Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Ez eddig a leggyengébb Battlefield 1 trailer, de még így is sokkal jobb, mint bármelyik CoD WWII trailer. :D

BTW még mindig sokallom az árát ezeknek a DLC-knek, meg a Premium Pass-nak is. Négy új map csomagonként, meg egy-két új jármű, ráadásul eleve csak a játékosok egy kis része nevez be rá... hááááát.

(#2) smc válasza Stauffenberg (#1) üzenetére


smc
addikt

Ez is csak multi igaz?
Mennyivel szebb gesztus lenne kiadni egy map-editort. :D
Ja, hogy abból ennyi pénzt se látnának.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#3) Dave567 válasza Stauffenberg (#1) üzenetére


Dave567
addikt

Hát én ezt nem írtam volna le.

Kb 5 percet játszottam BF1-el, Sp-t, a COD WOW többet mutatott annó, grafika szép, de ennyi volt a játék.
Sajnos a BF noobok annyira el szálltak maguktól, hogy le lehet velük minden szart nyeletni, de ugyan ez van már a Coddal is.
Egyik játék se kellene, de attól még a Bf nem jobb mint a COD, ugyan az az Ótvar hányadék fos.
Csak a BUTÁK nem jönnek rá, hogy így van.

(#4) atike


atike
nagyúr

Jól néz ki.

(#5) Xaels válasza Stauffenberg (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Ha ki akarod próbálni szólj, nekem ott van feleslegesen PC-re a BF1+Premium mert 3/4 éve nincs PC itthon csak egy mindenes laptop.

(#3) Dave567 5perc SP alatt aztán nagyon bele láttál a Multi összetettségébe és tartalmába...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Stauffenberg válasza Dave567 (#3) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én meg a te hozzászólásodat nem írtam volna le. Nem a játékokról beszéltem, hanem a trailerekről.

Marhára nem érdekel a Battlefield és CoD ellentét.

(#5) Xaels: Köszönöm a nemes felajánlást, de ezzel most éppen Xboxon játszom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7) Xaels válasza Stauffenberg (#6) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg PS4-ezek, de nincs semmi PVP lövöldém. Mielőtt elment a PC BF1, Doom multi ment de a játékosok verték ki a biztosítékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Stauffenberg válasza Xaels (#7) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én ezen már rég túl vagyok. Amióta tömegeket vonz a multis világ, azóta vagy együtt tudsz élni a rengeteg gyökérrel* vagy inkább ne multizz. Én néha tartok 1-2 hónap multis szünetet, addig végigtolom a single játékaimat amik felhalmozódtak és feltöltődöm szellemileg. :)

*Gyökér alatt azt értem, mikor valaki nem azért idegesítő, mert kezdő, hanem mert szarik mindenre és mindenkire, de legfőképpen azokra, akikkel együtt játszik és azok játékélményét rombolja. Régen az ilyet mindenki hazaküldte az anyja p*csájába a focipályáról, mert nem lehetett velük együtt játszani, aztán hamar megtanulták milyen viselkedéssel álljanak le és úgy jöttek vissza. Itt ilyen nincs. Ez van, én is néha felcseszem magam, de az esetek többségében csak szúúú-szááá. Be kell hívni a játékba pár havert és együtt lenyomni a világot.

[ Szerkesztve ]

(#9) Dave567 válasza Xaels (#5) üzenetére


Dave567
addikt

Képzeld el igen bele láttam, hogy szart se ér játék, hiába erőlködsz.

(#10) LLKobe


LLKobe
veterán

Hogy vártam, de mióta megvan a PUBG hozzá se nyúltam a BF-hez :(

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#11) juhasz22 válasza Dave567 (#3) üzenetére


juhasz22
aktív tag

BF1 nek valóban gyenge a Single része de a multi még így is százszor igényesebb, realisztikusabb mint bármely COD (2010 után).

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#12) Dave567 válasza juhasz22 (#11) üzenetére


Dave567
addikt

Semmi igény/ realisztikusság nincs benne, egyedül a fegyver hangok, bf 3-al játszottam/ játszok is, Mw1/2-höz képest egy szemét halmaz, sőt nincsenek rá szavak..
Ocsmány bugos, hitreges okádék, ugyan ez a 4, és a szar wars összes része, de mostani codokról nem beszélek, nem játszok, és valóban gyatrák lettek.

