Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) vicze válasza sb (#49) üzenetére


vicze
félisten

Van 1 termék, aminek van XY tulajdonsága, amiből TE nem használod ezt ki erre jön a "minek ez nekem?" kérdéskör és az "átlagfelhasználónak" ez miért jó.
Mi a jó édes fene értelme van ennek a "vitának"? Rohangálhatok fejjel a falnak, de nem sok eredménye lesz...

Olvass vissza, az eredeti megállapítás, amire reagáltam az volt, hogy "csak másolásra jó", erre reagáltam hogy nem nagyon nem arra jó. Erre jött a következő hülyeség: "Én megfordítanám a kérdést".
Ugye reakcióm: "Otthonra mi jó fenének kéne ilyen?"
Pusztán azért belekeverni az otthoni felhasználást, mert tudod nagyon jól, hogy erre nem lehet mit mondani, pusztán kimeríti a trollkodás fogalmát. Semmi értelme.

Megkérdőjelezed a NVMe létjogosultságát, ami elég nagy baromság.

1. ??? Tudám ez megint mi szeretne lenni. :U Láttam 15TB-nél sokkal nagyobb storage-et is, olyat is ami tele volt.
2. Ez itt egy SSD amit arra használhatsz amire jónak látsz, pusztán csak nem egy OEM termék, mit amit eddig csináltak akárcsak a Samsung a 950-nel.
3. i6s és i6s+ óta van NVMe. Melyik iPhonban nem a legerősebb SoC és Storage volt úgy mégis? :U Ha azt se tudod, hogy most mi van benne, akkor mondjuk úgy megkérdőjelezném, hogy érted, hogy miért "gyors" általánosan. Az meg, hogy a régi hardveren milyen szépen degradálódik szépen mutatja, az "optimalizálást".
4. Pl. ott van haszna, hogy miközben fut a gépemen, a vírusirtó, 2VM és a böngésző és 6 Office alkalmazás, nem megyek el 2-3órás szünetre mire befejezi a scant, hanem észre se veszem, hogy fut. + a VM-eken ugyan úgy tudok tovább dolgozni, kb. észre se véve, hogy bármi is történne.
5. Vagy 6x írtam le, hogy nincs értelme, de ez téged totál hidegen hagy és trollkodsz tovább... :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.