Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megvárjuk a jövő év közepét-végét vele szerintem. Ahogy látom nem hoz semmi olyan újdonságot, amiért érdemes lenne teljes áron beszerezni.

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Tegnapelött ingyenes volt hozzà a Legacy Pack, így ingyen megkaptuk a teljes első évadot. :K

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) pr0bi válasza Wesder (#2) üzenetére


pr0bi
senior tag

Nem értettél valamit nagyon félre? Legacy pack csak a második részhez jár és az első évadot bővíti feltéve ha megvan. Csak a Colorado episode volt utoljára free amivel még messze nem teljes a Season 1.

(#4) Wesder válasza pr0bi (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Nem. Ha letöltöd a Hitmam 2 Prologue-ot, ott eléred a teljes első évadot. Tudom, mert mikor ma hajnalban hazaértem kipróbàltam.
Ellenben a Hitman S1-ben nem oldja fel a cuccokat, így az ment a levesbe a 3 pàlyàval, amit összeszedtem ingyenes időszak alatt. Most így legalàbb megvan az első évad felújítva.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) gyimger


gyimger
őstag

40 óra játék után állítom, hogy ez meg fogja ugorni a 2016-os részbe tett 430 órámat :DDD . Az új pályákat befejeztem (egyszer), most kimaxolom a régieket, utána jöhetnek az újak. Az új pályák hatalmasak, nagyon változatosak, és a régiek jobbak, mint valaha. Félek, hogy ezeken az új pályákon nagyon soká fogok olyan otthonosan mozogni, mint a régieken. A Ghost mod vagy nagyon nehéz, vagy még nem ismertem ki a pályát eléggé.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#6) Chapel


Chapel
addikt

"...végletekbe menően részletes, élő, lélegző sandbox helyszínekkel..."

Amennyiben 2006-2008 környékén vagyunk lélekben úgy valóban bámulatos a graf, de 2018 sztem ez gagyi.
Buta animációk, béna fény/árnyék és a textúra felbontás is szegényes.

Sztem anno az Absolution szebb volt. (Pedig annak is idokolatlanúl volt nagy a gépigénye szvsz.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) GodGamer5 válasza Chapel (#6) üzenetére


GodGamer5
addikt

Semmit nem fejődött a grafika. Kapunk pár új pályát azt kész. Az Absolution volt az utolsó normális rész.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Absolution-t sokan hogy lehúzták pedig, hogy át lehet látni a falakon, meg mittomén milyen sirámkodások voltak még annak idején. Pedig az volt a jobb játék. A First Season alapvetően nem volt rossz, de a fragmentáltsága miatt nem tudta magát annyira beleélni az ember, mint a korábbi epizódokba.

(#9) gyimger válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


gyimger
őstag

A lineáris játékmenetű Absolution? Ismered a Hitmant?
Jaj, de várjunk, nem szép a grafika! Akkor szar. :U

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#10) Chapel válasza gyimger (#9) üzenetére


Chapel
addikt

Nem kicsit sarkítasz. Nem arról volt szó, hogy ha nem szép akkor szar, hanem arról hogy külön kiemelve van a látvány ami nettó 10 éves szint mindeközben.

Illetve ha már elköltök egy masszív gamer gépre nem kevés pénzt akkor már miért ne várhatnám el (az amúgy csúcs vasat igénylő játéktól) hogy azért mai szinten legyen a látvány.

Örök vesszőparipa és sarkítás, hogy kit érdekel a látvány, legyen jó a játék. Én meg azt mondom hogy persze hogy ez igaz, de az is hogy miért ne járhatna kéz a kézben a kettő miután a hw igénye meg ott van?

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#11) gyimger válasza Chapel (#10) üzenetére


gyimger
őstag

Másról sem szól a téma, csak hogy hogy néz ki a játék. Rockstari részletek és kidolgozottságok vannak benne, de az kit érdekel. Hát ez kérlek season 2, mit várt itt mindenki? Egy gyakorlatilag indie csapattól. De mindegy, akinek kimarad, mert így néz ki (nem tudom, mi nem tetszik rajta), az ne játsszon vele. Kívánok tartalmas, de mindenekelőtt szép, látványos játékot.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12) Chapel válasza gyimger (#11) üzenetére


Chapel
addikt

:W :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#13) gyimger válasza Chapel (#12) üzenetére


gyimger
őstag

Amúgy mondanál egy szép játékot?

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#14) Wesder válasza gyimger (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Crysis;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Chapel válasza Wesder (#14) üzenetére


Chapel
addikt

Nem voltam se elfogult, se agresszív, sőt ha olvastad akkor látod egyet is értek veled a játékélmény kontra látványban, tehát nem is értettem a hsz-ed. Nem akarok offolni, de ha már akkor a fene tudja, egy Gta5 redux, Crysis3, Metro LL Redux, esetleg Batman AC így hirtelen.

wesderl: Miért szted az csúnya? Nem példája a szépnek? Komolyan, szted mi az akkor? Lehet fikázni a 2-3-at (bár sztem játékmenetileg semmivel sem rosszabb mint bármelyik közepes fps) , de azt nem lehet tagadni, hogy akkora szabadságot/rombolást/látványt semmi nem adott akkor (2006!) sem utána sokáig semmi mint az első C.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) Wesder válasza Chapel (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom, egyikkel sem jàtszottam, na jó az egy 5 percig volt fent.
Csak azért írtam, mert mindig ezt hozzàk fel példànak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) #13055232


#13055232
törölt tag

Üdv valaki játszik ps4-en a Hitman 2-el
az lenne a kérdésem a tevékenységeim közt miért nem jelzi a trófeákat? Mint a többi játéknál választ köszi

(#18) melega válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


melega
őstag

Black Fridaykor tuti vétel ha idén nem lesz Cyberpunk 2077, vagy Last of Us part 2.

Eddig a 2016-os Hitmant meg a Hitman Absolutiont játszottam végig megszenvedtem velük rendesen például amikor a Freedom Fightersnél lebuktam, rengeteg hullazsákot hagytam magam után.

Amúgy legtöbb esetben próbáltam észrevétlen maradni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.