülék miatti magasabb előfizetési díj miatt rosszabbul jövök ki összességében mintha kp-ra kihozom. Családi csomagokkal jó, de az se mindenkinek van, így ez a téma sem fehér és fekete. De nem is igazán ez volt a téma.

(#32) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Még jó, hogy lehet kapni.

(#33) #72042496 válasza Peter Kiss (#32) üzenetére


#72042496
törölt tag

Most már tényleg lehet kapni? Két hete még arról volt szó, hogy hiánycikk az iPhone X.

[ Szerkesztve ]

(#34) Jakesz válasza Nexave (#21) üzenetére


Jakesz
őstag

Nem akarok megbántani egyetlen itt fórumozó iphone-os emberkét sem, de attól még határozott véleményem az, hogy általánosságban ők a fogyasztótársadalom legmegvezetettebb birkái. Tisztelet a kivételnek. Jól mutatja ezt ez a megjelenés napján történő sorbanállásos mizéria is, amit egy nagyon beteg dolognak tartok, hogy egyes embereknek egy kütyü ennyit számít, hogy az éjszakát egy bolt előtt töltik a hidegben, csak azért, hogy legfeljebb pár nappal előbb kapják meg. Érdekes módon más termék fogyasztóinál ez nem szokás, és a sajtóban sem szerepel, hogy több százan állnak fél napig a bolt előtt, hogy megvehessék első körben egy másik gyártó csúcskészülékét. Ehhez még jön az is, hogy pontosan mit is ér az, amiért ezt a rajongást és felhajtást csinálják, de ebbe most inkább nem megyek bele, mert már sokszor ki lett vesézve, hogy egy Iphone mennyit is ér az árához képest. És szomorú, hogy az eladások nagy részét nem az ultragazdag emberek teszik ki, hanem az átlagember, illetve sok esetben a szegények is, akik aztán fizetik évekig a hitelt, és inkább kevesebbet esznek, de Iphone az legyen, mert menő. És az utolsó szempont az az, amit te is felhozol. Valóban annyira megviseli őket, ha valami kritikát mondanak szeretett Iphone-ukról, hogy már-már személyes sértésnek veszik, ha valaki egy rossz szót mer mondani róluk. Persze vitatkozni nem tudnak, mert hát egyrészt nem is tudnak, mivel a nagy részük nem is ért a telefonokhoz, csak a "legdrágább=biztos legjobb" elvet követik, másrészt meg egyszerűbb letudni a dolgot egy szimpla irigyezéssel.
Szóval meggyőződésem, hogy a felhasználóik jelentős része ilyen emberekből áll, nyilván akad jó pár olyan ember is, akinek nyomós oka van Iphone-t használni (pl, ha régóta mac-es gépet használ, és a szinkronizációhoz hasznos, ha Iphone-ja van), de ha csak ez a szűk réteg venne Iphone-t, illetve, ha a többi ember tudna gondolkodni, akkor az Apple sikere feleekkora sem lenne.

(#35) #72042496 válasza Jakesz (#34) üzenetére


#72042496
törölt tag

A sorbanállást valószínű egyfajta "bulinak" fogják fel. Egyébként Samsungnál is megvan ez, csak mérsékeltebb formában, és nincs benn annyira a köztudatban sem: Galaxy S5, UK

[ Szerkesztve ]

(#36) ollie válasza *Mukeey* (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyiért előfizetés nélkül, hivatalos áron kapok egy S8+-t vagy LG V30-at. Találd ki mit választanék ennyi pénzért. iPhone X-et, aminek az árára rájön még a 2 év hűség meg havi 20k, vagy a másik kettő valamelyikét?

(#6) winhate: fogadok, hogy azok az androidos hulladékok nem felső kategóriásak

(#14) Gadgetfan_: akkor nehogy leejtsd, mert 400 dollárért cseréli a hátlapját az apple, ha törik (nem a kijelzőt, a hátlapot!). És ez amerikai, nettó ár, vagyis nálunk valszeg még több lesz (az iPhone X hátlap csere meg 550 dollár).

[ Szerkesztve ]

***

(#37) ollie válasza Tomy Yayo (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért gusztustalan? Az iPhone hivatalos áraihoz hasonlítsd.

(#22) SlayR: a legtöbben megveszik az olcsó, szar, androidos telefonokat, szopnak vele, és látják, hogy a haver iPhone-ja sokkal gyorsabb, meg nem akad. Vesznek ők is egy iPhone-t (persze ötször annyiért, mint amennyibe került az androidos telójuk) aztán szidják az összes androidos márkát.