(#13) Polllen válasza Stauffenberg (#8) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én is ezt szoktam csinálni. Mondjuk már keveset játszom, így a Titanfall 2 és Rising Storm 2 mellett nem kell szünet.

Bf1 mellettük csak móka. Nem is vettem meg hozzá a prémiumot.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#14) <Lacy85> válasza LLKobe (#10) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ismerős. :DDD
Pár hónapja én is megvettem a BF1-et PS4-re, mert egész jó akció volt rá. Akkor rengeteget toltam.
Mióta megvan a PUBG, be sem kapcsoltam a konzolt. :DDD

(#15) Dilikutya válasza Dave567 (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az utóbbi 10+ évben egyetlen olyan Star Wars játék jött ki, amivel neked itt most vélt vagy valós problémád van.

Ha egy háborús játékban bármi realisztikusság lenne, lefogadom, te hőbörögnél a leghangosabban, hogy mennyire unalmas... Mint ahogy egyik játéknak sincs a valósághoz semmi köze. Az ARMA-nak lehet, de ott meg az sem mindegy, honnan fúj a szél. :)

Egyébként egészen szórakoztató a Battlefield 1 single módja.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Dave567 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


Dave567
addikt

Szar wars pontosan tudom milyen, mivel a Dice csinálta, csinálja, pont olyan szar mint a BF, és az is lesz a mostani is.
A realisztikusságban mi az unalmas szerinted?
Talán az, hogy nem mész idétlenül lövöldözni össze vissza, hanem taktikázol kicsi?

(#17) Dilikutya válasza Dave567 (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ergo az az összes rész az egyetlen.

Realisztikusság? Taktika a fenét. A két világháborúban nem magasan képzett tömegek csaptak össze, nem volt 2 éves sorkatonai kiképzése a hadseregek nagyobbik részének, és a hadviselés sem olyan volt, mint ma. Az egyszeri katona nem taktikázott, csak életben akart maradni, a taktika a hadvezérek, tisztek dolga volt. Amit te ezekben a játékokban látsz, annak köze sincs a valósághoz. A régi Battlefield 1942-nek sem.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Dave567 válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Dave567
addikt

:DD Rendben ezredes úr, nincs kedvem vitatkozni, legyen igazad. :R

(#19) Dilikutya válasza Dave567 (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem kedved nincs, csak ennyire futotta. :)

Csak nézz bele a Ryan közlegény elejébe... a katonák jó részének sima deathmatch, a szerencsések csapatban tolhatják, aki élve felér a partról, annak egy kis capture the flag a bunkereknél.

Amekkora hadseregek egymásnak estek, annyi embert képtelenség volt úgy kiképezni, ahogy azt te elképzeled, pláne, amikor már az utánpótlást nevelték.

Itt a taktika nem az egyén szinten történt, hanem százakkal, ezrekkel. Az egyén csak ment, lőtt, fedezékbe bújt, meghalt. Nem olyan volt, mint manapság, hogy egy 10 fős Delta Force egység felszabadít egy komplett települést.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#20) bindike01 válasza Dilikutya (#19) üzenetére


bindike01
aktív tag

:K :K :K És a Nagy háborúban még rosszabb volt a helyzet mert ott még taktika se volt.Sípszó és bele a golyózáporba...nem számított semmi!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#21) Dilikutya válasza bindike01 (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Így van. Taktika az volt, hogy a tábornokok egy térképen hogy tologatták a hadosztályokat, ezredeket jelentő figurákat. Ezzel szemben ma a szemben álló felek töredéknyi haderőket vonultatnak fel egymással szemben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) bindike01 válasza Dilikutya (#21) üzenetére


bindike01
aktív tag

:K :K :K

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#23) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Szent tehén... :D A Battlefield 1 egy játék, nem pedig szimulátor. Röhögnöm kell ezen a sok "bezzeg a valóságban" érven. Elképzelem, ahogy valaki dühösen felborítja a sakktáblát, mert a ló a valóságban nem L alakban halad... :D

(#20) bindike01: Ez mondjuk súlyos leegyszerűsítése a valóságnak. Aki szerint az első világháborúban ennyiben kimerült a taktika, az valószínűleg nem ismeri a korszak hadászatát. Az állóháború valóban könyörtelen volt az élőerővel szemben, de ez egy kényszeredett helyzet volt, mivel a haditechnika nem állt azon a szinten, hogy a géppuskával védett, beásott lőállásokat megfelelően felderítse vagy közelharc nélkül felszámolja.

