Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

WOW! Nintendo-n tényleg elég jól néz ki. :)

Sic Parvis Magna

(#2) XuChi


XuChi
addikt

Kezdem elfogadni, hogy a switch egy jó gép. Zelda ami nagyon tetszik, de csak amiatt nem vennék.

Okok van Doom, meg lesz Wolf2 is de ezeken màr túlvagyok, most kézben tartva nem igen fogom újràzni őket.

Mario, Donkey Kong meg Pokemon annyira tàvol àl tőlem mint Makó Jeruzsàlemtől.

(#3) 30z.Samu válasza XuChi (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én a Doom-ot elképzelhető, hogy megveszem majd erre is, ha lesz Switch. Mekkora feeling mondjuk a vonaton előkapni a gépet és hentelni a démonokat. :D

Sic Parvis Magna

(#4) Scholes9 válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezt sztem is remek élmény lehet :P :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) NandorHUN válasza XuChi (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

+1

Tudom, hogy nem szép tőlem de Zelda esetén emulátorban gondolkodom. Ez az egyetlen játék amit kipróbálnék, emiatt nem akarok gépet venni.
PC-n pedig már elég szépen fut a Zelda emulátorral.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) 30z.Samu válasza NandorHUN (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Agyaltam én is rajta, de az nem ugyanaz. :D

Sic Parvis Magna

(#7) NandorHUN válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ezen múlna, hogy játszhassak - kiadnák PC-re - én még meg is venném a játékot.

De szvsz PC jobb lehet a játék.
Nagyobb felbontás és 60fps is megvan már simán.

Nyilván egy hivatalos porttal lehetne még fokozni, az lenne az igazi, de mind1.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#8) 30z.Samu válasza NandorHUN (#7) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egy hivatalos PC portnak én is örülnék. :)

Sic Parvis Magna

(#9) atike


atike
nagyúr

Ez megint tényleg elég komoly grafika a teljesítményhez képest... Nem semmi. Így is lehet (és kellene mindenkinek) optimalizálni.... :U

(#10) b. válasza atike (#9) üzenetére


b.
félisten

És nincsenek több Gigas First day patchek. :N
Zelda egy jó játék, de Új mario most nálam visz mindent ,. ha valaki azt gondolja, hogy csak gyerekeken való ugra bugra, hát az nagyot téved. Eszméletlen meló van benne és olyan ötlet dömping, hogy néha keresem az államat.Ez egy mario világba bújtatott mestermű.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én kezdem ismét felvenni a Nintendo fonalat...jobban mondva talán most kezdem felvenni. Régen volt NES és SNES, de utána kimaradt nekem a Nintendo vonal. Vettem egy Wii-t, kíváncsi voltam átjön-e az a feeling, ami anno gyerekkoromban megvolt. Fél óra elteltével határozottan kijelentettem, hogy simán! :) Nem is értem eddig miért nem volt a PC mellett egy Nintendo is. Szóval előbb-utóbb lesz Switch is, de most el vagyok a Wii-vel is, esetleg majd lecserélem egy Wii U-ra. :)

Sic Parvis Magna

(#12) b. válasza 30z.Samu (#11) üzenetére


b.
félisten

Épp most néztem, nagyon erős lesz ez aegy hónap játékokban. Doom, Skyrim, L.A Noire, Rocket League,Resident Evil Revelations,Xenoblade Chronicles 2 ...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#13) carl18


carl18
addikt

Nagyon jól nézz ki és szépen fút a játék a gépen! :D Kár hogy Androidon nem így futnak a játékok.
Mafia 2 is megnéznék hogy menne a nintendo gépén... :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#14) kolopele válasza XuChi (#2) üzenetére


kolopele
nagyúr

Én meg kizárólag a Zelda miatt vettem Switch - et, minden idők egyik legjobb játéka megért nekem ennyit, ahogy PS4 - et is csak a God Of War meg az Uncharted miatt. Minden másra ott a Mastercard (akarom mondani a PC) :D

(#15) 30z.Samu válasza kolopele (#14) üzenetére


30z.Samu
félisten

Pont ezért vaciláltam én is a PS és a Nintendo között. PS-en van kemény 2 játék talán, amivel szívesen játszanék, multiplatformra meg ott van a PC. Nintendo-n azért több minden van számomra. Persze ez is szubjektív, mert van, aki a Nintendo-nál nem találja meg a számítását.

