Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) royalka


royalka
őstag

Mekkora jó lehet sorba állni órákat és mikor hazaviszem nem is működ a mashina.... :W

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#2) kovsol válasza royalka (#1) üzenetére


kovsol
titán

Akármilyen műszaki cikket vesz az ember ez a kockázat megvan.

May the Force be with you!

(#3) Sub-ZeRo válasza royalka (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért ps4 esetén a kékhalál jobb dolog?! Abban is ugyan ez a helyzet állt fent, mint most. Vagy jó, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4) oriic válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy premiernél szerintem az ilyen dolgok nem olyan nagy problémák. (mondjuk az érintetteknek igen. :DDD )

Live-Die-Respawn

(#5) royalka válasza Sub-ZeRo (#3) üzenetére


royalka
őstag

Most miért vetted ezt úgy a szivedre? :F Csak átéreztem hogy milyen "kellemes" lehetett..

[ Szerkesztve ]

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#6) djgeg


djgeg
őstag

Ha valamiből tömeggyártásban legyártat az ember x milliót akkor hiba % mindig lesz. PS4 nél is már kicsit túl hipe olták az elején. Sony szerint persze csak ezrelékek... De azért az meg túl szép lenne, hogy igaz legyen.
Xbone meg anyni támadást kapott, hogy ha most csak annyi lesz szar mint PS4 vagy ne adj isten több akkor a sok barom megint felpattan a negatív hipe vonatra és elkezdik fikázni.
Twitch meg tudtommal, legalább is engadet es cikk szerint nem feltétlen MS hibája, hogy nincs még kész a szolgáltatás. Twitch részéről is van egy adag lemaradás.

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#7) Sub-ZeRo válasza royalka (#5) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem vettem a szívemre, szó sincs róla.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#8) fogtunder válasza oriic (#4) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért ha az én 150K-s konzolom nem kapcsolna be, amiért órákat álltam sorba, akkor csuklana pár ember az MS-nél. ez a mostani launch azért eléggé félkész, gusztustalan, hogy a fejlesztést a black fridayhez kell igazítani, és addigra ha törik, ha szakad, akár félkész állapotban is piacra menni a cuccal. gyártási hibák mindig voltak, de az, hogy a gyárból béta szoftverrel jön ki, és rögtön leránt fél gigányi firssítést, amint hazaérsz, az nem poén. de senkit nem érdekel, mert a birkák így is sorba állnak érte.

én egyébként már elvből nem veszek megjelenéskor semmit, az iPod Nanom és a Xenon lapos X360-am is egy fos volt, inkább várok fél évet, vagy konzolnál az első hw revíziót.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#9) #57919488


#57919488
törölt tag

Megis mit vartak :F Az 1. szerias tulajdonosok mindig Beta teszetelok, sajnos :(((

(#10) oriic válasza fogtunder (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze érthető a dolog. Arra próbáltam kilyukadni, hogy egy több száz ezres, vagy milliós premiernél egy pár száz darab hibás gép nem a világ vége. Technikailag persze. Akik hibás cuccot kapnak, azoknak úgyis cserélve lesz a masinájuk.

Live-Die-Respawn

(#11) zöld drazi válasza djgeg (#6) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Üsd az emest ahol éred, ezzel is a Sonyt véded! ;]

(#12) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ennyit ér ez is! :)) :D
Egyébként ez az illető, miért csinálhatta?! :F Szarásig van pénzel, és hülyült egyet, mert neki ~120k annyi mint nekünk 120Ft?

(#13) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Nem értem, minek ez a nagy sietség...

Nekem bőven elég lesz a hivatalos magyar premier után, pláne, mivel nem áll szándékomban migrálni a magyar profilomat. Meg aztán eszembe nem jutna ennyi pénzért akármit is venni, aminek bizonytalan a gariztatása.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#14) batai15


batai15
félisten

menyi lesz ithol a várható ár?

(#15) oriic válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reklám.

Live-Die-Respawn

(#16) zöld drazi válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Mert hülye, ez nem pénz kérdés. Én se vagyok szegény gyerek, még is megbecsülöm, amim van. Volt egy indiai srác, aki instagramra tett fel képeket, hogy egyszerre 5 iphonet vett vagy hogy 400 forintos ásványvízzel öblíti le a vizeletét stb.

orichalcos: Nem mindig, inkább feltűnési viszketegség..

[ Szerkesztve ]

(#17) #57919488 válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


#57919488
törölt tag

Barmennyi penze lehet de attol agyat meg nem fog tudni venni. Az autonak pattano darabok akar az emberek szemet is kiverhettek volna vagy az auto tulajdonosa a korhazig is verhette volna a gyereket...