A korszellembe pedig akkor még belefért ezrek-tízezrek feláldozása egy áttörés miatt (az élőerő fogyásával ez a felfogás egyre inkább megváltozott). A technika fejlődése tette később lehetővé a lövészárokrendszerek és lőállások hatékony felszámolását, ehhez szükség volt a légierőre és az elit felderítő alakulatokra, a kommunikációs csatornák fejlődésére és a gépesített-páncélozott járművek megjelenésére.

Amíg nem alakult ki az állóháború, addig az első világháború hadicselekményei is sokkal dinamikusabbak voltak. Már rég túl voltunk azon, hogy az alakulatok felsorakozzanak egymással szemben egy mezőn és addig lőjenek egymásra amíg áll az ellenség. Az állóháború egy átmeneti időszak volt az első világháborúban, a géppuska már megjelent, de a hatásos ellenszere még nem (gáztámadásokkal próbálkoztak, de ez inkább lélektani tényező volt, igazán hatásos sosem lett).

De ekkor már alkalmazták a modern elit alakulatok elődjeit, hogy mást ne említsek az Osztrák-Magyar Monarchia hadseregében is ott voltak az elit hegyivadászok vagy az ellenséges vonalak mögött szabotázs akciókat végrehajtó, mélységi felderítést végző alakulatok. A légierő gyors fejlődése, gyalogsági egységek fegyverzetének fejlődése és a szárazföldi egységek gépesítése a háború utolsó szakaszában pedig már egészen emlékeztetett arra, amit a második világháborúban láttunk viszont.

(#24) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem tetszik, bár nem játszom a játékkal :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#25) bindike01 válasza Stauffenberg (#23) üzenetére


bindike01
aktív tag

Ne aggódj miattam nagyon is tisztában vagyok a hadtörténelemmel. Ezt egyenesen sértésnek veszem.De nem fejtettem ki magam eléggé és ez nem a tudatlanságomat tükrözi!!! Nem vagyok tanár se oktató aki szeretné tudni miből állt és hogyan az 1900 as években dúlt háborúfolyamat annak ott a rengeteg könyv és dokumentum film.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#26) Dave567 válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Dave567
addikt

12-es hozzászólást olvasd el, ennyit írtam.
Pontosan egyik BF/COD se realisztikus, nem lesz az, és nem is volt.

Kíváncsi vagyok, honnan tudtok ennyi mindent, mert szerintem egyikőtök se volt háborúban.
De ez már mellékes.
És nem a játékhoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#27) <Lacy85> válasza Dave567 (#16) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"A realisztikusságban mi az unalmas szerinted?"

Ja szóval ha az ARMA-ban ellövik az egyik lábadat, akkor már csak sántítva tudsz tovább haladni.
ha esetleg olyan helyen találnak el, akkor ha futsz tovább, elvérzel.
Ja bocs, hát ez sem realisztikus, csak egy játék. :D

(#28) Dave567 válasza <Lacy85> (#27) üzenetére


Dave567
addikt

Nem erről beszéltünk.

De itt tökmindegy, mert nincs realitás a játékban. Ennyiiii PONT.

Ide oda rohangálós, lövöldözős, tömeg játék.

(#29) Stauffenberg válasza bindike01 (#25) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Ne aggódj miattam nagyon is tisztában vagyok a hadtörténelemmel. Ezt egyenesen sértésnek veszem."

Atyaég...

"De nem fejtettem ki magam eléggé és ez nem a tudatlanságomat tükrözi!!!"

Nem kifejtés kérdése, te tényszerűen állítottál valamit ami amúgy zöldség. Ezt akármilyen hosszan kifejthetnéd, akkor sem lesz igaz. Ha meg nem úgy gondoltad, akkor ne úgy írd le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.