Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, ez jó hír, megy is előrendelésbe. :K Kár viszont hogy cenzúrázzák némileg a konzolos verziót, ezért ebből PC -s vétel lesz.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#2) oriic válasza KaitouP (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Annyira nem problémázom én rajta. Elvileg csak a nemi szervek lesznek kiszedve XO meg PS4 változatból.

Live-Die-Respawn

(#3) KaitouP válasza oriic (#2) üzenetére


KaitouP
veterán

Ja hogy csak ennyi? Hm... álmodok akkor még rá egyet. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) oriic válasza KaitouP (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtommal igen, de azért utánaolvasok még. :D Vicces amúgy mert itt egyesek ilyen kikockázott mellbimbókra meg hasonló téglalappal eltakarós cenzúrára gondoltak egyből. :D Már csak a zöld vér hiányozna de tényleg.

Live-Die-Respawn

(#5) cyberkind


cyberkind
félisten

Érdekesek ezek a dolgok, a lootbox nem volt baj, de egy kis nuni, vagy kuki, esetleg ezeknek a társai egyből pár hónapos csúsztatást okoznak. :) :U

Paranormal Cocktivity

(#6) KaitouP válasza oriic (#4) üzenetére


KaitouP
veterán

Na az kéne már csak, egyből valami morbid komédia lenne a horrorból. :DDD

Az viszont továbbra sem fér a fejembe, hogy ha PC -n megjelenhet AO besorolású játék, akkor konzolon miért nem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#7) oriic válasza KaitouP (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert konzolokra nincs Adult Only kategória, így nem is jelenhet meg rá olyan játék (Se XO-ra, se PS4-re), ami ezt a jelölést kapja. (Az indokokat nem tudom, egyszer majd utána nézek szerintem.)

Live-Die-Respawn

(#8) saelin válasza oriic (#7) üzenetére


saelin
veterán

Nem trollkodni akarok, de tudtommal a szerencsejáték is adult only. Ha érted mire célzok ezzel.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#9) oriic válasza oriic (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esetleg olvasnivaló:

[link]

"That’s because those companies won’t allow AO titles to be made and licensed for their systems."

(#8) saelin

Elvileg az meg még nem szerencsejáték hivatalosan.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#10) TESCO-Zsömle válasza saelin (#8) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Viszont amire gondolsz, az hivatalosan még nincs szerencsejátéknak minősítve.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#11) saelin válasza oriic (#9) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem nem is lesz az soha. Túl nagy bevételt termelnek. Legrosszabb esetben is azt tudom elképzelni hogy megváltoznak egy kicsit. Esetleg kapnak egy napi limitet amit rájuk lehet költeni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#12) KaitouP válasza oriic (#9) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt én értem, de azt továbbra sem, hogy a konzolgyártó cégek miért ellenzik annyira, hogy AO besorolású cím is megjelenjen a gépükön. Szexuális tartalom is simán beleférhetne... Az olyan játékokat meg, mint a HATRED is, egyáltalán nem kéne engedni, hogy (hivatalosan legalább) megjelenhessen.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) vhw válasza oriic (#7) üzenetére


vhw
addikt

A Pegi 18 jelölés (mint, amilyen itt előttem a Last of us tokján látható) - akkor mire jó?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14) XuChi válasza KaitouP (#12) üzenetére


XuChi
addikt

Ez a Hatred dolog is csak cirkusz. Bezzeg a postal 1-2 senkit nem zavart.

Nem èrtem ezt az àlcirkuszt. Mi olyan nagy dolog abban, hogy halomra lehet, “àrtatlan” pixel emberkèket öldösni. Ha valaki agyilag zokni, az e nèlkül is be fog kattanni.

Far Cry 3 miatt senki nem cirkuszolt, pedig Vaz ès baràtai àrtatlan civileket gyùjtanak fel ketrecekbe zàrva, öldösik öket halomra, a vàltozatosabbnàl, vàltozatosabb módszerekkel.