[ Szerkesztve ]

(#18) RyanGiggs válasza #57919488 (#17) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Na igen, a nagyobb baj az, ha valakinek pl. a szemébe pattan egy alkatrészt!
Persze az se elhanyagolható ha vkinek a kocsija sérül ettől.
Tőlem ezt kapná érte! :DDD

(#19) Big Bopper


Big Bopper
tag

Ezt sosem fogom megérteni hogy létezhet ennyi birka ember, aki órákat áll sorban a hidegben egy gépért, amit pár nap múlva 2 perc alatt megkaphat bárhol.

(#20) mikka07


mikka07
tag

Én meg vettem egy gigabyte 7870 uj vga kártyát és hibás pedig soha nem volt még hibás vga kártyám,az xbox one pedig bonyolultabb készülék mint egy vga ugyhogy bármikor bele lehet futni hibás termékbe.Haverommal egyszerre vettem xbox360 konzolt az enyém 3-szor volt 3 ledes most már végleg elromlott az övének soha nem volt semmi baja pedig egyszerre vettük ugyanott ő rengeteget használja(olyan kis zárt helyre van rakva hogy alig szellőzik) a mai napig én meg egy honapban jó ha egyszer bekapcsoltam..pedig az enyémbe van hűtésmod+ digitális overcool soha nem játszottam egyszerre három óránál többet vigyáztam rá nehogy tönkremenjen mégis elromlott .

(#21) RocknRoller


RocknRoller
aktív tag

nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem egyre szimpibb az x1 az exklúzívok miatt: forza6, ryse.. de a józan ész azt súgja, hogy ps4... :U

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#22) Mardel válasza mikka07 (#20) üzenetére


Mardel
őstag

"Egyszer kell megvenni es 7-8 evig jo!" :DDD
Ha kozben lejar a gari es tonkremegy, veheted meg ujra. Ami nemsokban kulonbozik attol, ha 2-3 evente veszel uj vga-t, 5 evente meg uj procit/ramot/lapot.

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#23) Rigormortiis válasza RocknRoller (#21) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Mármint Forza 5 :D Ha csak a gép teljesítményét és árát nézzük, akkor valóban a PS4 tűnik racionálisabb megoldásnak, de nálam nyomós érv a "szociális" nyomás, azaz akikkel együtt szoktam játszani, azok többsége továbbra is Xbox fronton fog tevékenykedni, továbbá a Halo-Gears páros számomra továbbra is eladnak egy konzolt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#24) #57919488 válasza Mardel (#22) üzenetére


#57919488
törölt tag

Persze. Mosogepet meg hutot sem szabad 2 evnel tovabb tervezni :(((
Lattam en mar sok mindnent de leginkabb az emberi hulyeseg es nem rendeltetesszeru hasznalat miatt hibasodtak meg a gepek. Vannak kivetelek de azok kijonnek garis idon belul altalaban.

(#26) kovy29:
A negativ reklam is reklam mert szobeszed targya lesz amiben a vegen nem feltetlenul marad meg a rossz tema csak a marka/termeknev a kesobbiekben.

[ Szerkesztve ]

(#25) Rigormortiis válasza Mardel (#22) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még ha tönkre is megy benne valami, akkor sem kell kukázni az egész gépet, szóval nem stimmel a hasonlatod. Én az első boxomat 2007-ben vettem, még első szériás alomból, és egészen tavalyig nem volt semmi gondja. Akkor is csak azért adtam el, mert 250 gigás slim-et akartam venni.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#26) Bjørgersson válasza oriic (#15) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mi ebben a reklám? :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27) Mardel válasza #57919488 (#24) üzenetére


Mardel
őstag

Nemtudom, mosogeppel meg hutovel meg nem jatszottam.
De ezeket hosszabb hasznalatra tervezik, a hasonlat rossz.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#28) #09819904 válasza RyanGiggs (#12) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ennek annyi értelme volt, mint anno amikor az "értelmes" termelők leborították a dinnyét. :U
Így nekik egy forint bevételük nem lett! A rászorulókra meg véletlenül sem kellett gondolni...
A PS-es videóra annyit, hogy oké, érthető az emberek felháborodása. De miért nem vitte vissza? :) Ott, Amerikában is él az, hogy visszaveszik a hibás terméket vagy garanciázzák. De ugyanúgy eladhatta volna. Ez nem más, mint egy flash mob, amit szerintem egy konkurens rendelt meg.

