Hirdetés

2019. október 16., szerda

Gyorskeresés

(#1) gianni85

gianni85
(veterán)

Ha ez ingyenes, akkor mit kap az ember a car pass-szal? Vagy a Car Pass teljes tartalom már elérhető??? Csak két hete tolom, mezei alap verzióval ezért a tudatlanság

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#2) oriic válasza gianni85 (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Például ezt

Live-Die-Respawn

(#3) gianni85 válasza oriic (#2) üzenetére

gianni85
(veterán)

valami nem kerek... melóban nem hozza be az xbox oldalt, de megsasoltam mobilon. A car pass-szal lényegében megkapod az érkező 6db autócsomagot 5 áráért. Most akkor ez egy extra ingyenes csomag lesz, vagy a 6 fizetős egyike?
Aztán ott van a VIP tagság, azt vágtam. Azzal féláron vehető meg a Storm Island, meg van még valami előnye.

szerk. látom a Storeban ezt a G-Shock Pack-ot is, azt írja 990Ft-ért vehetném meg :F
Akkor ez egy fizetős lesz, és csak a Mazda 3-as ingyenes az 5 autó közül.

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#4) oriic válasza gianni85 (#3) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Hm, valami nem volt kóser, első forrás szerint ingyenenes, de kiderült hogy nem. Frissítettem a hírt.

Live-Die-Respawn

(#5) Sirandrish válasza oriic (#4) üzenetére

Sirandrish
(titán)

így már nem is olyan jó vétel :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) dreampage válasza gianni85 (#1) üzenetére

dreampage
(HÁZIGAZDA)

A Car Passban vannak az autócsomagok (tehát aki már előre kifizette, annak most "ingyenes"). A Storm Island kiegészítő külön van.

A játéknak soha nincs vége.

(#7) kidboy_46

kidboy_46
(senior tag)

sziasztok.. valaki megvette már a Forza Horizon 2 VIP tagságot a store ban ? 3990 Ft... ez mire jó elmondaná valaki..? köszönöm :R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.