[ Szerkesztve ]

(#15) KaitouP válasza XuChi (#14) üzenetére


KaitouP
veterán

Postal 1-2 -t csak névről ismerem, amúgy nem mond semmit a játék. (Soha nem is néztem utána.)

Valahol jogos, mert aki tényleg kattant, az nem egy ennyire erőszakos videojátéktól lett az, ettől függetlenül nem nézem túl jó szemmel az ilyen programokat.

(#13) vhw

Egy ligába nevez a Pegi 18+ -os besorolása, és az ESRB AO besorlása - jó kérdés, hogy akkor előbbit miért lehet, utóbbit meg miért nem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#16) XuChi


XuChi
addikt

De ott van még a Mad World wii-re, a Splaterhouse Ps3-ra, Manhunt 1-2 PS2-re, Dante’s Inferno PS3-ra, és Phantasmagoria 1-2 + Harvester PC-re. :C

Ezeket mind végigjàtszottam, és nem lettem elmebajos sorozat gyilkos.

(#17) KaitouP válasza XuChi (#16) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem arról van szó hogy elmebajos gyilkos lesezl tőle. :DDD Egyébként nem is kell belemenni ezekbe a játéktípusokba, ott volt a CoD: MW2, a híres terrorista akciós, reptéri jelenet. Mondjuk volt is belőle balhé anno.

(#18) oriic

Nekem se tiszta ez most, viszont itt is 18+ az alsó korhatár.

(#19) vhw

Nem hülyeség, sőt, bár szerintem az Agony esetén nem ez az ok.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#18) oriic válasza KaitouP (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja itt valami keverest erzek, amerikaban az adult az 21+ tudtommal. Es az mar nem fer bele szerintem a Pegi 18ba. De nem igazan ertek hozza sajnos. :(

Live-Die-Respawn

(#19) vhw válasza KaitouP (#15) üzenetére


vhw
addikt

Vagy tisztán gazdasági döntés: 16-os kockával nem kell olyan magasra tenni a polcon és több elmegy?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#20) cyberkind válasza vhw (#19) üzenetére


cyberkind
félisten

A Gta is 18+ de mégis boldog-boldogtalan megveszi vagy megveteti.

Paranormal Cocktivity

(#21) oriic válasza cyberkind (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De USA-ban az nem is Adult Only játék. [link]

Live-Die-Respawn

(#22) cyberkind válasza oriic (#21) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez jó, de itt most azokra gondoltam akik jó ha vannak 10 évesek és társai. :D

Paranormal Cocktivity

(#23) Csóró™


Csóró™
senior tag

Na az ilyen "horror" játékok láttán sírom vissza igazán az Undyingot vagy a Jerichot

Ezek nálam már a "beteg és hányinger" kategóriát súrolják, 1 pillanatra se éreztem rá a vágyat, hogy kipróbáljam ...

[ Szerkesztve ]

(#24) XuChi válasza Csóró™ (#23) üzenetére


XuChi
addikt

Na abból kiadhatnának egy Remastered verziót!!! :R

Végigjátszottam vagy 5x anno.

Kedvencem Lizbet volt, és a kis katakombái, a csontvázharcosokkal. Ott mindig összerottyantottam magamat. :D

A kis család :D

[ Szerkesztve ]

(#25) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jól értem,hogy ez a játék amolyan RE:7 féle sétáló-puzzle-túlélō horror? Akkor a PSVR támogatás nem lenne hülyeség

Life, Uh, Finds A Way

(#26) schottgun válasza hombre[EU] (#25) üzenetére


schottgun
tag

Én leszedtem a DEMO-t, de abban kb. nem volt semmi, de szerintem igen ahhoz valamilyen szinten hasonló lesz, de a RE 7-től messze el fog maradni, kivéve gusztustalanságban. :)

(#27) Csóró™ válasza XuChi (#24) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hát igen... Nem is értem miért nem készült el egy Remastered vagy legalább egy Undying 2 (hisz elvileg nem lett vége a játéknak, elvitt a csónakos azt jólvan ;] )

Amúgy régen még egy online petíció is volt , hogy legyen új Undying, csomóan alá is írták (még én is) , de sajnos elkaszálták, pedig ölni tudnék érte...

