Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

erősen ráfért már az új graf motor. ill csak PS4/XO? akkor talán már bírni fogja legalább stabil 30fps-el, és nem lesznek olyan rángatózások, mint amik a 2014-es PS3 változatban vannak...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Nálam nem indul el.

(#3) oriic válasza Heroes fan (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Marmint mi?

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Úgy látom elérkeztünk oda amikor majdnem minden új játéktól leesik az állam. Már ami a grafikát illeti :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Garada válasza Sirandrish (#4) üzenetére


Garada
őstag

Én egy próbát mindenképp teszek vele, mivel ez lesz az első F1 játék PS4-re, meglátjuk.

(#6) Jeanne d'Arc

Várom, nyáron úgyis uborkaszezon van játékok terén.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#7) myckie2


myckie2
őstag

Ez ugyan úgy néz ki mint eddig, csak kicsit polírozva. Szánalmas amit a Codemaster mostanában művel... :U

(#8) Penge@Borisz


Penge@Borisz
tag

Szó nincs "új grafikus motorról". A 2007-ben debütált, ezerszer megerőszakolt, F1-es játékra többször alkalmatlannak bizonyult EGO sokadik ráncfelvarrása ez. Valóban szánalmas a CM, őszintén remélem, hogy ezzel is bukni fognak, hátha egyszer csak észbe kapnak és végre valóban készítenek egy új motort a játékaikhoz. Undorító az a lehúzás, amit művelnek.

"A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem arra, hogy megtudd, milyen ember vagy." - Bud Spencer

(#9) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

ideje volt már értelmes időpontban megjelentetni, nem a szezon végén, mint tavaly...

(#10) orion1025 válasza MortalVenoM (#9) üzenetére


orion1025
őstag

Semmi előző generációs támogatás? Ez azért egy kicsit vicces, mert nem hinném, hogy olyan nagy bonyodalom lenne a kocsikat kicserélni, meg beledobni egy új pályát.... Szerintem pénzben is mérhető lenne, de úgy látszik nem lépik meg azt, amit a FIFA részekkel csinálnak egyesek. Ettől függetlenül is szánalmas a CM, remélem becsődölnek záros határidőn belül.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#11) Redcaster válasza orion1025 (#10) üzenetére


Redcaster
őstag

Mit vagy kiakadva ezen? Megmondták, hogy a 15-öt kifejezetten next-genre tervezik. Előző generációra ott a 10-14 :U

(#12) orion1025 válasza Redcaster (#11) üzenetére


orion1025
őstag

Én aztán nem akadok ki, az első példányuk volt az, amivel ténylegesen játszottam is, nevetségesen gyenge az összes, ez sem lesz jobb. Csak nem értem, hogy nem tudnak kihasználni egy ekkora piacot, mert nem kevés lé folyna be nekik. Ez a kizárólag nextgen dolog meg annyi, hogy semmi köze grafikában hozzá, de gondolom fizikában se sokkal több.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#13) cyberkind


cyberkind
félisten

Nem tudom mitől nextgen, tán az 1080p és 60fps-től?
Mert ezenkívül más nem változik a Codies jó szokásához híven, ja, és szó sincs új motorról, ez még mindig a jó öreg toldozgatott-foltozgatott EGO engine a javából, így nincs több kérdés, szégyen. :K

Paranormal Cocktivity

(#14) a lovas válasza cyberkind (#13) üzenetére


a lovas
tag

Ugy látszik nem vagy tisztában a "next gen" fogalmával,jelentésével...kar itt fröcsögni ugy hogy a jatek még nem jelent meg es 0 a tapasztalatod vele...azert páran megfogjuk venni játszani fogunk vele ha megengeded...köszönjük.

(#15) Strezi


Strezi
őstag

A játékon dolgozó fejlesztőként a következőket tudom elmondani:
- Tényleg új motor van a játék alatt, EGO3. Ennek semmi köze az előző évad(ok) motorjához...
- Ez jó, mert tiszta lappal lehet indulni, nextgen konzol platformokon. 60FPS 1080p lesz...
- Ez rosz, mert szinte mindent az alapoktól ujra kell(ett) írni.
- Gumi, motor és dinamikai szimuláció jelentősen változott.

Szóval, megértem ha valakinek rossz vagy jó tapasztalata van az F1 sorozattal, de erre a részre nem lehet ezeket kivetíteni! Mindenki várja meg az első review-kat, próbálja ki ha lehet és azután mondjon véleményt! Köszi ;)

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#16) myckie2 válasza Strezi (#15) üzenetére


myckie2
őstag

Na ezért ilyen az F1 sorozat amilyen. Még a fejlesztők se tudják, hogy milyen motor fut a saját játékuk alatt... :W [link]

(#17) Strezi válasza myckie2 (#16) üzenetére


Strezi
őstag

Na persze, mert ami a Wikin van az a szentírás :W

Megsúgom, Az utolsó GRID: Autosportig minden EGO1 volt :C

Az EGO 2, 3 csak marketing duma, külső befektetőknek. Produktum nem volt mögötte csak belső fejlesztés. Ennek most lesz az első értelmes iterációja az F1 2015 :))

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#18) orion1025 válasza Strezi (#17) üzenetére


orion1025
őstag

Attól még a készítő cég CM néven fut....

