Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rottenbull


rottenbull
senior tag

Csini.

(#2) olle


olle
senior tag

A 3 db hőcső mire lesz elég? :) Mondjuk elég vastagok.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#3) szami777


szami777
addikt

Baromi jól néz ki, azt meg kell hagyni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#4) Baryka007 válasza olle (#2) üzenetére


Baryka007
őstag

Hát Skylake - X re vagy Threadripperre nem biztos hogy felraknám... :U

(#5) kromatika válasza olle (#2) üzenetére


kromatika
veterán

Elég az éppen azért amint írtad.mert vastag.Jól is néz ki szerintem ez a hűtő.

(#6) lemusz válasza olle (#2) üzenetére


lemusz
addikt

Egy jó nagy túlárazásra.

(#7) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Gagyi. :K

(#8) jacint78


jacint78
addikt

Gratulálok a gagyibájtnak, sikerült megvenniük az Alpenföhn leggyengébb és hamar kivezetett hűtőjét, amit felpuccosítva, gondolom jó drágán árulnak majd...

Jól ismerem a triglav-ot, elég gyengén teljesít még két ventilátorral is és az 1700rpm 31dB(A) :W zajszint mellett sem lesz elég ahhoz, hogy értelmes eredményt produkáljon, de legalább világít. Majd versenyezhetnek az MSI-vel, a leggagyibb hűtő, de legalább jó drága címért. :) Két szerencsétlen "gyártó". :DDD

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#9) Baryka007 válasza jacint78 (#8) üzenetére


Baryka007
őstag

Azért nem szerencsétlenek, elég jól megy nekik ahogy elnézem... De az tény hogy a hűtőcsinálásban még nagyon gyerekcipőben járnak... Ezt leszámítva majdnem egyet értek veled, én sem ilyen hűtőt vennék... Világít vagy sem... És az árat nem is tudom még... Talán a 65W os Core 2 DUO 2200 asomra tennék apám gépébe ilyet úgyis kompatibilis vele :DDD

(#10) csiby222


csiby222
aktív tag

Pedig a világítás -5 fok és plusz 10 fps. :C

Ha valaki fél a megfigyeléstől az használjon egy C64-t faraday kalitkában aggregátorról és hálózat nélkül. Ha nincs Nvidia Control Paneled itt leszedheted: https://www.microsoft.com/en-us/p/nvidia-control-panel/9nf8h0h7wmlt?activetab=pivot:overviewtab

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.