[ Szerkesztve ]

***

(#38) vzsryl


vzsryl
nagyúr

A Vodafone elég jól odaveri a másik kettőt, főleg kártyás csomagban.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#39) ollie válasza tothmaxy182 (#27) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak annyiban nem értek egyet a cikkel hogy szerintem nem túlárazott (mert hogy nem csak szimplán a hardvert fizeted meg az árával). De tökéletesen igaza van abban, hogy csak magas jövedelem mellett szabad ennyit kiadni egy telefonra (tulajdonképpen az androidos csúcskategóriára is igaz, ami most 250-300k körül van).

[ Szerkesztve ]

***

(#40) #56573440 válasza Jakesz (#34) üzenetére


#56573440
törölt tag

Nem értem miért kell a végletekig kivesézett, torz és sarkított példákat megint felhozni.

1: Tesla Model 3 miatt mindenhol sorban álltak az emberek usában. Akik nem is kaptak semmit, csak azért fizettek, hogy a következő két-három évben _ha_ felfut a gyártás, vehessenek egyet.

2: Tudatos hype. Ebben mindig is jó volt az alma, valahol nekem az első ipod reklám plakát (színes háttér fekete alakok fehér fülhallgató) volt jól látható milyen hatékony a gépezet. És mint látjuk jól csinálják.

3: A felnőtt kor egyik hatalmas előnye, hogy azt veszel amit akarsz. Hogy most erre egyben megvan a pénzed, vagy direkt 0 huffos kamatmentesre veszed mert addig is van jobb helye a lóvédnak, vagy kenyérre kéne, nos a saját döntésed. De továbbra is tartom, hogy az a szubkultúra, ami a telefon márkáját a csoporton belüli hierarchia mércéjeként alkalmazza, nos az jellemzően a tinédzser korúaké, meg a kelet európai elszigetelt, korlátolt társaságoké. Ettől rohadtul nem kéne általánosítani. Már 28 évesen a környezetemben se érdekelt senkit hogy mit tesz le telefon szinten valaki az asztalra. Mindig jön a magyarázat hogy státusszimbólum. Nem. Rohadtul nem az. Egy jó óra, egy jó kocsi, egy jó munkahely, egy fullos csaj, egy ház. Na az az. A gimis hülyegyerekeken, meg a putrisoron kívül élőkön kívül soha nem hallottam még azt, hogy iphone tulajok így nyilatkoztak volna róla. Még itthon se azért veszi a többség aki saját lóvéból teszi, nem apuciéból. Mi benne a mondás? Hasra kéne esni hogy valaki kitett 2-3 kilót esetleg az asztalra érte? Egy új autó 3-4-5 milla alapból. Most egy ház a környékemen vagy 40 amit meg is vennék. Jön a gyerek. Ebben az élethelyzetben, kontextusban, rohadtul nem mondás egy akár x sem. Bakker a vezérműlánc csere meg pár apróság a kocsimon többe fáj... Arról nem is beszélve, hogy sokaknak a telefon egy hobbi. Ahogy más meg milliós pc-t épít. Itt a fórumon is tudnék olyat mondani, akinek a nasában a vinyó többe fájt mint egy kimadolt iphone. So what?

4: A brand vélt vagy valós kritizálása nem apple privilégium. _Mindegyik_ telefonnál ez ment. Nem tudom mióta követed a ph mobilaréna topikjait, de a nokia, htc, bb, samu, sony, akármi alatt olyan flame war megy helyenként, hogy beszarás. Fanok mindenhol vannak, akiknek racionalizálni kell, hogy a döntésük az egyetlen helyes út volt a világon. Ha ebbe beleköpsz, akkor begyalulnak. De ez 10 éve is így volt a nokiával is.

5: Szerintem pont fordítva van a mérleg. Egy kisebbség vesz azért iphone-t mert azt hiszi, hogy ettől lesz valaki. A többség, aki megkereste rá a lóvét, nos azok leszarják. Apám azért vett évekig nokiát még az ősidőkben, mert megszokta, tudta hogy mi hol van, álmában csukott szemmel is. Egy idősebb akár már én is 30+-os nem szívesen vált platformot ha nem ez a hobbija. Én maradtam a droidnál, de pl böngészőből is kezdetek óta csakachrome. Eleve ugye megvett ezer meg egy appot jobb esetben is a telefonjára, tabletre, zenéket az itunes-ból, megszokta, máshol a fizetésekhez képest nem mondás az ára, akkor hova ugráljon? Bevált, évek óta működő recepten nem fog változtatni ha igazából rohadtul nem kell. És jellemzően nem kell.

6: Továbbra sem kéne szerintem a magyar falusi rögvalóság, meg a kefehajú parasztokat alapnak venni mint -nincs jobb szavam rá- thought leader, vagy ha igen, nos akkor van egy szar hírem...

