Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pete55555


Pete55555
addikt

QDA-A2AR - Még akár érdekelne is....de rezgéscsillapítás smafu? Mennyivel került volna többe nagyobb lukat fúrni sajtolni rá és adni 8 db gumis csavart?

...Szeretem leracsniztatni...

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az sokkal jobb hír lett volna, ha arról szól, hogy ezekkel mondjuk egy 3.5"-os helyre rakhatunk be két 3.5"-os winyót (vagy hármat) :D :U ...

(#3) #16939776 válasza Pete55555 (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

A PCB-n lévő merev csatlakozók miatt nem érnének vele célt, az átviszi a rezgést, bónuszként káros lenne ezek élettartamára is.

(#4) zetor2000 válasza Pete55555 (#1) üzenetére


zetor2000
senior tag

Szreintem nem kell itt nagy dolgokra gondolni.
Fogod ezt, beszereled a mellékelt leírásnak megfelelően, és örülsz. A NAS-nak van gumilába, vagy olyan felfogatása, hogy ne rezegjen az egész. Ha nincs, akkor mindegy, mit teszel bele, zörögni fog.

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#5) macilaci78


macilaci78
nagyúr

egy dupla DIP kapcsolóval választható ki a két egyedi meghajtó - tehát két darab SATA háttértárat kötök egyazon adatkábelre. Mit jelent a használat szempontjából mondjuk adatátviteli sebességben, amikor egyszerre csak az egyik meghajtóval dolgozok, vagy amikor egyikről a másikra?
USB hub-oknál például jócskán visszaesik a sebesség és még a gépet is terheli.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#6) Wombath válasza Pete55555 (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Nekem inkább ez jutott eszembe:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.