Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TBT


TBT
addikt

Ide vele! Akarom Asunát + Quinellát most rögtön! :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#2) Silεncε válasza TBT (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

Valahogy az eddigi játékok mind sz@rok voltak, amiknek köze volt a SAO-hoz, talán majd most...

(#3) oriic válasza Silεncε (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alapból minusz ponttal indul, hogy az Administratoron van ruha. ;]

Live-Die-Respawn

(#4) Silεncε válasza oriic (#3) üzenetére


Silεncε
őstag

Nem tisztelik az alapművet!!!!!444!!

Egyébként ahogy elnézem, a "mutogatni való" is kevesebb lett, meg igazából az összes animáció elég baltával faragottnak tűnik. Mindegy, egynek jó lesz

Én egy MMO-t várnék a SAO világában, sztem tök jó lenne... Csak az agymegsütést hagyják ki ;]

(#5) TBT válasza Silεncε (#4) üzenetére


TBT
addikt

Legalább az eredeti japán színészeket meghagyták. Ez azért nekem pozitívum, de ez a grafika és animáció tényleg eléggé baltával faragott és fapados, de még így is szebb, mint az eddigiek. Az mondjuk stream-ben vicces és jópofa volt, amikor a Kiritót és az Asunát megszemélyesítő színészek játszottak a játékkal. Aranyos volt, ahogy "civakodtak" egymással a játékon belül és kívül. :DDD

oriic
Gondoltak a fiatalabb korosztályra is. Amúgyis nyugaton egy nő manapság nem lehet csak úgy meztelen és gonosz, mert az megalázó és most feminizmus van. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.