Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psych0


Psych0
őstag

Jó ötlet a kétféle csatolófelület.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#2) #95904256


#95904256
törölt tag

Vajon egyszerre lehet használni mindkét felületről is? :))

(#3) Taranti


Taranti
senior tag

Viszont ezek már bíztató árak; a 60 gigáson 150usd körül bizony elgondolkodnék...

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#4) Füge007


Füge007
senior tag

Alakulnak az árak szépen, egyre olcsóbbak lesznek. Erősen gondolkodom a következő konfigomban egy ilyen lesz a rendszermeghajtó.

Füge

(#5) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gondolkodjatok.. Én meg már venném is, ha épp lehetne már kapni..

(#6) Márton


Márton
nagyúr

slc vagy mlc?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7) X@b3e


X@b3e
addikt

A 30-as 90$-ért bootpartíciónak nem is rossz...

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#8) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Alakul az ár, de még mindig van egy év mire "tűrhető" lesz árban / kapacitásban :U

...

(#9) kem


kem
addikt

Én nem vennék 60-ast, akkor inkább 2db 30-as RAID0-ba.
Ha lesz végre melóm, tuti,h veszek azonnal 2 SSD-t...

Köszi!

(#10) Pokerman


Pokerman
csendes tag

Tyű, 90 dolcsi egy 30 gigásért? Ez már nagyon bíztató, ha lehetne kapni, azonnal menne egy a laptopomba!

(#11) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Op rendszernek mar tenyleg jo lenne egy... 80 giga koruli 50 euroert.. :D

(#12) Gabesz84 válasza kem (#9) üzenetére


Gabesz84
őstag

jaja, erre gondoltam en is, eleg hasznalhato sebessege lenne ugy mar a dolognak :)

(#13) Hulk24


Hulk24
aktív tag

nagyon jó, eddig ez jön be a legjobban egy 60gb-ost szertne a winem:D

(#14) Levin01


Levin01
őstag

a 30-ast egyből venném laptopba én is :C

(#15) westcoastog


westcoastog
veterán

http://ipon.hu/webshop/product/transcend_32gb_25_mlc_sata/27258
ez megérné ennyiért? win xp normálisan kezeli?

(#16) waterman_ válasza westcoastog (#15) üzenetére


waterman_
aktív tag

ez a transcend széria igen lassú. annyit sem mennek, mint egy 4500ös laptop winyó. nézz be a ph! fórum ssd-s topicjába, ott is volt róla szó. aminek nagyon baráti az ára, az sajna olyan is..

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#17) mope


mope
tag

lehet butaságot kérdezek, de formázás után veszít a méretéből? :F

Mondtam is Tóninak „grat az új repülődhöz” Ő csak annyit mondott: „hát nem az enyém, de azért köz”

(#18) orbano


orbano
félisten

30-ast én is fogadnám laptopba. megúsznám a dög meleget, a lassúságot és az akksiidőm is javulna, 100 dodóért, még euróban számolva sem sok érte... várom már hogy ideérjen...

A vér nem válik VAZZE!™

(#19) Márton válasza waterman_ (#16) üzenetére


Márton
nagyúr

miért is?
a weboldala elvileg EZ

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#20) bsh


bsh
őstag

én majdnem vettem két core v2-t, de az utolsó pillanatban láttam, hogy rengeteg probléma van velük (adatvesztés, sérülés, stb.) valami bug miatt, úgyhogy végül még nem vettem meg, várok vele, majd csak kijavítják.
a core v2 meg tök ugyanígy néz ki, ugyanez az usb csatlakozás, stb, szerintem elektronikailag ugyanaz a kettő, úgyhoyg ezzel is lehetnek majd hibák.

(#21) westcoastog


westcoastog
veterán

tehát a jelenlegi állás szerint az ssd-k (ez csak hasonlítás) ujraírhato dvd-knek számítanak amik egy idő után elkopnak és nemlehet írni őket , ssd tönkremegy meg ijenek, igaz?

remélem értitek eme kifejtést :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.