Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Mondanám, hogy lázba hozott, de miért hazudjak nektek!?

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

A ps2-es korszakban volt az utolsó értékelhető Conan játék és az is tps volt. Nem is értem, hogy miért erőltetik az rts-eket, meg az MMO-kat a témában. Kéne egy jó kis Swarcis hentelős sztoris tps, ezek meg itt erőlködnek ezekkel a mondvacsinált sz@rokkal... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Cathulhu válasza antikomcsi (#1) üzenetére


Cathulhu
addikt

Engem viszont igen
Anno a they are billions is lazba hozott, de mikor vegre lehetoseg volt kiprobalni, eleg meh...
Szoval a stilus erdekel (megrogzott turtle player es TD fan vagyok), kivancsi vagyok az oregek mit hoztak ki belole

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#4) - = Zk = - válasza antikomcsi (#1) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem szép dolog hazudozni... :(
;]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) l.skywalker


l.skywalker
félisten

És akkor ők csinálják majd az új Dűne játékot, igaz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) oriic válasza l.skywalker (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, azt a Funcom csinálja. Ennél a játéknál ők csak a kiadó, Dune MMO-nál a fejlesztést is a Funcom csinálja.

Live-Die-Respawn

(#7) Cathulhu válasza l.skywalker (#5) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nem, ok egyelore a C&C-ket fogjak most csinalni (eloszor az elso kettot, Tiberian Dawn es Red Alert), aztan ha bevalik, akkor tovabb. A dune jogok most a Funcomnal vannak, akikkel ezt a Conant is kozosen csinaljak, es a Funcom azt nyilatkozta, hogy nem csak 1 jatekot akar a dune univerzumban, ezekbol adna magat es lehet remenykedni abban, hogy lesz egy Dune (II, 2000) remaster is.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.