Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) woros


woros
őstag

Emlékszem amikor megjelent, akkor se volt csúnya, vagy csak az idő megszépít dolgokat. Annyi már a HD remaster, hogy lassan minden eddig kiadott xx éves játékból lehetne újrakiadni ilyet.

(#2) laceszgamer válasza woros (#1) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a baj legtöbb esetben csak a pár éves címekkel kezdenek ilyesmit, amikkel még kevés a munka, az öregebb játékok már sokkal munkaigényesebbek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#3) pilóta válasza woros (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Jaja, a grafika elég jó volt már akkor is, de persze nem baj, ha javul. Inkább az a jó, hogy menni fog Win10 alatt. Meg remélem az egységek mozgásán is sikerült javítani, hogy ki tudjanak kerülni egy akadályt rendesen.

Várós...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Ezt szerintem fogták és átrakták a Sudden Strike 4 engine-jére. Nem volt rossz játék, csak túl nehéz, illetve a "humora" az ami miatt kint eladhatatlan volt, itthon még elment egy erőltetettebb valaminek.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) laceszgamer válasza GreatL (#4) üzenetére


laceszgamer
addikt

Attól, hogy a külcsín vicces volt, maga a játékmenet cseppet sem különbözött egy " komoly " darabtól, sőt, néha kifejezetten nehéz tudott lenni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) McSico


McSico
senior tag

Végre valami infó a megjelenésről. Már nagyon várós a cucc. :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#7) Hopkins95 válasza woros (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk ha kap 21:9 támogatást pl., akkor már megérte felújítani. Az ára meg teljesen korrekt szerintem, nem kérdés, hogy ennyiért szinte első nap beszerzem.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) szupermacs válasza laceszgamer (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

BG, BG2, IWD azért elég kemény grafikai tuningot kapott. És a pont most Xboxon GWG-s Outcast is.

(#9) Béééla


Béééla
őstag

Anno csak a swine miatt vettem a 64 mega SD ram mellé még 256-ot. Hát ez tényleg nem ma volt!

Bélabá

(#10) nomic


nomic
aktív tag

Dobozosan is megjelenik, a digitálisnál kicsit drágábban 4000 forintért, de ha valaki a polcán szeretné látni akkor van rá lehetőség :DD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#11) McSico válasza nomic (#10) üzenetére


McSico
senior tag

Nagyon helyes :DD

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#12) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Megjelent!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Elsőre csalódás. Az átvezető videó pixeles. A játék közbeni kis animációk, mikor az állatok oldalt megjelennek, az sincs okosítva, a régiből lett átemelve. A grafika jó, az egységek ugyanolyan szerencsétlenül mozognak - erre mondjuk számítottam.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) szupermacs válasza Winner_hun (#13) üzenetére


szupermacs
veterán

Nézzük el, már a képek alapján tudni lehetett, hogy egy felbontásnövelést kapott és semmi mást. Viszont az ára baráti, így nem zavar.

(#15) nomic


nomic
aktív tag

Kisebb-nagyobb problémám akadt a játékkal, ami ahogy láttam néhány embernek szintén jelen van (Steam fórumon)

Annyi a lényeg hogy elindítom a játékot, Steam írja hogy "Running", feladatkezelőben is fut (a folyamatoknál) mégsem jelenik meg sehol a játék. Valakinek volt már ilyen problémája, esetleg ismer rá megoldást?

Korábban normálisan futott a játék.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#16) McSico válasza nomic (#15) üzenetére


McSico
senior tag

Próbálj meg ráküldeni Steam kliensben egy fájl ellenőrzést, hátha segít.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#17) nomic válasza McSico (#16) üzenetére


nomic
aktív tag

Közbe megoldottam, második újratelepítés után már működött.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#18) Kercsi-vill


Kercsi-vill
csendes tag

Annak idején egy barátom mutatta meg nekem,hogy mit vett(kb15 éve). Hát el kell mondanom,hogy hónapokat játszottam vele. :) De az idő ment továbbb,lett család,és fontosabb dolgok jöttek az életembe. Van 2 fiam aki 5 és 7 éves, XBOX on rendszeresen játszanak,így gyakran láttogatom a konzolvilágot. Mikor megláttam,hogy megint kijött feldolgozzva nem hittem a szememnek. Azonnal vettem 1-et magamnak. Nahát ahogy játszottam vele a kis törpéimnek is megtetszett nagyon. Így vettem nekik 2db laptopot+ még 2db SWINE lemezt.Vagyis 3db lett belőle! :)) Nagyon de nagyon jó játék. Az 5 éves fiam püföli az oroszokat csak úgy mint akkár a nagyok! :))
Mindenkinek ajánlom.Rengeteg új pálya van hozzá, és a hálózati mód szenzációs!
Egy szaros LEGO 5e.-től indul és fél óra múltán már valamelyik sarokban van.Ezzel meg 4e.-ért már vagy 1,5 hónapja nyomják és nem unták meg!
Igazi családi programként is használjuk.... hiába van egy milláért LEGO. Az uncsi....
Természetesen sokat járunk kint a természetbe,mert az is fontos...

Kérek mindenit,hogy vegyetek minnél több SWINET!!!!!!

Köszönöm.

Üdv-APA-
:)

Kercsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.