Hirdetés

2022. július 4., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ldave

ldave
nagyúr

PC-n mindenképp teszek majd egy próbát, nem néztem még utána, hogy milyen az üzleti modell.

A Slime draws near! Command?

(#2) sztanozs

sztanozs
veterán
LOGOUT blog

És ma meg is jelent

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3) ldave válasza sztanozs (#2) üzenetére

ldave
nagyúr

PC-n is elérhető már?

(#4) ldave válasza ldave (#3) üzenetére

ldave
nagyúr

Közben megtaláltam, igen, van már PC-re is béta, viszont előtte mindenképp kell egy mobilos bejelentkezés az email cím kapcsolás miatt :(

(#5) vampire17

vampire17
addikt

Nem rossz, a grafika gyonyoru (meg PC-n is elfogadhato) a PC kliens is egesz jo (nem ilyen 1:1 android emulator erzes, mint sok masik...)

Viszont az auto rendszer.... Az szornyu... kb egy orat "jatszottam" (kb neztem a monitort, meg neha tovabbkattintottam a parbeszedet)de nem kellett csinalnom kb semmit sem. Tudom , kikapcsolhato... De amikor latszik a karakterek mozgasan, hogy a 99% hasznalja, akkor eleg kiabrandito csak neked "manualba" nyomni..

Az utolso remenyem ilyen cross jatekra a Tower of Fantasy. Ott ugy tudom nincs auto rendszer....

(#6) sztanozs válasza vampire17 (#5) üzenetére

sztanozs
veterán
LOGOUT blog

Nekem speciel bejön, a story jobban érdekel, mint a bányászat...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) ldave válasza sztanozs (#6) üzenetére

ldave
nagyúr

Nekem nem akar megérkezni az email a megerősítéshez, így nem tudom elkezdeni a játékot PC-n, mobilon pedig nem fogom :(

(#8) sztanozs válasza ldave (#7) üzenetére

sztanozs
veterán
LOGOUT blog

PC-n elméletileg megy Bluestacks-en is.

(#9) ldave válasza sztanozs (#8) üzenetére

ldave
nagyúr

"That lovely-looking Ni No Kuni MMO is full of cryptocurrency woes, and plans to add NFTs later this year" - részemről akkor ez ennyi volt, le is töröltem.

(#10) sztanozs válasza ldave (#9) üzenetére

sztanozs
veterán
LOGOUT blog

bah - mondjuk ma én is töröltem, borzasztó instabil a rendszer, percenkét akár 5-10-szer is újracsatlakozott.

Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.