Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cyberkind


cyberkind
félisten

De minek, ennek a játéknak csak ártott minden "kiszivárgott" és/vagy megmutatott infó, nemhogy a beta. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#2) oriic válasza cyberkind (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán úgy vannak vele, hogy a TWD fanok majd úgyis megveszik.

Live-Die-Respawn

(#3) Dave567 válasza cyberkind (#1) üzenetére


Dave567
addikt

Mi a baj vele?

(#4) cyberkind válasza Dave567 (#3) üzenetére


cyberkind
félisten

Az, hogy szar az egész játék, amit csak a TWD névvel akarnak eladni, majdnem ilyesmi volt az Activision féle jó pár évvel ezelőtt is.

Paranormal Cocktivity

(#5) Wesder


Wesder
félisten

A Dying Light mellett ez fabatkàt sem ér.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Dave567 válasza cyberkind (#4) üzenetére


Dave567
addikt

Érdekelne miért gondolod ezt így??
Nem játszottam még vele, azért kérdezem, de a payday 2 tetszett.

(#7) cyberkind válasza Dave567 (#6) üzenetére


cyberkind
félisten

Láttam az előzetes gameplayt is, ami alapján ez már akkor egy max átskinezett Payday volt, esetleg rosszabb vagy pont olyan megvalósításban, ami egy zombi témához, és egy Dying Light után nagyon kevés. Én vártam ezt a játékot, de ezt csak a TWD név fogja elvinni.

Paranormal Cocktivity

(#8) Shing


Shing
őstag

Én nem ismerem a Walking Dead-et. Payday 2-vel játszottam és élveztem pár éve... aztán valahogy kifulladt az érdeklődés. Ezt nem próbáltam, de videók alapján teljesen jó... Nem egy egyszerű hentelde, össze is kell dolgozni, grafika vmivel jobb mint a Payday-nél ami nekem már elég.

Ha lenne időm simán tolnám, nem nagyon értelm a negativitást, bár PC-n most elég nagy a konkurencia 4 fős coop játékoknál. Azt nem tudom, hogy mennyire TWD barát, de elvileg a képregényt követi stílusban.

(#9) Dave567 válasza cyberkind (#7) üzenetére


Dave567
addikt

De játszottál is vele?
Hasonlít egy LFD 2-höz?

(#10) cyberkind válasza Dave567 (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem játszottam a játékkal mert nem érdekelt az első gameplay után, semmi se tetszett. Valamiben hasonlíthat, bár nem igazán rémlik az milyen volt, régen toltam, akkor is keveset mert az se tetszett.

Paranormal Cocktivity

(#11) snecy20


snecy20
veterán

Kezd már röhejesen unalmassá és elkoptatottá válni ez a zombis co-op koncepció...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) cyberkind válasza snecy20 (#11) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább a zombi téma kezd azzá válni, az igazán jó játékokra van igény itt is.

Paranormal Cocktivity

(#13) Dave567 válasza cyberkind (#10) üzenetére


Dave567
addikt

Áhhá...
Azért én majd meglesem.
Mondjuk én pont így vagyok a COD/Bf szériával is, agyon hypolt fos játékok. :R

[ Szerkesztve ]

(#14) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Van benne single?

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) snecy20 válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


snecy20
veterán

Úgy tudom hogy igen, botokkal.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#16) XeeN válasza GodGamer5 (#14) üzenetére


XeeN
senior tag

Van, botok nélkül. Mazohistáknak ajánlom.

Ui: Nem olyan rossz játék mint azt sokan beállítják, de valóban nem AAA cím. Ennyi pénzt elkérni érte szerintem pofátlanság. (2x órám van benne eddig lvl21 vagyok)

(#17) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Jók ezek az egységes infók! ;]

Az egyjátékos módról itt olvasom, hogy van benne, botokkal, aztán a következő infó, hogy van benne botok nélkül, a steam értékelésekben, meg az írják, hogy nincs benne szingli rész. :)

Egyébként érthetetlen, hogy mennyire el lett hanyagolva a téma, és csak a gyenge próbálkozások jöttek.

Pedig lehetne ebből egy jó egyszemélyes játékot készíteni, én egy nagy nyílt világgal képzelném el, eleinte felfedezetlen térképpel, és ahogy haladunk egy legalább közepesen megírt történettel, úgy fedezhetnénk fel csoportokat, barátságos, és ellenséges embereket, a sorozatban látott "településeket", amelyek egymással lehetnek szövetségesek, vagy éppen ellenségesek. A térképen szanaszét elrejtett erőforrásokat, melyeket meg kell szerezni, esetenként logikai úton eljutni az értékes zsákmányhoz. Szóval a más játékokban bevált receptek alapján.