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#19) myckie2 válasza Strezi (#17) üzenetére


myckie2
őstag

Tehát nekünk, akik nem érdekeltek a játék fejlesztésében, jobbnak tartottad egy olyan engine nevet közölni amit csak te ismersz és a cég is mást állít. Te tudod. Amúgy tisztán látható volt, hogy GRID első része óta se grafikában, se másban nem történt érdemi fejlődés, de nekem az a bajom, hogy az előzetes képek alapján a fények és más is ugyan az. Bár meg is értem. A cél minél többet eladni és ha nagy lenne a gépigénye akkor konzolon nem lenne meg a 60fps, PC-n meg sok embernek nem vinné. Ha a motor minden részegysége szabadon beállítható lenne akkor elismerném next-gen f1 játéknak. Bár ha a CM lustaságát nézzük, akkor örülök ha lesz KERS az autókban és nyitható hátsó szárny.

[ Szerkesztve ]

(#20) szabakaa válasza Strezi (#17) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Te tényleg a Codemastersnél dolgozol? Hogy kerültél oda ha szabad kérdezni? :)

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#21) orion1025 válasza myckie2 (#19) üzenetére


orion1025
őstag

A grafika még oké, de az ötlettelenség amit évek óta űznek a készítők, na az a félelmetes.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#22) cyberkind válasza a lovas (#14) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt pont te mondod, de ha már mondod, miért is nextgen a nextgen?
Nem tudom miért várod te is ezt a játékot, azonkívül hogy F1, semmi új nincs benne, kár hogy nem exkluzív cím mint anno, a Sony tökéletesen bánt ezzel is.

Te pedig csak óvatosan írogass, nehogy lebuktasson egyszer a stílusod, hogy aztán ismét újraregelj és bent próbálj maradni, bár ennek se értem mi az értelme. ;)

Strezi

Mikor jön egy rendes DiRT amiben hanyagolva lesz Block meg a bandája, és a rallyn meg a versenyeken lesz a hangsúly?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#23) a lovas válasza cyberkind (#22) üzenetére


a lovas
tag

Segítek egy kicsit mert latom van baj rendesen...next=következő gen=generáció.az osszepárosítást es a megértést rad bízom.

Ja majd elfelejtettem: azert varom nagyon mert szeretnek Xbox One-on hivatalos F1 játékkal jatszani.ilyen egyszerű.

(#24) cyberkind válasza a lovas (#23) üzenetére


cyberkind
félisten

Aha, én úgy értettem a kérdést hogy ebben a játékban mi lesz a nextgen, nem úgy hogy mit jelent ez a két szó. :U
1080p 60fps?

De még mielőtt sikeresen elszalad valakivel a ló, én abbahagyom a veled való tárgyalást, itt is, meg az Xbone topicban is, úgy is rühellem az újraregeket.

Paranormal Cocktivity

(#26) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Fú de jó.
Na akkor mostmár tényleg be kell szereznem egy kormányt.
:K
Köszi az információt.
Egyszerüen sok olyan autós játék lesz így már ahová kell a kormány. :)

(#27) raskolnikoff válasza Strezi (#25) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Ha ez igaz, akkor nagy lájk!

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#28) cyberkind válasza Strezi (#25) üzenetére


cyberkind
félisten

Ideje volt már, őszintén megmondva tele volt már a tököm ezzel gymkhana meg társai baromsággal, a DiRT nem erről szólt soha, nem értem miért nehéz megérteni a Codies-nak.
Csak pc? :U

Szomorú tény, de ezért nem fogok gépet venni, mikor ott a konzol. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#29) oriic válasza Strezi (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"PC only."
Remélem nem csak trollkodás ez, mert sokan anyázni fognak szerintem. :DDD

Live-Die-Respawn

(#30) Strezi válasza oriic (#29) üzenetére


Strezi
őstag

Ez van. Mint mondtam, nem marketinges vagyok ;)

... és itt kapcsolódunk vissza ahhoz amit előzőleg írtam az EGO verziókról. Azért nincs, mert megint csak egy iterációja az EGO 1 motornak. Abban pedig nincs nextgen út. Egyszerűen soha nem volt idő és ember az évi egy játék menetrend mellett új generáció fejlesztésre. Amit pedig a cég más részében csináltak fejlesztés címszóval EGO 2, 3 néven, az gyakorlatilag használhatatlan, teszteletlen héjj lett csak, de nextgen supporttal. Ezért szívás most az F1, de az legalább tényleg új motor...

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#31) D.Va válasza oriic (#29) üzenetére


D.Va
senior tag

Nem biztos... konzolra meg lehet jön mellé egy árkádosabb (azaz konzolosabb ;] ) Dirt Showdown2...

