Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Lesz DX12 módja is? Nekem a DX11 kicsit csalódás.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) SpongyaBob válasza Televan74 (#1) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szerintem lesz, az hogy mennyire fogja használni az már egy másik kérdés.

Engem az ajánlott gépigény érdekelne jobban.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3) djculture válasza SpongyaBob (#2) üzenetére


djculture
félisten

Először tuti nem lesz ha csak később bele nem teszik..

(#4) Pocok256


Pocok256
veterán

Azért az a 60 dodos ár engem szíven ütött. Kissé magas ez az ár ha azt nézzük, hoyg witcher 3 ban kb 4 szer több gametime van és minden téren kidogozottab ja és még olcsóbb is volt. Nem értem én ezt :U

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#5) castiels


castiels
addikt

Ajánlott gépigény szerintem r9 290 v 390, gtx 970 8gb ram i5 proci körülbelül...

(#6) Honzi


Honzi
senior tag

Nem úgy volt hogy csak win10?
Lehet rosszul emlékszek de mintha ezt írták volna.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#7) wjbhbdux válasza Pocok256 (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az AAA játékokat nem egymáshoz viszonyítva árazzák hanem 60 dollárba kerülnek. mindegyik.

/s

(#8) Pocok256 válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


Pocok256
veterán

Az odáig oké de egy user egymáshoz fogja viszonyítani mikor azt mondja kiadjon e ennyit érte.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#9) djculture válasza Honzi (#6) üzenetére


djculture
félisten

Persze meg az is volt hogy év végén jelenik meg csak. Ennyi idő alatt sok mindent a motorral nem tudtak alkotni.

[ Szerkesztve ]

(#10) TBT válasza Honzi (#6) üzenetére


TBT
addikt

Nem, már tavaly nyáron bejelentették, hogy Windows 10 Store és Steam. Windows 10 nem kötelező hozzá, csak ajánlott. És mivel ugyanúgy fut a játék Windows 7 és 8 rendszer alatt is, így a DX12 el is felejthető.

djculture
Az csak a PS4-es verzióra vonatkozott. A nyári Square Enix bejelentés óta 2016 Q1 volt a PC-s verzió és Q4 a PS4-es verzió. Semmi nem változott.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#11) #85552128 válasza Pocok256 (#8) üzenetére


#85552128
törölt tag

A CS:GO meg kerül 11€ és van aki 1000+ órát beletolt annyi "tartalom" van benne, de ugyanúgy felhozhatnám bármelyik AAA MP FPS-t. Ettől még nem lesz egyik másik rosszabb, nem egymáshoz kell viszonyítani mert más stílusú játékokról van szó. A Witcher egy RPG elvárt a sokkal több tartalom egy akciójátékhoz képest. Igazából ez az RPG-k egyik "átka" hiába a több tartalom, hiába van vele sokkal több munka drágábban nem nagyon adhatják mint az aktuális AAA címek.

[ Szerkesztve ]

(#12) .LnB válasza Pocok256 (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És a 4000 óra dotáddal akkor a Dota2 mennyibe kerülne? :D

Ez úgy működik, hogy egy AAA cím 60$ és 60€, ezzel nem tudsz mit tenni. Kivéve a Battlefront ami még Pc-re is baromi drága. Battlefront alap játék (standard edition) 60€ plusz hozzá a Season Pass 50€!!! Tessék kezitcsókolom ez a drága! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) djculture válasza .LnB (#12) üzenetére


djculture
félisten

Ja itt 110 helyett csak 90 euro lesz a teljes játék..

(#14) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Itt a hivatalos blog bejegyzés.

"Following the December release on Xbox One and Xbox 360, Square Enix is excited to announce the critically-acclaimed Rise of the Tomb Raider will launch for Windows 10 and Steam on January 28th."

"Bringing Lara’s first great tomb raiding expedition to life in stunning new detail, Crystal Dynamics and Nixxes Software have added numerous features, including Windows 10 support and 4K resolution."

Sajnos még itt sem egyértelműen fogalmaznak a Win10 kapcsán, de reméljük a gépigényt helytálló, az ugyanis bizakodásra ad okot, mert viszonylag barátinak mondható. Mivel a Nixxes keze is benne van a dologban, jó esély van egy normális PC portra. A Nixxes itt csak a DX11 leképzőért felel.

[ Szerkesztve ]

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#15) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

110 font.. hm

egy Divisiont vettem ennyiért :D :C

a Far Cry Primal is "csak" 60 font...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Végre itt van,már nagyon vártam . :C

(#17) pzstm válasza huskydog17 (#14) üzenetére


pzstm
titán

4k kimaradt a hírból.