(#28) XuChi válasza Csóró™ (#27) üzenetére


XuChi
addikt

Detto.

Jó lenne ha lenne egy modder csapat aki megcsinálná UE4-re. Na az király lenne. Uhhh. Bele is borzongtam.

"amint fejhalgatóval ültem a vak sötétben, és egyszer csak meghallottam a hatalmas karmok kopogását a fa padlón....."

"vagy amikor egy láthatatlan nő hangja belesúgta a fülembe hogy: LÁÁÁÁÁSS"

"a láthatalan papok a multban"

" a tibetien war canon hangja ahogy felhördül a kezedben"

" a talajból elömászó, polipszerű lények"

" a villámokat szóró halpofájőú dögök"

Jaaaaaaj azt hiszem már veszem is elő a játékot és végigjátszom mégegyszer :D :C

(#29) BoB válasza oriic (#7) üzenetére


BoB
veterán

"Mert konzolokra nincs Adult Only kategória"

Ebből is látszik hogy konzol csak gyerekeknek való :))

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#30) Csóró™ válasza XuChi (#28) üzenetére


Csóró™
senior tag

Hmm... asszem én is felteszem újra :K

Easter Eggeket is keresd meg: 1 , 2 , 3 , 4

(#31) oriic válasza BoB (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondd ezt a 100+ millio konzol tulajnak. ;]

Live-Die-Respawn

(#32) Fiddlestick


Fiddlestick
aktív tag

Awwww pont a szuletesnaspomon jon ki ;]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#33) Scholes9 válasza XuChi (#24) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az Undyingot én is imádtam, annak ellenére, hogy fostam tőle rendesen :D A hangulata egyszerűen zseniális :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34) Csóró™ válasza Scholes9 (#33) üzenetére


Csóró™
senior tag

Nagyon jól fogalmaztál, az Undying a hangulatától volt zseniális, és egyben fosatós is.

Mikor először játszottam vele ennél a résznél már tudtam, hogy jó lesz :K

Kár, hogy manapság a "horror" játékok alap eleme lett a gusztustalan, gyomorforgató környezet...

(#35) vhw válasza Csóró™ (#34) üzenetére


vhw
addikt

Pedig számomra nem tűnt olyan szörnyűnek egy Amnesia mellett; sokat "levon" ha nem üres kézzel kell bolyongani a sötétben. Már-már kalandjátékszerű volt az Undying.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#36) Csóró™ válasza vhw (#35) üzenetére


Csóró™
senior tag

Teljesen más a két játék, nekem mondjuk az Amnesia sorozat nem jött be, de másoknak meg tetszik.

Mondjuk elvileg mind a kettő "survival horror" kategória...

(#37) Fitzgerald válasza XuChi (#14) üzenetére


Fitzgerald
veterán

A Postal-t még mondjuk meg is érteném, az tényleg olyan igazi alpári módon, öncélúan erőszakos és undorító (le lehetett hugyozni benne embereket, levágott fejekkel focizni, stb.) szarság volt, aztán tökre nem volt cenzúrázva.
De pl. ez a játék sok szempontból kiemelkedőnek tűnik. Az art, az egész atmoszféra, a sztori.
Hogy az erőszak maga mennyire lesz öncélú az majd kiderül, de kétlem hogy ez egy olyan progi lesz amit cenzúrázni kéne.

(#38) Fiddlestick válasza Fitzgerald (#37) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Nekem ez a stilus iszonyatosan bejon pl. +1

(mondjuk hasonlo elborult beteg stilussal vagyok szetvarrva tetotol talpig, lehet azert ;] )

[ Szerkesztve ]

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#39) GodGamer5 válasza XuChi (#28) üzenetére


GodGamer5
addikt

Már készül egy ideje a remake.
https://m.facebook.com/undyingremake/?locale2=hu_HU

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#40) Scholes9 válasza vhw (#35) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez azért attól is függ szerintem, hogy hány évesen játszottál a 2 játékkal. Mert van nagyon sok év a 2 játék megjelenése között.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.