(#32) Strezi válasza D.Va (#31) üzenetére


Strezi
őstag

Ne is mondd :W még az is lehet. A Showdown volt az a cím, amit mindenki utált csinálni a csapatban, és mondtuk is hogy nem lesz jó, de felülről letolták ...

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#33) D.Va válasza Strezi (#32) üzenetére


D.Va
senior tag

Nekem pedig lenne pár igen innovatív ötletem amivel igazán parádéssá lehetne csiszolni egy ilyen showdown jellegű cirkuszi-látvány-játékot, nem lenne az rossz csak ötlettelen volt az egész...

(#34) D.Va


D.Va
senior tag

Egy új dirt jó lenne már mert már lassan ráunok a dirt3-ra... :D
Azóta használható rally nem jött ki... wrc-k meg irányíthatatlanok, fizika meg 0 bennük...

[ Szerkesztve ]

(#35) cyberkind válasza Strezi (#30) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha új motoros az F1, van alatta rendes törésmodell is, vagy áthoztátok a 10+ éves F1 játékból hogy letörik a szárny és a kerekek azt kész? Meg a pc visszahozza a pénzt ennyi tévút után? A Showdown meg... :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#36) Strezi válasza cyberkind (#35) üzenetére


Strezi
őstag

Nincs. A F1 team amikor megkapta a GRID forrasat, ugy dontott hogy ok jobbat tudnak csinalni, meg minek azt annyira tulbonyolitani :W
Na azóta is addig jutottak. EGO 3-ban semmi sincs :( Nullarol kellett újraírni ami van, vagy visszaportolni reszeket...
Erre van most ott kapacitas (csak PC, fejlesztett ego 1) Majd kiderul, de az is szakaszos release lesz raadasul...

Csak az erthetoseg kedveert en csináltam annó nagyreszt a GRID es DIRT 2+ toresmodelljeit, amit anno az F1 csapat megkapott ... es kidobott. Most meg tolhatom itt az F1 szekeret megint nullarol :F :Y

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#37) cyberkind válasza Strezi (#36) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont ez a bajom, újfent semmi értelmes változás, én ezt vártam volna nagyon, hogy lassítva visszanézem ahogy darabokra szedem a kocsit, így ezt se veszem meg.
Az pedig hogy reális fizika meg társai lesz, újfent kétségbe vonom, amióta a Codies-nál a jog, olyan mintha elfelejtettek volna fejleszteni, és egy helyben toporognának, a DiRT széria meg szépen ment a süllyesztőbe, méghozzá pont az amiért a Codies Codies volt, WRC gondolom tervben sincs így, pedig az kéne még.

A Grid törésmodellje a Formula autókon kívül tökély volt, még a mai napig is megállja a helyét, ilyet sehol se találok, sőt nekem a DiRT 1-ben is tökéletes volt.

Nem tudom hogy a vezetőséggel mi van, de így nem lesz ez hosszútávú öröm, egyszer elmennek az F1 jogok, én annak örülnék, mert a Sony ehhez is nagyon jól értett, minden rész egy mestermű volt, csupán PS2 kellett hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#38) D.Va válasza Strezi (#36) üzenetére


D.Va
senior tag

Strezi: A Dirt3 -nak a GOLD Edition-jét nem tervezik Steam-re kidobni? Tök gáz hogy csak az alapjátékot lehet megvenni... (Megvan a dobozos is -még előrendelve vettem de ahhoz meg csak a dlc-k fele van meg, és a dlc-ket már nem lehet megvenni mert a GFWL marketplace-n már nem működik a dlc vásárlás...) És warez meg nem opció nálam...

(#39) mlinus válasza cyberkind (#37) üzenetére


mlinus
őstag

ugye viccelsz? a codemasterses f1-et lehet szídni, mert tényleg nem olyan nagyon jók, de a sony-s f1 játékok röhejesen bénák voltak.

RARA: ha jól tudom a dirt 3 steames verizót ingyen upgradelik complete edition-re és windows live-ról steamworksre konvertálnak mindent. Hamarosan..

[ Szerkesztve ]

(#40) orion1025 válasza mlinus (#39) üzenetére


orion1025
őstag

Ebben egy kicsit egyetértek veled, érdekesre sikeredtek azok a verziók.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#41) cyberkind válasza orion1025 (#40) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem sokkal jobban bejöttek mint ez a Codies féle, itt kb a 12-ig még tetszett is, de utána, amilyen hibák voltak, az szégyen.
Emlékszem azt beszéltük a topikban ha több fps-ed van, akkor gyorsabb tudsz lenni, meg a parc fermé miatt megette a gumit pár kör alatt a játék, de lehetne még sorolni, a 14 pedig... :o

Paranormal Cocktivity

(#42) orion1025 válasza cyberkind (#41) üzenetére


orion1025
őstag

Nem is arra céloztam, hogy a CM féle részek jók lettek, sőt. A 2010-es részben Webber csalt mindig, rendszeresen nem ment ki a bokszba ;] Persze idővel javították, de na...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#43) Heroes fan válasza oriic (#3) üzenetére


Heroes fan
őstag

Ez a játék 64 bites kell hozzá sajna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.