Windows Store-on ez lesz az első "app" ami ekkora méretben elérhető lesz az új Store-ban ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) davidsone


davidsone
addikt

kellemes meglepetés :K

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#19) Redcaster válasza Pocok256 (#4) üzenetére


Redcaster
őstag

Tudod, a látványt meg kell fizetni :D Míg a Witcherben egy Geraldot látsz, addig egy Tomb Raiderben... :)

(#20) ribizly


ribizly
veterán

Én azt gondolom, hogy ez egy kötelező vétel... De szigorúan GOTY kiadásban és leárazva. Most szerintem kijött elég játék az elmúlt időszakban, ami viheti a pénzt és az időt. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) ribizly válasza Redcaster (#19) üzenetére


ribizly
veterán

LOL

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#22) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Jó lesz ez. :D

Multi lesz benne, vagy tanultak az előzőből?:D MErt ha lesz és a Seasont azzal akarják telepakolni akkor senki sem fogja venni az tuti.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#23) TBT válasza laceszgamer (#22) üzenetére


TBT
addikt

Nem lesz benne multi. Season Pass ruhákkal, kártyákkal, fegyverekkel, új játékmódokkal (Endurance) van tele és érkezik egy tartalmas Singleplayer kiegészítő is hozzá éppen január végén (Baba Yaga DLC).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#24) laceszgamer válasza TBT (#23) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor asszem egyelőre csak az alap lesz, aztán kivárom mi jön DLC-ként, ruhák stb, nem igen érdekel, max a story DLC_k ha külön meglehet venni őket.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) zseko válasza Pocok256 (#4) üzenetére


zseko
veterán

Nem tudom, Steamet nézve nem ezeket az árakat látom, mert ott 49.99€ a sima és 77.98€ a Digital Deluxe Edition elővásárlással. Vagy pont emiatt (elővásárlással) olcsóbb éppen, és megjelenés után emelnek rajta +10€-t?

Az előzőből már hónapokkal előtte le kellett foglalni a Collector's Editiont (25e volt elővásárlással) ahhoz képest ez elég semmilyen szervezés. Ráadásul eléggé túlárazottnak érzem a gyűjtői verziót.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#26) laceszgamer válasza zseko (#25) üzenetére


laceszgamer
addikt

Esélyes hogy emelnek majd rajt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) hackeeeee válasza Pocok256 (#4) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ebbe 20 30 órát simán bele lehet tenni. Ha minden tombot megcsinálsz akkor valszeg többet is.

Steamen ugye 1$=1€ érvényes. :(

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#28) djculture


djculture
félisten

Én ha veszem is csak dobozost 3 rugóval olcsóbb lesz legalább és steam-re regelhető..

(#29) Televan74


Televan74
nagyúr

Én a CD Galaxisnál veszem.Remélem steamen aktiválható lesz.Szerintem itt a legolcsóbb. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#30) TBT válasza Televan74 (#29) üzenetére


TBT
addikt

Igen ez Steam-es lesz. Ellenben lesz olcsóbb is. G2A-n van már 8000 Ft-ért is EU kulcs. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#31) zseko válasza laceszgamer (#26) üzenetére


zseko
veterán

Akkor már csak az a kérdés hogy vegyem meg. A legolcsóbb verzióban boltból, Steamen előrendeléssel 'olcsósabbítva' (jelenleg 7€ van a walleten így ennyivel is olcsóbb), vagy várjak húsvétig hátha lesz rá akció :D

HR24.hu

(#32) laceszgamer válasza zseko (#31) üzenetére


laceszgamer
addikt

B verzió amit TBT is említett egyel feljebb. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) eami válasza hackeeeee (#27) üzenetére


eami
addikt

€50 steamen, szóval ez most nem nyert :DDD

(#34) hackeeeee válasza eami (#33) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem néztem steam-es árat, bocsesz. :D :B

Mondjuk ilyen árfolyammal közel azonos áron lesz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#35) zseko válasza laceszgamer (#32) üzenetére


zseko
veterán

Én annyiért nem láttam, nekem egy darabot dob fel 9110-ért, arra még rájön a shield, + a magyar áfa, és máris 12e-nél járunk. Ennyiért nem kockáztatok ha ugyanezen az áron megvehetem boltból vagy magán a steamen.

HR24.hu

(#36) laceszgamer válasza zseko (#35) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát ha nem választod rá a 27%-ot akkor máris megéri a dolog. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#37) Televan74 válasza TBT (#30) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én támogatom a hazai boltot. Amit lehet CD Galaxisnál veszek. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#38) djculture válasza zseko (#35) üzenetére


djculture
félisten

Eleve az ilyen új játékokat hanyagolni kell onnan. Később ha nem lesz tele a net anyázással hogy visszavonták akkor talán..

