Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Mé nem várták meg vele a one x megjelenést. :O Nagy a kísértés egy sima one -ra...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) Televan74 válasza Def26 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azért hogy vedd meg One -ra ás majd One X -re is. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez elég csendben jött.

(#4) Def26 válasza Televan74 (#2) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem a kettő egy és ugyanaz, ha digitálisan veszem. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Csapoati válasza Szakiii (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csendben? Én már hónapok óta vágom a centit (egészen keddig). :D A demo is kijött 2 hete, kaptunk megjelenési trailert stb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) anulu válasza Def26 (#4) üzenetére


anulu
félisten

ha a lemezest, akkor is. max X-re lehuzza a par 10 giga 4k texturat

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) Televan74 válasza Def26 (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ezt benéztem,bocsi! :B :R

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) rdt89


rdt89
addikt

Itt remeg a kezem az Ultimate vásárlási gombon, de 28400ft-ot sajnálok kiadni érte, de ez a Forza, ekkora dilemmát basszus. :D

(#9) ->Raizen<- válasza rdt89 (#8) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Megérdemlik a fejlesztők ezt a kis pénzt. :K

(#10) rdt89 válasza ->Raizen<- (#9) üzenetére


rdt89
addikt

Nagyon erős a kísértés, amint elbattyogok az oldalra, hogy megvegyem mindig beugrik, hogy haver 28400, de cserébe már ma tolhatom.
Hát úgy gondolom az ember a női nemre is többet költ (hát ha még igent is mondanak), így a pénztárcám kapja be!!!!! :D

(#11) PodMAN válasza rdt89 (#10) üzenetére


PodMAN
senior tag

És akkor még nincs gyereked se ! :DDD ;]

(#12) rdt89 válasza PodMAN (#11) üzenetére


rdt89
addikt

Ezért lett a premium verzió, ha lennének lurkók, még a Motorsport 6-ot vettem volna meg 4-5 ezerért, vagy a "gyerekeknek" címszó alatt a 7-et. :DD

(#13) ->Raizen<- válasza rdt89 (#10) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Egy nő sokkal többe kerül a gyerek meg legatyásít egy életre is időd+ pénzed sosem lesz elég ha ezt a kettőt bevállalod. ;] Egy kis szórakozás jóval kevesebbe fáj. ;] :P

(#14) krx21


krx21
nagyúr

A fene vinné el. Most megint vehetek egy másik konzolt a PS4 Pro mellé 1 játék miatt.... :N

(#15) Crytek válasza krx21 (#14) üzenetére


Crytek
veterán

Minek? Inkább vegyél a PC-d be jobb VGA-t ,mert minden nagyobb MS cím jön pc-re is

Next PC Upgrade: 2022

(#16) krx21 válasza Crytek (#15) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát volt jó darabig PC-m... De az "orvos" eltiltott, mert nálam mindig átment egy " fegyverkezési" mániába...
Terápián vagyok, úgyhogy marad a konzol... :DDD

(#17) ->Raizen<- válasza krx21 (#16) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Az asszony nem orvos :) csak arra jo hogy elkoltse es beossza a penzed. :P Meg eltiltson az ivo cimboraktol.

[ Szerkesztve ]

(#18) btf válasza Szakiii (#3) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam a Killer Instinct volt ilyen.

Mindenféle különösebb bejelentés nélkül 2 napja már megvásárolható Steam-en.

(Eddig csak XBOX One-ra és Windows 10-re volt elérhető)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#19) rdt89 válasza ->Raizen<- (#13) üzenetére


rdt89
addikt

Sajnos ebben egyet kell értsek, csak nő volt/van és ez igaz, nagyon is! Ezért csak egyszer kell fizetni :D :R

(#20) ForRedGlory válasza rdt89 (#10) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ha nem hatszor kell nekiallni mondjuk 80 GB utan a letoltest, illetve gyors a neted, lehet jatszhatsz vele "aznap". :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Redcaster válasza ForRedGlory (#20) üzenetére


Redcaster
őstag

Na igen, én naponta többször próbálom a letöltést, eddig 55 giga volt a plafon, mindig error-t dob. T10 fórumra azt írta, hogy az instabil netkapcsolat miatt lehet, így éjszakára bekapcsolva hagyom a gépet, amikor nincs használva a net, nappal pedig szüneteltetem, így remélhetőleg megjelenésre lecsordogál az a 95 giga :U

(#22) ForRedGlory válasza Redcaster (#21) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Instabil netkapcsolat... az apjuk falabat... Stabilabb netem nem is lehetne, plusz csak a fos Microsoft Aruhaznal vannak ilyen gondok. T10 is elmehet a busba az ilyen hulye nyilatkozatokkal. :DDD

(#23) Redcaster válasza ForRedGlory (#22) üzenetére


Redcaster
őstag

Én is most találkozok először ilyen problémával, se Steam, se Origin, se semmi más kliens nem szarakszik :F
Elkezdtem letölteni a Horizon 3-at, mert muszáj a 7-ig enyhíteni valamivel az elvonási tüneteket, de ez vígan jön lefelé, netezhetek nyugodtan, nem akadozik mint a 7 :U
Remélem csak az előtöltés ilyen f*s, miután megjelenik a játék, le lehet tölteni rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#24) PodMAN


PodMAN
senior tag

Az Ultimatet most szedtem le elsőre a Windows Storeból, 95GB (DIGI NET). Semmi fennakadás nem volt, fut is elsőre. Xbox One-on is lejött, ott 67GB.

