Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Ezért van pofájuk 20 dollárt elkérni? Na nem mintha a cod és a hasonló fos dlc-s dolgok jobb ár/értékben mennének... :U

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

És ez a "bődületes" tartalom hivatott arra hogy a következő DLCig szórakoztassa a nagyközönséget? Sok sikert :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azaz, adják csak ki szépen a DLC-ket gyorsan, hogy mire megjelenik PC-re, akkor már egy teljes játékot kapjunk ;) Köszönjük a konzolosoknak, a tesztelést, rendesek vagytok ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) pilóta válasza .LnB (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

:))

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) CybonTom válasza .LnB (#3) üzenetére


CybonTom
tag

Ááá, ha így folytatják, akkor hamarabb bukik, minthogy a pc közelébe érjen, mert lehet, hogy még a konzolos tesztelők is megunják hamarabb...
Amúgy én még mindig sajnálom, hogy nem lett egy igazán kiemelkedő alkotás a sok beleölt (reklámra költött ;] ) pénz ellenére....

(#6) .LnB válasza CybonTom (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az még jobb, akkor hamarabb óccó lesz PC-re. :)
Nekem akkor is kell ez a game.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) oriic válasza Sirandrish (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy hete nem jatszottam mar vele.:)

Live-Die-Respawn

(#8) Sirandrish válasza oriic (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ennyit a több évről. Bár ezt már megjelenés előtt is mondtam neked, hogy ez így kevés lesz.
Ezt a DLC-t megveszed majd egyébként?

.LnB Akkor vegyél egy XO-t :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) ldave válasza CybonTom (#5) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

A Destiny már akkor se tudna megbukni, ha egyet se adnának már el belőle. Bőven behozta a rá fordított pénzt az első pár hétben.

A Slime draws near! Command?

(#10) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#9) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Viszont maga a franchise elbukhat, ha az első rész nem átütő siker. Ebből a szempontból meg azért nem árt, ha jobban muzsikál a játék.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#11) CybonTom válasza ldave (#9) üzenetére


CybonTom
tag

De meg tud bukni, mert elviekben ez egy hosszú távú franchise bevezető címe... és mondhatjuk, hogy nem sikerült a legjobban a bevezetés... így a következő, erre épülő játék valószínű gyengén fog muzsikálni a kasszáknál...

[ Szerkesztve ]

(#12) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Meg akartam venni (PS4-re) de megláttam az értékeléseket azonnal visszamondta az előrendelést. Gondoltam, akkor még várok vele egy kicsit. Jól tettem... mindenhol lehúzzák a játékot.

(#13) oriic válasza Sirandrish (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan jatszanak vele, en egy masik jatek miatt hanyagolom.

Live-Die-Respawn

(#14) Sirandrish válasza oriic (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mégpedig?
Én a Last of Us-t tolom..nyomassad te is, hatalmas.
Hja te nem tudod mert X-perience power vagy...kac kac ;] :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#10) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Általános nézve szerintem a hibái ellenére egész jó volt a Destny fogadtatása, legalábbis azok alapján, amit olvastam róla, szóval én nem gondolom, hogy maga a franchise ezek után, így az első részt letudva megbukjon.

A Slime draws near! Command?

(#16) oriic válasza Sirandrish (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is mocskos mód untam a játékot. :( :DDD

Halo-zok amúgy, már egy hete. :DDD

Live-Die-Respawn

(#17) Sirandrish válasza oriic (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy merészelted végigjátszani teeee :DDD
Halozol? Az a Destiny 1.0 nem? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) poschm


poschm
csendes tag

Hat nem tudom,szerintem hatalmas jo a destiny aki szereti az fps+rpg t annak kihagyhatatlan! Van mit fejleszteni meg javitani de nagyon jo game engem minden alkalommal lekot ha odaulok.

[ Szerkesztve ]

(#19) mrhitoshi válasza CybonTom (#11) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Maximum azok számára bukott meg, akik túlmisztifikálták a játékot... olyat gondoltak bele, ami első részhez teljesíthetetlen, vagy alapból nem is tervezték a készítők...
(Könyörgöm, van pont a világon!)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#20) Fratello válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


Fratello
tag

"olyat gondoltak bele, ami első részhez teljesíthetetlen, vagy alapból nem is tervezték a készítők..."

Pl. épkézláb sztori, NPC-k, normálisan felépített (nem random egymásra hányt klisékből álló) univerzum, esetleg ezekhez a nem létező dolgokhoz egy INGAME kódex/lexikon? :DDD

(#21) mrhitoshi válasza Fratello (#20) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Minek ? Ez egy Cod új köntösben, és nem is akar több lenni. Már évek óta könyörgök, hogy dobják már el az Activision-nél ezt a hülye Modern Warfare koncepciót, mert már kiment a divatból. Végre meglépték, és jó lett. Ez nem akar egy kategóriában versenyezni a Mass Effect-tel.

PS4/XO platformon meg abszolút nyerő.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#22) Fratello válasza mrhitoshi (#21) üzenetére


Fratello
tag

"Ez nem akar egy kategóriában versenyezni a Mass Effect-tel."

Nem bizony, mivel a HALO-val akar egy kategóriában versenyezni, csak ehhez nem kellett volna kirúgni az ottani történet- és univerzumírókat, és jó lett volna ha legalább EGY alap MMORPG-t átnyálaznak az alapszabályok végett (loot-rendszer, kozmetikai cuccok használata, activity-k, raid-mechanika, stb.) ... :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.