(#39) laceszgamer válasza Televan74 (#37) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a gond sok előnye nincs manapság egy dobozos kiadásnak, én már 8-10 éve digitéélisan veszek mindent 99%-ban, na jó, most kivételt tettem, mert a héten érkezik az AC Syndicate dobozosan, de az csak mert akciós, meg jár hozzá extra DLC. :D

Ezelőtt amit vettem dobozost az még a Wolfenstein: The New Order és az Old Blood volt, de azokat csak azért mert oltári jól mutat a Return to Castle Wolfenstein mellett. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#40) 4264adam válasza Televan74 (#37) üzenetére


4264adam
veterán

+1

Cd Galaxy-nál két hónap után is lehetett beszerezni GTA V előrendeli (+750k$) változatot 11.900ft-ért mikor más az alapot adta 12.900ft-ért.

(#41) zseko válasza laceszgamer (#36) üzenetére


zseko
veterán

Ami megérte, az a 630 forintos Rage :D TR egyik kedvenc, ezzel nem rizikózok. Ha azt nézem 12e-ért még mindig féláron lesz az előző részhez képest :D

(#38) djculture nem is bízom meg igazán a boltban, volt már pár problémájuk. Steamen kívül ritkán vásárolok.

(#37) Televan azt tudni-e, hogy az alap játékon kívül lesz-e még valami plusz boltból vásárolva? Jelenleg nem láttam semmit, később vajon változik-e.

(#39) laceszgamer nekem az utolsó 4 TR dobozosan (is) megvan, számomra ezért lenne jó ez is így :)

HR24.hu

(#42) djculture válasza zseko (#41) üzenetére


djculture
félisten

Én úgy tudom lesz gyűjtői dobozos is csak gondolom jó drágán. A simához meg valami pack dlc jár. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#43) zseko válasza djculture (#42) üzenetére


zseko
veterán

A gyűjtői dobozos 40e körül lesz úgy sejtem (a külföldi árból kiindulva). Ennyit nem vagyok hajlandó adni érte.

HR24.hu

(#44) laceszgamer válasza djculture (#42) üzenetére


laceszgamer
addikt

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc/Rise-of-the-Tomb-Raider-Collector-s-Edition-EN.php#

PC Box van kiírva, szóval lesz dobozos CE az biztos. 130euro.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#45) #85552128 válasza zseko (#35) üzenetére


#85552128
törölt tag

Majd ha elkezdik osztogatni az nV VGA-s kuponokat lesz ez még olcsóbban is ;]

[ Szerkesztve ]

(#46) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

előrendelve G2A-ról... letudva a dolog :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47) atike


atike
nagyúr

Fincsi gépigénye van...

(#48) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Anno PS1-en az elsőt lerakni sem lehetett, még a második is elment, de már az sem volt olyan, mint az első, ahol brutális nagy területeket és alagutakat lehetett bejárni. A misztikum volt a lényeg, aminek a hangulatát nem tudják, vagy nem is akarják hozni. Az összes többi TR csak haloványan emlékeztet arra, hogy ez TR, valójában lehetne más címe is, mert ez már soha nem lesz olyan, mint régen.

De mint TR fan ezt is megveszem, aztán kiderül mennyi ideig bírjuk egymást.

(#49) laceszgamer válasza ΞΔGLΞ (#48) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért a reboot igaz, hogy totál más lett hangulatilag, de azt mégis nagyon eltalálták. :) Lara végre nem csak egy mutatós pixeldarab, hanem valami kis személyiséget is adtak neki. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#50) TBT válasza Televan74 (#37) üzenetére


TBT
addikt

CD Galaxis jó választás, ahogy a hazai bolt támogatása is. Nem lenne gondom nekem sem, ellenben a Crystal Dynamics-ot és a Square Enix-et nem akarom ennyi pénzzel megtámogatni. 2013-ban megtettem, 2014 nyarán a pofámba röhögtek az XBox exkluzivitásos bejelentésükkel, úgy érzem már nem érdemelnek annyit tőlem. Megveszem eredetiben, mert a játék érdekel és jobbat érdemel, de a fejlesztők és mutyizós kiadók miatt csak olcsón (kuponként vagy G2A-n, legvégső esetben Steam Sale-n), hogy minél kevesebbet kapjanak tőlem.
Már csak a Blizzardnak és CD Projektnek vagyok hajlandó teljes árat fizetni (preorder vagy day1 vásárlás). A többiekkel csak kedvezményes áron állok szóba. :DDD

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.