Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrThomi


mrThomi
addikt

Azt nem értem csak ha nekem egy régebbi iphonom van és a leírásban csak az van hogy mit javít a 14-es szérián akkor nekem mivel lesz jobb a 12 pro maxon ?

Nothing Phone (2a)

(#2) Tibee86 válasza mrThomi (#1) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem csak a 14-es széria szerepel benne, olvasd el újra.

(#3) hogabesz válasza mrThomi (#1) üzenetére


hogabesz
aktív tag

“A frissítés a többi iPhone-on is javítja a VoiceOver hibáját, mely miatt újraindítást követően elérhetetlenné válhatott a funkció. Megszünteti a másolás és beillesztés folyamat során zavaróan sokszor felugró ablakot, kijavítja a hibát, mely miatt sötét lehetett a telefonok kijelzője beállítás közben”

(#4) mrThomi válasza hogabesz (#3) üzenetére


mrThomi
addikt

A kamera része nincs hatással a korábbi készülékekre ?
Feltettem reggel félkómásan a 12PM-ra, de semmi változást nem vettem észre

Nothing Phone (2a)

(#5) NandiKAA


NandiKAA
csendes tag

Nekem 11 pro-n gépelés közben fagy, főleg Messenger használata közben, ez esetleg javult?
Másnál is van ilyen észrevétel?
:F

(#6) hogabesz válasza mrThomi (#4) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Gond van a 12PM-ok kamerájával is? Megmondom őszintén, ezt nem tudtam.

(#7) mrThomi válasza hogabesz (#6) üzenetére


mrThomi
addikt

Nincs, pont ezaz. Ilyenkor a 12 pro max kamera szoftvere is frissül a javított 14 pro-pro max javítottjára vagy ahhoz ilyenkor nem nyúl a szoftver ?

Nothing Phone (2a)

(#8) viragdani01 válasza NandiKAA (#5) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

13 Mini nekem is fagy, bármilyen alkalmazásban gépeljek is. Egyelőre nem vettem észre javulást. :(

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#9) Gergo28 válasza mrThomi (#7) üzenetére


Gergo28
tag

Én nem hinnén hogy a régebbi iphoneok kamerájához hozzá nyúlna ez a frissítés.

(#10) bedibazsa válasza NandiKAA (#5) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem abszolút nem is jelentkezett ez - sem az asszonynak. Ő SwiftKey-t, én Gboard-ot használok.

(#11) MarciKING24


MarciKING24
tag

Azért az egészen elképesztő hogy a 14 pro széria tagjait nem sikerült senkinek tesztelni? Nekem ne mondjátok hogy a teszt időszak alatt senki nem lőtt egy videót velük a hibát produkáló progik közül.... 14PM tulajként mondjuk nem dőltem a kardomba emiatt :))

Straight outta Compton

(#12) g4mer válasza NandiKAA (#5) üzenetére


g4mer
senior tag

nekem 15nél volt ilyen gond iphone 11en, akkor senki más nem tapasztalt ilyet, most meg nálam tökéletes minden, és mások szenvednek vele :D

Sic Parvis Magna

(#13) hogabesz válasza mrThomi (#7) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Ja, bocs, félreértettem. Nem gondolnám, hogy az egyébként nem problémás készülékeket is érinti ilyenkor a frissítés.

(#14) mrThomi válasza hogabesz (#13) üzenetére


mrThomi
addikt

Köszi a válaszokat, nem értettem ezt soha iphonnál, hogy amit 14-nél javítanak azt miért írja ki egy 12 szériás frissítésénél is, semmi értelme kb, amolyan apple logiknak tudom be akkor.

Nothing Phone (2a)

(#15) hogabesz válasza mrThomi (#14) üzenetére


hogabesz
aktív tag

A frissítés általában több mint egy hibát javíthat, ami lehet készülékspecifikus és mellette lehet általános is. Nyilván mindenkinek csak a “saját része” érdekes ezekből. A leírások viszont kiterjednek az összes javításra, és abból - mint említettem - csak azt kell figyelembe venni, amit ténylegesen neked szánnak.

