Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

En a WoW 2-t varom mar inkabb. Azt meg varhatom :DDD

(#2) oriic válasza Kasya (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem vagyok benne a Wow témájában, de szerintem nem valószínű hogy lesz 2. rész. Inkáb ide jönnek majd kiegészítők továbbra is.

Live-Die-Respawn

(#3) Kasya válasza oriic (#2) üzenetére


Kasya
nagyúr

En a BC kieg utan elvesztettem az erdeklodesemet benne. A LK ideje alatt meg csak csak visszamentem barataim miatt, de mara mar teljesen abbamaradt.

A kiegekben a csoborbol-vodorbe modositasokat latom. En jobban ereznem magam egy uj jatekban, mas strukturak kozepette. Ha WoW 2 nem is lesz, de egy jol osszerakott, sikeres MMO-t szivesen elfogadnek. Nem nagyon volt szerencsem ehhez sajnos az utobbi evekben, pedig joparat kiprobaltam. Sokszor nem is a jatekkal volt a gond, hanem a tamogatottsaggal, tovabbi fejlesztesekkel.

A Blizztol meg minoseget var az ember mindig, ugye.

(#4) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A világ legjobb játékának tartom, annak ellenére, hogy már több, mint 7 éve "tiszta vagyok" :DDD Soha, egyetlen egy játék sem okozott akkora élményt, mint a WoW a 3,5 évem alatt, amíg elég komolyan szinten toltam. Nyilván baromi szubjektív vélemény ez :B :D

Már lassan számolni sem tudom a kiegészítőket, WotLK-nál hagytam abba.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) .LnB válasza Scholes9 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem vagy egyedül a véleményeddel. :) Én vissza is tértem (~5 év után). Teljesen más játék mint a többi, más légkör. Semmi sem tudja vissza adni amit a WoW nyújt egy játékos számára.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) ldave


ldave
félisten

A kezdés nagyon jó, ahogy az a WoD esetében is fentasztikus volt. Tegnap 3-4 órát toltam este és ugyanúgy beszippantott, mint eddig minden kieg.

A Slime draws near! Command?

(#7) Raysen623


Raysen623
addikt

Én is újra kezdtem, haveri kör miatt is és jól elvagyunk vele. Legion event alatt főkarit felhúztam 100-ra, alton majdnem 30 szintet húztam, egy újat meg elvittem 40 fölé. A hozott átalakítások pedig nekem tetszenek, mert évek óta hiányoltam már a játékból.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) kalifa777


kalifa777
tag

Mindig csak a kiegészítőkkel foldozgatják a felmerült problémákat.
Egy hasonló szintű és hátérrel rendelkező új játékot kellene már kiadni.

(#9) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Hihetetlen, hogy ehhez a játékhoz még mindig jelenik meg kiegészítő. :DDD

Sic Parvis Magna

(#10) Viktor77 válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Már elhangzott a 2020, szóval közel sem az utolsó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) Scholes9 válasza 30z.Samu (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez csakis az érdemeit mutatja ;) Sokan szidják a WoWot (nem rád gondolok), de amit elért az példaértékű és vitathatatlan tény :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) 30z.Samu válasza Scholes9 (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sem szidtam, különösebb bajom vele nincsen azon kívül, hogy engem nem fogott meg. :) De tényleg elég durva, hogy egy több mint 10 éves játékra még mindig ekkora érdeklődés van. A Blizzard tud valamit. :) Egy Warcraft 4-nek örülnék viszont. :)

Sic Parvis Magna

(#13) Raysen623 válasza 30z.Samu (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Nálam igazából azon van ahangsúly, hogy végre bekerültek a játékba olyan funkciók, melyek régen csak add-on-okkal voltak elérhetőek, mialatt a piacon a többi játék már az elejétől fogva tudta. WoW-nak kellett 10 év hogy beérjen ;] Mindenesetre a mostani megoldásaival sokkal jobban tetszik mint a BC korszakban.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.