(#29) #57919488 válasza Mardel (#27) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mert meg csak a jatekon jar az eszed :DDD
Majd idovel rajossz a lenyegre is :)

[ Szerkesztve ]

(#30) RocknRoller válasza Rigormortiis (#23) üzenetére


RocknRoller
aktív tag

Forza5, na :DDD

Ebben 1et értek. Meg ugye nagyon megy ez a NFL és a többi nagy amerikai TV műsor nézés játék közben...Ha mondjuk megoldották volna, hogy lehessen F1-et, labdarúgást és egyéb hasonló európai cuccokat nézni game közben, akkor nem lenne kérdés, hogy az X1-et venném...így majd várok és hallgatok a teszteredményekre és a hírekre...

[ Szerkesztve ]

ÁjfÓn 13 | "A szép nők vetetik a sört, a csúnya nők pedig itatják a sört" - Al Bundy

(#31) oriic válasza Bjørgersson (#26) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy a gép, vagy a bolt reklámja. Fel is kapta a média. Ha jobban megnézed a dobozt látni lehet hogy hiányos. Vagy dummy gépről van szó, vagy egy hibásról. Esetleg tényleg egy újat vágott földhöz, de hogy nem egyszeri userről van szó az tuti.

Live-Die-Respawn

(#32) mephi666 válasza Mardel (#27) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondják sokan, hogy "azokat kb gariidő+pár hónap-ra tervezik..." lekopogom: 2006 nyarán vettem a mosógépet és semmi hibája (sokak által szidott indesit) ...x360 meg 2.5éve van meg és elég sokat megy... szerencsére azzal sincs baj (vigyázok általában a műszaki cikkeimre)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) #09819904 válasza oriic (#31) üzenetére


#09819904
törölt tag

Még mindig flash mob! :)
De akkor másolom, hogy mit jelent:
"A villámcsődület (vagy angolból átvett szóval flash mob, olykor helytelenül: flashmob) emberek előre szervezett csoportosulását jelenti; hirtelen jön létre valamely nyilvános helyen, a résztvevők valami szokatlant csinálnak, majd a csoportosulás ugyanolyan hirtelen fel is oszlik. A villámcsődület viszonylag új társadalmi jelenség, az első 2003 májusában volt New York Cityben. Célja a figyelemfelkeltés, a hétköznapi ember elgondolkodtatása."

Na, ugyanezt nyomatták a videóban is! Nem tartóm elképzelhetetlennek, hogy a konkurencia ezzel akarta meggyőzni a még át nem térő vásárlóit arról, hogy a másik terméke is szar. Ez ahhoz elég látványos! Más értelme abszolút nincs!
S igen, pontatlan a videó, de az emberek átveréséhez, megvezetéséhez bőven elegendő!

(#34) Buster17


Buster17
addikt

Na meglesem az MM-ben hogy van-e még. Lehet még veszek is egyet. :DDD

(#35) #57919488 válasza mephi666 (#32) üzenetére


#57919488
törölt tag

Pontosan :K
A legtobb esetben az emberen mulik, hogy meddig fogjak birni a muszaki-haztartasi keszulekei vagyis, hogy mennyire tud vigyazni ezekre.

[ Szerkesztve ]

(#36) #09819904 válasza #57919488 (#35) üzenetére


#09819904
törölt tag

Egyetértek! :)

Anno vettem egy PS One-t mondhatni premierbe az 576-nál még a Mammutban. Na, az ugye nem tegnap volt!
Azóta persze még régen eladtam egyik volt iskolatársamnak, Ő aztán egy osztálytársának és pont ma futottunk össze, majd mondta, hogy a lemezmeghajtóját kellett csak javítani a gépnek.
Jó, nyilván más volt az anyaghasználat. De ez is csak azt erősíti, hogyha az ember vigyáz a dolgaira és nem hajtja 0-tól 24-ig akkor megélhet több tulajváltást, akkor is működőképes marad. Az elöregedő alkatrészek ellen pedig tenni nem lehet. Ha áll akkor abba is tönkremegy! :)

(#37) mikka07 válasza Rigormortiis (#25) üzenetére


mikka07
tag

"Én az első boxomat 2007-ben vettem, még első szériás alomból, és egészen tavalyig nem volt semmi gondja""akkor te benne vagy a szerencsés 20%-ban nézzél szét apron hogy hány db 3ledes xbxox eladó és hány db rossz ps3 az előbbiből rengeteg van az utobbibol nem nagyon fogsz találni biztos véletlenül van így...nem a microsoft adott el direkt rengeteg hibás :U gépet sporoltak gépenként kb 20ft-ot hogy egy normális hűtést belerakjanak még a sony igaz hogy késett ps3-al,de legalább normálisan legyártott gépet dobott piacra.

