Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem fenntvan már, de wifin jutyubot nem tudok lejátszani... vmi beálitás kérdése?

amugy nagyon jo, a cimsorban lehet már törölni,stbstb...

I humbly and respectfully decline™

(#2) attisx


attisx
addikt

"...és nem is importálja annak könyvjelzőit."

Viszont az Opera Link-en keresztül könnyedén szinkronizálható... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#3) Jadro válasza attisx (#2) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi a tippet, regelek is azonnal...

Egy gyorstalpalót szívesen vennék. Pl hogy hogy kezdjek neki a könyvjelzők felpakolásának telefonról.. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4) attisx válasza Jadro (#3) üzenetére


attisx
addikt

Pofon egyszerű. beregelsz az Opera Linkre a stabil 4.1-es Miniről, a szinkronizáció opció ott van a kezdőlap legalján, vagy a könyvjelzők menüpont opciói között is. Miután kész a regisztráció automatikusan feltölt mindent a szerverre. Kilépsz, 4.2 betát elindítod, kezdőlapon bejelntkezel és már tölti is lefele amit az előző verzió feltöltött. (ha PC-n is Operát használsz, akkor azok a könyvjelzők is elérhetők lesznek minivel is és viszont, illetve a Link webes felületén keresztül más böngészőkkel is lehet könyvjelzőket létrehozni, szerkeszteni) :)

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#5) opera11


opera11
tag

Pár megjegyzés:
"Az Opera Mini alkalmazást eddig több mint húszmillióan töltötték le" Hát annyian valószínűleg, (bár nem biztos, mert ugyebár egyre több előrretelepített verzió van) de én úgytudom, hogy a 20 millió aktív egyedi felhasználóról szóltak eredetileg a hírek :DD

" egyszerű számítógép és mobiltelefon közötti könyvjelzőmegosztással"
Valóban, bár az újdonság nem ez, hanem a jegyzetek megosztása :DD

Vicces aláírás helye

(#6) Jadro válasza attisx (#4) üzenetére


Jadro
veterán

Köszi! Ezeket a verziókat próbáltam én is. De sem az opera miniben nem találtam semmi ilyesmit (4.1.11355 20080522), sem az opera link oldalon nem látok szinkronizációt. Nem miniből regeltem az igaz, de gondolom ez nem kellene hogy gondot okozzon. ( Firefox alól ráadásul. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) opera11 válasza Jadro (#6) üzenetére


opera11
tag

Szia,

Szinkronizáló gombot ne keressél sehol. Az Opera Miniben be kell jelentkezned a főoldal alján, ezután már minden autómatikus és addig szinkronizálva lesz, amíg ki nem jelentkezel.

Az Opera Minis könyvjelzők egy Opera Mini nevü mappába kerülnek, hogy az asztali Operának a könyvjelzőivel ne keveredjenek.

Ha a szinkronizáció nem akar menni, akkor próbáld a 4.2 bétát, elmentesz pár könyvjelzőt és után 1-2 perccel az opera linken, vagy az asztali Operádban már láthatod a változásokat.

Ha sok könyvjelzőt kell áthoznod, akkor azt is csinálhatod, hogy felteszed az asztali Operát, az átveszi a Firefox könyvjelzőit ha az van alapértelmezett böngészőnek beállítva (ha nem, akkor importálható), majd az asztali Operán bejelentkezel (Fájl/ Opera szinkronizálása), akkor tuti hogy felkerülnek az opera linkre és akkor már csak a mini 4.2 bétával, vagy a 4.1-el kell bejelentkezni....
(A 4.2-nek a szinkronizálásán javítottak és beletették a jegyzet szinkronizálást is)

Az tökmindegy, hogy mi alól reggelsz, lehet, hogy sokan megrohamozták a szervereket ezért lassúlt be a szinkronizálás...

[ Szerkesztve ]

Vicces aláírás helye

(#8) Jadro válasza opera11 (#7) üzenetére


Jadro
veterán

Köszönöm a kimerítő választ! Próbálkozni fogok vele.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.