Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) savior


savior
őstag

Lesz ebben offline játék?

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#2) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

miután minden betát kirpóbáltam, már roppant unalmas, már most üresek a szerverek, a beták nem hogy bughalmazok, inkább játszhatatlanok voltak.. most, hogy már mire játszhatóvá vált mindenki hitét vesztette ;] kár érte egynek jó lett volna.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#3) Mortein válasza savior (#1) üzenetére


Mortein
tag

Csak online tudsz majd játszani. De tudsz egyedül is játszani vele.

(#4) Mortein válasza HoyHoy2 (#2) üzenetére


Mortein
tag

Már a legutóbbi wipe előtt sem volt benne sok bug.

A talentfa jó ötlet volt, egész pofás lett a játék, sok lehetőség van benne.

(#5) reelc


reelc
veterán

Néztem róla korábban videókat, de valahogy nem győzött meg.
A műfajban olyat szeretek aminek van sztorija, nem co-opra van kihegyezve, jól lehet boldogulni egyedül benne, ha lehet legyen Offline módja.
Továbbá legyen hangulata, stb.

Írjak valami jót is: látszik, hogy dolgoznak rajta, fejlődik a játék, és a megjelenés után biztosan javítja majd sok patch a hiányosságokat. Jelenleg elég baráti az ára. Nem látom benne a potenciált, nem érzem azt, hogy meg kellene vennem, de biztosan meglesz a közönsége.

Nagyon sokan hitték azt, hogy tudnak hack and slasht fejleszteni. Olyat, amiben mondjuk 2 év múlva is van élet.
A játékosok eldöntik. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) Raysen623


Raysen623
addikt

Tegnap vettem meg, mert 3700 Ft-ot ez a játék bőven megér! Eddig nagyon tetszik, meglátjuk meddig fog lekötni, de ahogy látom elég ideig. A coop-nak külön örülök, mert haverommal szeretném csapatni. Tetszik a craft is, meg a hangulata és az atmoszférája. Jó lesz ez... :C

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#7) HoyHoy2 válasza Mortein (#4) üzenetére


HoyHoy2
tag

elismerem, lehet akkor már nem, de ettől most nem lett sokkal jobb a helyzet :U
ha még el is tekintünk a sok beta-s probléma melett,hisz természetesen ezért beta a beta, nincs ezzel baj. Kiváncsi leszek változtat-e valamit a 1.0, de gyanítom halva született lesz az egész, és ez szvsz betudható a nem utolsó :K wipe előtti tömérdek reménytelen bénázásnak.

#savior: ha annyian játszanak vele majd mint most, akkor tulajdonképpen offline lesz ;] ;]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#8) reelc válasza HoyHoy2 (#7) üzenetére


reelc
veterán

Ahogy írtam biztos vagyok benne, hogy a megjelenés után lesz sok patch. Az más kérdés, mennyi mindent fognak javítani, hoznak-e újdonságokat? De az lesz a legpatchelősebb :) időszak, az első hónapok.
Minden hasonló játéknál hasonló a helyzet.

(#9) yericho800


yericho800
aktív tag

lessz, vagy van már benne csak egeres kezelés? vagy a vasd még játszik?

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.