(#16) mrThomi válasza NandiKAA (#5) üzenetére


mrThomi
addikt

Nekem is fenn áll a fagyás sajna 12pm. Nálatok az értesítési központ lezárt kijelzőn is mindig pakli, bármit állítotok is be ? Szeretném a régi lista nézetet, de nem sikerül neki úgy megjeleníteni, se a számosat...

Nothing Phone (2a)

(#17) yetijetnyak


yetijetnyak
csendes tag

Az IOS 16 frissítés óta a szövegírás pillanatokra megakad, SMS, messenger, Whatsapp - baromi idegesítő

12 Pro

Y

(#18) mrThomi válasza yetijetnyak (#17) üzenetére


mrThomi
addikt

Ugy vettem észre 2 nap használat után hogy rengeteg a bug még benne. Írtam följebb, illetve csak nekem zabál ennyit az új ios 16 vagy nálatok is jobban merül ? Egy éjszaka alatt -8%, eddig 4 volt

Nothing Phone (2a)

(#19) divan válasza yetijetnyak (#17) üzenetére


divan
senior tag

szifon.com
"Ha a billentyűzeten akadozik a gépelés
Előfordulhat, hogy a billentyűzeten kezd el akadozni a gépelés. Mivel látatlanban nem lehet megállapítani, mi a mögöttes ok, így első körben érdemes lehet a Beállítások, Általános, iPhone átvitele vagy alaphelyzete alatt az Alaphelyzetbe állítás opcióra nyomva a Billentyűzet szótárának alaphelyzetbe állítása lehetőséggel kezdeni."

(#20) Oldman2 válasza divan (#19) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

Megelőztél...

(#21) Gaben01


Gaben01
őstag

12 Mini-t frissítettem, az újraindulás kiírja, hogy frissítve lett a 16.0.2-re, de hiába ok-zom le, nem történik semmi. Nem tudom kikapcsolni se. :((( Valakinek van ötlete mit kezdhetnék vele?
szerk: egy force restart után észhez tért, de ez nagyon nem frankó így :U

[ Szerkesztve ]

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#22) mrThomi válasza Gaben01 (#21) üzenetére


mrThomi
addikt

Sok a bug benne. Most laktam be egy 11 pro maxot ezzel a telefon atvitele a masikra fele megoldassal. A 12pm-en nekem pl az üzenetek tartalmat nem akarja megjelniteni a lezart kijelzön barmit is allitok. A 11pm-on igen. Fene se erti. Szerintem magahoz tert volna az, csak kellett volna varnod 5-10 percet, lehet valjudott meg a hatterben

Nothing Phone (2a)

(#23) Gaben01 válasza mrThomi (#22) üzenetére


Gaben01
őstag

Adtam neki 20 percet, de nem akart észhez térni. A force restart után meg tök simán indult.

http://9gag.com/ A függőség garantált. || Friends are like snow flakes. If You pee on them, they disappear.

(#24) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Amit én észrevettem - a 16.0.2-őn is tapasztalom - az az, hogy sok alkalmazásnál alig érzékeli az érintést a képernyő. Valami ötödjére sikerül csak működnie 1-1 funkciónak (pl. Instagram-sztoriknál a bezárás lefelé lapozással). Másnál hasonló?

(#25) mrThomi válasza bedibazsa (#24) üzenetére


mrThomi
addikt

Ezzel én még nem nagyon találkoztam, kipróbáltam most de müködik csak hosszabban kell lefelé húzni, viszont baromi idegesítö hogy behalt a lezárt kijelző értesítési központja. Bármit állítok nem jó. Az akku idö is rosszabb. iOS-nél segít egy gyári összes adat törlés ?

Nothing Phone (2a)

(#26) mrThomi


mrThomi
addikt

Érdekes hír [link]

Nothing Phone (2a)

(#27) chelseafan94


chelseafan94
tag

Sziasztok! A magyar telekomtól vettem egy 14 pro-t. Tudnátok segíteni, hogy az app store miért írja, hogy a fiókja a magyar áruházban nem használható, váltson a német áruházra? Az apple ID-val lehet gond vagy milyen hiba lehet?

PS ID: KoloChelsea

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.