Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

halottak napjára itt lesz... éljen!

másik postban nem sokan látták szerintem, ennyi erővel lehetne a játék "mz/x payne" is:

...kb annyi köze lenne akkor is az eredeti vonalhoz, mint így... de ne legyen igazam...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) konas


konas
senior tag

Jo jatek legyen en azon drukkolok.
Bar hogy nem lesz benne Mona-sem,azert nagy kar..Mennyire ott volt a holgy.. :Y

(#3) ksasa


ksasa
tag

Az 1 és a 2 együtt adott kerek történetet, komplett befejezéssel. Mondjuk hogyha a Fallout-ot vesszük alapul, akkor ott is radikálisan más volt a harmadik rész, mégis nálam az volt a tavalyi No.1 Mindenesetre nagyon szerettem Max kalandjait, úgyhogy a 3-ra is biztos vevő leszek.

(#4) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Most kuncogni kellene ezen, de nem tudok. :(

Nekem a bőrkabátos, nihilista ex-nyomozó kell. :((

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is az kellene, de egy új hangon megszólaló, puerto ricóban (vagy isten tudja hol) játszódó kopasz fószeres istentudja mi lesz belőle :( ez szörnyű... a film is kritikán aluli volt, de szerintem überelni tudják azt a sz@rt... alulról :( egy kultuszjátékot teljesen megszégyenítenek... pedig egyszerű a képlet... néhány agysejt kellene, hogy építsenek rá egy istentelenül jó játékot és egyenlőre minden bizonnyal elb@sszák :(

ui: petíciót kellene írni, hogy a régi max-et akarjuk, a régi hangjával... persze nyc-ben...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) Mr.Csizmás válasza mephi666 (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Tiszta Resident Evil effektus...

1-2-3 jó volt, Raccon Cityben, aztán jött a 4, parasztfalvi lövölde, ami "emmeg mi a f@szom?!", és az 5, amiről elsőre kb. a 90'-es évekbeli afrikai törzsi konfliktusok (Ruanda, Sierra Leone, stb.), és a Black Hawk Down jut eszébe az embernek.

fuck world :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7) remington2 válasza mephi666 (#5) üzenetére


remington2
senior tag

"egy új hangon megszólaló, puerto ricóban (vagy isten tudja hol) játszódó kopasz fószeres istentudja mi lesz belőle"

OMG ez most vicc?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#8) Nunder


Nunder
őstag

Ne dátumot kapjon hanem a régi Max-et vissza! Siralmas ez a kopasz, 50 feletti muksó, egy totál más hanggal :((

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#9) mephi666 válasza remington2 (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

sajnos nem vicc... igaz kicsit hülyén fogalmaztam... a helyszín pedig sao paulo lesz :( kb csak a név lesz max payne... a feeling szerintem a 2. résznél sem volt már amúgy az igazi, de az még elment... viszont kétlem, hogy annyira ütős atmoszférát tudnának összerittyenteni, mint a mp1-nél... gondolom úgy vannak vele, hogy a 14éves pistikéknek jó lesz ez a gta4-es főhősre hajazó max és kész... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) roliii


roliii
tag

gondolom jó lesz ez a May Payne 3.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.