[ Szerkesztve ]

(#41) rbertkrl válasza Braddock (#4) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Ezt Te sem gondoltad komolyan. :DD Milyen irigység ? Kicsoda lesz irigy azokra az emberekre, akiknek ez a tárgy(!) jelenti majd azt, hogy ő a valaki? Majd kicsapja(jól mondta a kolléga a mekis asztalokra) a telefont és mindenki "hú"-zik szerinted? Lesznek akik meglepődnek, ha valaki egy ilyet vesz elő, de azok is csak azért mert ez majd. 400000 ft. De akinek van telefonja és szereti, telibe fogja sza*ni, hogy mit dob az asztalra az illető. Akkor is ha az egy ilyen értékű dolog.

[ Szerkesztve ]

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#42) trachemysss válasza Jakesz (#34) üzenetére


trachemysss
csendes tag

Állandóan olvasom ezt az apple hater-kedést, hogy akinek iPhoneja van milyen birka, meg hogy ilyen meg olyan emberek megsértődnek az iPhone kritikán stb. De állandőan csak ezeket a visszacsatolásokat olvasom, azt magát sokkal ritkábban amiről beszélnek. Sok embernek Apple fóbiája van, én meg ezt látom. Persze hogy hülyeség megvenni akármilyen vadiúj flagshippet, de akkor már az új Samsung, Sony, HTC megvétele mért nem birkaság? Valljuk be, ha ennyit fizetsz ki, akkor már mindegy, hogy 310 vagy 350 ezer. És nem lesz menő senki egy xy telefontól, menőzni meg lehet Samsung S8-al is szerintem.

(#43) SlayR válasza trachemysss (#42) üzenetére


SlayR
senior tag

Telefonos boltban melózva azért egyetlen márkánál nem láttam még azt amit nagyon sok Alma fan művelt...jöttek be mindig a legújabb modellel, hogy van e rá üvegfólia tok és társai, és ha azokkal elbeszélgetett az ember ott azért sokszor beigazolódott az amit olvasni is, hogy az az a márka aminél sokan mindig váltottak az újabbra, de ők maguk sem tudták miért, és főleg hogy milyen arcok...akinek nem inge...ugye...de megvan az alapja.

[ Szerkesztve ]

(#44) Sur1G


Sur1G
aktív tag

Én igazából azt nem értem, hogy itthon miért zavarja az embereket az ára, ha nem is akarják megvenni? Fáj, hogy létezik ez a telefon? Az meg aztán végképp nem az Apple bűne, hogy sokan kellő anyagi háttér nélkül megveszik a telefont. Nekem tetszik a telefon, de ennyi pénzt nem adok érte. Engem valahogy nem zavar, ha egy olyan terméket áraznak túl, amit nem akarok megvenni, mert szerintem nem jó. Szeretnék megkérni valakit, aki nem akarja megvenni, de zavarja az ára magyarázza el nekem, hogy mit érez ilyenkor.

(#45) Quqesz


Quqesz
nagyúr

irigy vagyok......Ja nem.....ezek megbolondultak, ez még mindég egy telefon amit ellophatnak.
A "szar a droid bezzeg szifon" véleményhez csatlakozok. Haverom a samu g ace-t cserélte, rokonnál meg prestigio vs iphone volt.....ezt nem lehet összehasonlításnak venni.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#46) SlayR válasza Sur1G (#44) üzenetére


SlayR
senior tag

Nem akarod megvenni nem zavar mégis írtál róla magyarul sakk matt :U :DDD

(#47) spect80 válasza trachemysss (#42) üzenetére


spect80
senior tag

Ez a haterkedés nem magának a terméknek szól, hanem az azt kísérő attitűdnek, amit az arra fogékony emberekből kivált (az apple marketingstratégiájának köszönhetően). Semmilyen más terméknél nem ennyire szembetűnő a nyugati világban uralkodó konzumidiotizmus, talán ezért is célpont sokmindenknél.

(#48) Sur1G válasza SlayR (#46) üzenetére


Sur1G
aktív tag

:D Engem zavar, hogy túlárazták, mert meg akartam venni. Én azt nem értem, hogy akit hidegen hagy a telefon, mert pl. másik platformon éli az életét, miért zavarja?

(#49) vzsryl válasza SlayR (#43) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ez is olyan dolog, mint a BMW-zés. Sok BMW tulaj paraszt - nagyobb arányban, mint más gyártóknál - de vannak normális tulajok is. Észrevételeim szerint kis hazánkban tényleg rengeteg az olyan iPhone tulaj, akik nem futnak százon, de pl. tőlünk nyugatabbra már sokkal jobb a helyzet. Magyarországon borzasztó nagy a márka hűség és függőség, és ez magával hozza a nagy mértékű tahóságot és haterkedést is, sajnos.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#50) Landro


Landro
tag

Konzumidiota hozzászólást még nem olvastam itt, de iphone vásárlót birkázó hozzászólást annál többet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.