(#25) Steve1207


Steve1207
veterán

Csekkoltam a demót, pofás, állat eléggé. Nem vagyok nagy forzás, mivel anno x360-on kimaradtam belőle. Viszont legutóbb az Apex is tetszett win-re és a Horizon 3 se tűnt rossznak. Ez viszont teljesen előhozta a régi NFS 3-as élményeket, amikor órákon át játszottam. Jópofa, nem gondoltam, hogy rallyn kívül még ilyesmi megfog, annyira ritkán játszok már :)

.

(#26) rdt89 válasza ForRedGlory (#20) üzenetére


rdt89
addikt

1óra 15 percet vártam mire letöltötte a játékot, és szerencsére egyszer se volt szakadozás. Mondjuk wifi is ment meg a net kábelről is biztos ami biztos alapon. :)

(#27) Viper26


Viper26
nagyúr

PC-s demo miért nincs a store-ban? :F

Vicc

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#28) Viper26


Viper26
nagyúr

Úgy néz ki a kormányokat nem szereti.:

Forza Motorsport 7 PC Demo Wheel Impressions

Pixel 7 | FR955

(#29) NandoXXL válasza ->Raizen<- (#13) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Igen? Mit iszol ásványvizet? Nekem tízen évig sikerült elkölteni a pénzem bulikra, piára, pár kütyüre úgy hogy utazásra már nem is nagyon jutott (tudtam volna sokkal többet költeni). Nem nehéz bármennyi összeget elinni bulizni társasággal, ha pedig még hobbid is van :DDD Egyetlen dolog ami kevés a család mellett az idő, és a nyugalom.

(#28) Viper26

Majd kipróbálom a demo-t a Momo-val. De annyi problémát olvasok, lehet várok egy akciót hátha addig rendbe teszik, ne nálam legyen buggos.

[ Szerkesztve ]

(#30) Viper26 válasza NandoXXL (#29) üzenetére


Viper26
nagyúr

Így van van, várni kell 3-4 hónapot, az alatt kiderül mi lesz a PC port sorsa.

Pixel 7 | FR955

(#31) ->Raizen<- válasza NandoXXL (#29) üzenetére


->Raizen<-
veterán

;] Elég jól megvagyok, nem vagyok én ostoba hogy egy olyan dolgot hogy "család" rám lehessen erőltetni, csak mert a társadalom elvárja hogy eltartsak egy nőt meg a gyerekeket. :D

(#32) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hali!
Olcsóbb lesz a közeljövőben?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#33) btf válasza }{3@Đ$}{0ot (#32) üzenetére


btf
aktív tag

Tavaly a Forza Horizon 3 alapkiadása kapott 35% kedvezményt MS Black Friday miatt. (nov 18.-án indult)

[link]

Lehet, hogy most FM7 kap hasonlót. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#34) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Srácok, az Xbox ajándékkártyát ha veszek akkor fel tudom használni Windowson?

Amúgy 22.700HUF az Ultimate Edition, van valami akció.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#35) btf


btf
aktív tag

Igen, a Store feltöltőket be tudod váltani PC-n is. (+ akár XBOX mobil app-ban is)

MS-nál előző héten indult a Black Friday. :)

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#36) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Olyan kérdésem lenne még, hogy ha feltöltők többszöri 3000 Forintos feltöltőkártya kódját, akkor azt hozzá adja? Ha pedig megvan az adott összeg, akkor csak rámegyek a vásárlásra és kész, nem kell külön beírni kódot?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#37) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Megvan a game! :) Valaki(k)vel tudok majd játszani innen a PH-ról?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#38) cibus


cibus
aktív tag

Sziasztok! Tudna esetleg valaki segíteni? FM7-ben miért nem tudok kapcsolódni semmilyen multis eseményhez? Telekom-om van. Régen FH4 megjelenésnél is volt gond a telekommal, telekomosok nem tudtak jó ideig multihoz csatlakozni, de FM7-ben most mi a gond? Valaki tud mondani valamit? Pedig netre kapcsolódik, hisz ha jön levél, hogy pl kaptam egy ajándékot,azt simán letölti. De ahogy multit indítanék gondolkozik, gondolkozik, gondolkozik és semmi. Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.