[ Szerkesztve ]

(#38) #09819904 válasza mikka07 (#37) üzenetére


#09819904
törölt tag

A hűtéshiba az tényleg gáz volt. Viszont akinek egy kis esze volt orvosolta, orvosoltatta hamar.
Azzal volt még rengeteg hiba, hogy mindenféle gagyi programmal törték fel a Boxokat, aztán attól is sok elhalt.
Bevallom, én programozóként sem voltam sose olyan bátor, hogy ilyen kontárkodásba belefogjak. Az indok egyszerű! Hiába értek a dolgokhoz, ha a program generál egy random hibát. Akkor többe van a kár, mint a haszon.

(#39) Cypresss válasza #57919488 (#9) üzenetére


Cypresss
senior tag

Ennyi.

A világegyetemben két állandó dolog van; a hidrogén és a hülyeség!

(#40) JanR válasza Cypresss (#39) üzenetére


JanR
addikt

Mennyi? ;]

Én febrár környékén készülök 1 új konzolt venni, de egyenlőre nem tudom melyik a jobb. Bíztam benne, hogy az X1 jobb lesz mint a PS4, de e hírek hallatán elbizonytalanodtam. A PS4 ára jobb, de az X1 szimpatikusabb. Na majd februárig úgy is sok minden kiderül még.

[ Szerkesztve ]

(#41) Rigormortiis válasza mikka07 (#37) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Tisztában vagyok vele, mennyi hibás gép jött ki, de azért ne felejtsük, el, hogy ha már egyszer így alakult, az ms azért nagyon korrektül szervizelte őket. Én azóta is azokból a kontrollerekből "élek", amiket a pórul járt ismerőseim kaptak a hibás gépeik cseréjét követően, majd odaadtak pár ezer forintért :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#42) g4mer válasza mephi666 (#32) üzenetére


g4mer
senior tag

ez nálam is így van, valahogy nem tudnak (kopp-kopp) elromlani nálam a műszaki dolgok. Múltkor is leejtettem az iphonet, meg az előtt is az aszfaltra, azt egy karc nem lett rajta. Más meg leejti 40 cm-ről azt bepókhálósodik :DDD Xboxnak is dettó, semmi baja, igaz slim, de már 2 éve megvan, és azért játszok vele rendesen, de a kontrollerjén még le se koptak a joystickok..

Sic Parvis Magna

(#43) JanR válasza g4mer (#42) üzenetére


JanR
addikt

Szerintem ember függő :U Nekem eddig 1 elektronikai cuccom nem romlott el, de pl. ha a gépem elé leül az unokatesóm, 3 percen belül kékhalálozik.. pedig a gép betonstabilra van tesztelve és nálam egyetlen 1x sem csinált, unokatesómnál meg 3x egy hétvége alatt :DDD Szóval, hogy is van ez?

(#44) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Ezt is megéltük! :R

Most várjuk a fejleményeket hogy hogyan szerepel.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#45) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ezt is megéltük, hihetetlen hogy elrepült az idő...

Mintha csak tavaly jött volna ki a 360...
Bő egy hónapja vettem egy 360-E-t remélem most majd lesz rá sok jó és olcsó használt játék :)

J.

(#46) Bjørgersson válasza joysefke (#45) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Remélem a közeljövőben azért fog mérséklődni az ára, lehet vennék egyet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#47) batai15 válasza g4mer (#42) üzenetére


batai15
félisten

Nekem 3 évig volt jasperes 360. Se kontrollernek,se a gépnek nem volt baja. Se red ring stb. Igaz vigyáztam rá. Amit lehetett hddre másoltam, max néhány orát játszottam és akkor is meg vártam a dasboardba hogy le huljon.

(#48) #09819904 válasza JanR (#43) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ismerős szitu! :D
Párom kapott tőlem egy telefon nem rég. Én mondhatni fél napig nyúztam, semmi gondja-baja! Pedig android, iOS, WP után a Symbian is volt már nálam terítéken. Na, nála az első tíz perc alatt kétszer indult újra a telefon. :D
Azóta próbálnak barátkozni, de szerintem a telefon önként fogja felkötni magát. :D

(#49) #09819904 válasza Bjørgersson (#46) üzenetére


#09819904
törölt tag

A kompatibilitásnál szokott igazán érződni az áresés. Amikor ugye bejött a PS 1 után a PS 2, ott még mondhatni átjárható volt a dolog. Majd a PS 3-nál a BD miatt már visszafelé galiba volt! Így a PS 1 és PS 2 ára zuhant egyet. Most meg a PS 4 után dettó fog!
A Boxnál is szerintem, ha ezt bejátsszák akkor lesz áresés igazán. Bár Boxok terén csak, mint játékos jeleskedtem, így a kompatibilitását annyira nem tudom.

(#50) g4mer válasza JanR (#43) üzenetére


g4mer
senior tag

Nekünk jó a kisugárzásunk ;]

batai15 Dettó, én is ugyan ezt csináltam a régi jasperes boxommal, és semmi baja nem volt :)

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.