Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) kriszpontaz válasza rt06 (#36) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hasonlóan gondolom rólad, ami a fogaidat illeti. Nem igazán érdekel milyen ember vagy, mert Te sem tudod honnan jutottam el arra a szintre ahol jelen pillanatban élek.
Látom egy este nem volt elég hogy értelmezd mit is akartam mondani, nem más anyagi helyzetén példálóztam, főleg nem poénkodtam, csak volt valaki, jelen esetben TE, aki folyamatosan kiforgatta a szavaimat. Nem kötöm az ebet a karóhoz, sőt, annyit veszek észre hogy egy szinten leragadva, folyamatosan csak a hülyeségedet próbálod bizonygatni mindenki előtt.
Látom, érzékenyen érintett a dolog, remélem az érzékeny lelkivilágod helyrejön rövid időn belül, és tovább tudsz lépni ezen a szörnyű megpróbáltatáson.
Amennyiben szükséged van rá javasolhatok orvost is, csak keress nyugodtan.

Akármennyire is suttyónak tartasz, a hozzászólásaidból egyéb sem jön le, csak az hogy a parasztkodáson kívül, és más negatív megítélésén kívül másra sem vagy jó.
Amennyiben neked az az élvezet hogy kipécézel valakit, és mint nagy védelmező a konzolos társadalom élére akarsz állni, olyan alapokra építkezve ami gyakorlatilag csak a Te értetlenségedet tükrözi és a leírtak lényegét nem értve csak hőbörögsz, sok sikert kívánok Neked, remélem ez boldoggá teszi az életed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.