Sic Parvis Magna

(#16) Jeanne d'Arc

Ez nagyon jó, lehet pár hónap múlva érdemes lesz beszerezni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#17) XuChi válasza 30z.Samu (#15) üzenetére


XuChi
addikt

Én most száltam ki a PC-ből :D

Vettem PS4 Pro-t, és veszek egy Xbox One X-et is. Talán majd jövőre ezek mellé egy Switch, de az nem biztos.

(#18) atike válasza XuChi (#17) üzenetére


atike
nagyúr

A PC olcsóbb maradt volna... :DDD

(#19) GreatL válasza 30z.Samu (#6) üzenetére


GreatL
őstag

De, ugyanaz.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#20) 30z.Samu válasza GreatL (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor úgy írom, hogy feelingre nem ugyanaz. :D De nyilván egyén válogatja, nekem ad egy kis pluszt, ha Nintendo-n játszom a játékot. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#21) XuChi válasza atike (#18) üzenetére


XuChi
addikt

A hàrom konzolt megveszem az egy gépem àràból :D

(#22) atike válasza XuChi (#21) üzenetére


atike
nagyúr

Akkor az nem egy egyszerű gépecske... :U

(#23) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Emberek, megjött az összehasonlító videó: L.A. Noire – PS3 vs. PS4 vs. PS4 Pro 4K vs. Switch Graphics Comparison

Örömmel konstatálom, hogy a Switch verzió még jobban is néz ki, mint a PS3-as verzió. Ami azt jelenti, hogy mára a PS3 teljesítménye benne van egy hordozható kis konzolban. Ez azért így eléggé jól hangzik, nem? :C

Vajon a következő "Switch" hozni fogja PS4 vagy Xbox One teljesítményét? Az azért igen ütős lenne! :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#24) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#23) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mi is ezt beszéltük egy ismerőssel, hogy néhol még szebb is, mint a PS 3. :D Korrekt kis gép lett ez a Switch. :K

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#25) b. válasza Hopkins95 (#23) üzenetére


b.
félisten

Szuper kis masina, egyre jobb. Holnap pedig jön a Skyrim, a HD textúra pakkal karöltve . :) :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) 30z.Samu válasza b. (#25) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ááá! Jövőre be fogok fizetni egy Switch-re, kelleni fog! :C

Sic Parvis Magna

(#27) b. válasza 30z.Samu (#26) üzenetére


b.
félisten

Épp a Skyrim-es hírhez írtam be az előbb ezt a dolgot.

Digitalforundry ezt írta a Skyrim-re :

"How did they do that? The Switch port of Skyrim is excellent - Tom and Rich convene to discuss the necessary compromises and cutbacks, with full docked vs mobile comparisons, PlayStation 4 head-to-heads and - of course - a performance analysis breakdown."

itt a videó :[link]
remélem lesznek tesztek itt is, jó lenne :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#26) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, én is épp ezen gondolkodtam, hogy lehet jövő karácsonyra beszerzek egyet. :D

(#27) b. Én is előbb néztem a Digital Foundrys elemzést, nekem még jobban is tetszik néhol a Switchen, nincs az a köd, tisztábbnak látszik(tudom, hogy ez egy döntés a fejlesztők részéről a PS4 hardveren). Az azért tényleg őrület, hogy egy ilyen nagy játékot bele tudtak préselni 3,5 Gb memóriába! Igaz hogy a draw distance kisebb, de engem nem zavart, max egy nagy képernyőn tűnne fel.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#29) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#28) üzenetére


30z.Samu
félisten

Addig nem fogom kibírni... :D

(#27) b.: Ezt én is láttam, így is lehet optimalizálni. :) Doom is nagyon szép lett illetve az L.A Noire is. Ahhoz képest hogy lehurrogták megjelenés előtt ezt a kis gépet, nagyon jól muzsikál és nem csak a Mario és a Zelda miatt érdemes megvenni. :N

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#30) Hopkins95 válasza 30z.Samu (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

Még Steamen van annyi játékom amivel még nem játszottam, hogy az kitart még egy jó darabig. :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#30) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nekem PC mellé lesz majd a gép, szóval ez nem gáz. :D

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.