Ezt évekkel ezelőtt meg kellett volna lépni, amikor még jobban meg lehetett lovagolni ezt a zombihullámot.

Most is lenne még keresnivalója a játék piacon egy tényleg jól elkészített Walking Deadnek, de úgy látszik már nem látnak nagy fantáziát az igényesen elkészített egyszemélyes játékokban. Kár, mert egy ilyenre vevő lennék, még a borsos 60 eurós áron is, de erre az online coop bigyóra nem.

(#18) XeeN válasza antikomcsi (#17) üzenetére


XeeN
senior tag

A single privát lobby módban érhető el. ;)

A Left for Dead szériához semmi köze ennek a játéknak azon kívül, hogy mindkettőben vannak zombik. Itt ha rohansz, hamar végeszakad a mókának. Erősen kétlem, hogy ebbe beleraknék 1000+ órát mint annak idején a L4D duóba.

Mellesleg a játék még mindíg béta szerintem. A 16:10 arányú monitoron pl. katasztrófa a hud, a választható max felbontás pedig 1600x900 a monitor natív 1680x1050-éhez viszonyítva. Arról már nem is beszélek, hogy először ma(!) kaptam bountykat, holott a cimbik már a játék megjelenés óta csinálját őket...

(#19) Wesder válasza antikomcsi (#17) üzenetére


Wesder
félisten

"Úgy látszik már nem látnak nagy fantáziát az igényesen elkészített egyszemélyes játékokban."

Erre szoktàk mondani hogy Sony Exklúzív. AAA sikeres single jàtékok.

Vagy ha a WD-re gondolsz mint sikeres SP AAA jàték, akkor nem szóltam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ennek a játéknak semmi köze a Walking Deadhez, csak ráakasztották a nevet, hogy el tudják adni. :(((
Pedig én nagy Walking Dead rajongó vagyok és szívesen játszanék egy story driven akció-kalandjátékkal, legalább részben az eredeti karakterekkel.

Én néztem belőle streamet twitchen és hát hamar unalmassá vált. Körbe-körbe futkározás, építkezés és zombiölés. Semmi magyarázat, történet köré, dráma(ami a Walking Dead fő eleme!), minek az... :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#21) XeeN válasza Hopkins95 (#20) üzenetére


XeeN
senior tag

Tehát láttad az első mapot és döntöttél. Ennél azért többről szól. Félreértés ne essék, nem tisztem védeni a játékot, de az internetnek, és az emberi beidegződéseknek hála, elsősorban csak a nemtetszésnek adnak hangot az emberek. Panaszkodni könnyebb, mint dícséretet írni. Coopban igenis szórakoztató tud lenni. Elsősorban azoknak ajánlom, akiknek bejön(tt) a Payday 2 repetitívsége.

(#22) v.tom


v.tom
őstag

Ha már walking dead, akkor én inkább egy skyrim / fallout szerű open world rpg-t látnék, jó komplex quest rendszerrel, craftinggal, a fallout féle bázisépítős dolog itt igazán értelmet nyerne pl.

(#23) antikomcsi válasza XeeN (#21) üzenetére


antikomcsi
veterán

Persze, hogy szórakoztató a játékosok egy részének, hisz nem vagyunk egyformák, kinek a pap, kinek a papné. Csak a Walking Dead játékra vágyók, nem biztos, hogy egy coop lövöldét szeretnének kapni.

Én sem azt mondom, hogy a játék rossz, hanem azt, hogy ezt így ebben a formában nem nekem találták ki.

Akinek meg tetszik, annak jó szórakozást!

(#24) Mortein válasza XeeN (#21) üzenetére


Mortein
tag

Nekem elég is volt az első 2 pálya belőle. Vörös szoba egyszer csak kinyílik a zárt pályán a hátad mögé spawnolnak a zombik, persze te nem tudsz bemenni, meg csőpályák vannak, aztán csak ott ugorhatsz le a hídról, ahol a készítők kitalálták, full zárt, full beszabályzott. Na ennél többet várnék egy AAA-ra árazott címtől 2018-ban. Mindegy, hamar bundle szökevény lesz jó olcsón, akkor majd talán megéri megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#25) XeeN válasza Mortein (#24) üzenetére


XeeN
senior tag

Mint fentebb írtam, ez messze van az AAA-tól. Nekem nem lett volna pofám ennyiért adni. Amint halaldok előre, egyre világosabbá válik számomra az, hogy ez a játék még béta állapotban sincs, nem hogy végleges verzió lenne. Ordas hibák vannak... Néhány hónapon belül durván le lesz árazva.

(#26) XeeN


XeeN
senior tag

Ezekre a hibákra céloztam. (saját videó)
Overkill's The Walking Dead dissapearing zombies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.