Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) markknight válasza 30z.Samu (#49) üzenetére


markknight
veterán

Ne szivass, neked tényleg kimaradt a harmadik rész? Az a 2002 vibe.. hmm, édes év volt gaming fronton.

[ Szerkesztve ]

(#52) TeeBee73 válasza markknight (#42) üzenetére


TeeBee73
addikt

+C&C Remastered.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#53) Daelion válasza 30z.Samu (#49) üzenetére


Daelion
őstag

Fél áron még lehet engem is érdekelne ez mert 'na most nagy eretnekséget mondok', én konkrétan 1 GTA részt sem játszottam végig soha. :DDD 'még a 4/5-öt sem'
GTA 3 korában alig voltam általános sulis azt akkor még nem érdekeltek ezek illetve Angolul sem tudtam és csak baromkodtam a játékban össze vissza.
Vice City meg SA teljesen kimaradt, 7 évig majdnem szinte csak Diablo 2 ment meg egyéb netes izék és nem igazán érdekelt.

Így ennyi év után meg már nem bírtam rávenni magam, erre pont jó lenne nekem ez a remaster.
Kinézetre nekem nincs komolyabb bajom vele, célnak megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#54) doooo válasza markknight (#51) üzenetére


doooo
veterán

Nekem is kimaradt, valahogy soha fel sem merült, hogy ki kellene próbálnom... Vice City akkorát robbant, hogy elfeledtette velem és a környezetemmel a 3. létezését is. :B
2002-ben egyébként valóban számos emlékezetes játék jött ki. Amivel azóta is a legtöbb időt töltöttem, az a Heroes of Might and Magic 4 (apropó, ideje újra visszatérnem hozzá egy kis időre :D)... de ott volt még a NFS: HP2, Dungeon Siege, TES: Morrowind (amit csak sok évvel később játszottam), Medal of Honor: Allied Assault, stb.

(#55) bear_ válasza Hopkins95 (#50) üzenetére


bear_
aktív tag

Szerintem akkor is jobban jártak(tunk) volna ha felvesznek pár fanatikus moddert.

(#56) Wesder


Wesder
félisten

Engem csak a SA érdekel, az meg Day1 Pass-os, úgyhogy ez így ingyen rendben van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#57) g4mer


g4mer
senior tag

Jó nagy .....k hogy a lemezes verziót rá egy hónapra adják ki... :W

Sic Parvis Magna

(#58) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

hát franc tudja rosszabbra számítottam (mármint durvább ráncfelvarrásra.ami engem kifejezetten taszított volna.imádom a régi autentikus részeket).
lehet beszerzem ios-re. teszek egy próbát.ha mégsem, max nyomok egy refund-ot.

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#59) gyimger


gyimger
őstag

Emésztgetem a dolgot és tetszik a felújítás, ennél többre nem is számítottam (volt, aki GTA V grafikát várt?), de az árát sokallom. Ez egy húszezres felújítás? Az elmúlt két R* játékot teljes áron vettem, de ezt (akármennyire is bírtam őket régen), majd nagyon leértékelve.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#60) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Kapják be a 60EUR árat :W, mert megérteném, ha Remake lenne, de így...
Nem baj, majd megeszem 1-2 év múlva max 10EUR-ért....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#61) D.Va válasza Lenry (#7) üzenetére


D.Va
senior tag

Lehet hogy modderek csináltak már ilyet, vagy szebbet, jobbat, ellenben ezzel nem kell egy hétig sz*pni mire minden moddal megpakolva végre elindul a játék, és ezer sebből bugzik, akad, fagy. Én már meguntam az efféle kínlódásokat.
Remélhetőleg ez a szétmoddolt szarokhoz képest relatíve bugmentes, és akadozásmentes lesz. És nem lesznek grafikai glitchek 2 másodpercenként a képernyőn mint a modoknál.
Nekem nem voltak nagy elvárásaim azzel a kiadással, így még szerintem sokkal szebb is mint amire számítottam.
Szerencsére megmaradt a játék feelingje. Ha überbrutál "Krájzisz 4"-es grafikája lenne akkor szar lenne az egész, odaveszne az egész feeling, meg a nosztalgia. Ez pont elég grafikai fejlődés ezeknek a játékoknak. Szerintem jól megtalálták az arany középutat.

[ Szerkesztve ]

(#62) lo_jo válasza D.Va (#61) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ó igen, a hibamentes rockstar kiadások. Például az előző steames "remaster" SA, amiben mentésenként kell előhozni a steam overlayt, hogy működjön az egér. Vagy használhatsz modokat. Pusztán azért, hogy úgy működjön a játék, ahogy kell. Ugyanez konzolon még jobb, oda csak egy mobil portra futotta, gyakorlatilag katasztrófális minőségben.

Vagy a tényleges, új megjelenésű AAA RDR2 PC verzió, amivel elég sokan szívtak még egy héttel a megjelenés után is, random crash, el sem indul, stb, plusz ez egy visszatérő probléma, néhány update után random előjön elég sok embernek.

Ráadásul ez egy mobilos csapat munkája, a legnagyobb baj az egésszel, hogy egy felturbózott mobil verzióval szúrják ki a vásárlók szemét, ilyen áron. Ja és ha valaki netán választana, hogy neki inkább jó az egy hét szopás (ami azért messze nem akkora trauma, nekem pár perc volt összelőni a modokat, 0 szopással), az már nem veheti meg a régi verziót, de ugye a modokat is töröltették. Mondjuk nem csoda, amit próbáltam, az mind jobbnak néz ki, mint ez a hivatalos.

Ehhez képest a Mafia Definitive Edition 40 euro, a Trilogy egyben 60, minőségben pedig messze felülmúlja. Na ez a probléma az egésszel.

(#63) D.Va válasza lo_jo (#62) üzenetére


D.Va
senior tag

Mégis mit vársz egy Win98/XP-re készült kiadástól? Azok teljes egészében a régi kiadások amik nem igazán Steam-re és Win10-re készültek, ahhoz hb hozzá sem nyúltak csak felrakták Steam-re, meg pár zenét kivettek belőle...
Nekem is meg vannak a STEAM-es részek, és Win7 alatt 100 százalékig hibamentesen működnek nálam... Viszont Win10 alatt használhatatlanok... Szóval felesleges azokat a régi részeket összehasonlítani ezzel az újjal... Mert a mostani új kiadás alatt már a motor is más, és a mai rendszerekre készült eleve...
De tök mindegy, mert a szétmoddolt szarok meg szinte játszhatatlanok... szóval kár hasonlítgatni.
Ez a hivatalos kiadás biztos stabilabb lesz, és nem kell vele napokig kínlódni mire minden mod működik... Pár patch után meg biztos jó lesz ha megjelenéskor nem is lesz bugmentes...

(#64) g4mer válasza lo_jo (#62) üzenetére


g4mer
senior tag

emlékszem a IV. pc-s kiadásánál kb mindenkinek laggolt az egész játék, kellett jópár patch mire normálisabban működött :D

Sic Parvis Magna

(#65) 30z.Samu válasza D.Va (#61) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az tényleg látszik, hogy hozzá lett nyúlva, abban is lehet igazság, hogy ez így pont elég ahhoz, hogy megmaradjon a játék feeling-je. De 60€ akkor is sok érte szerintem.

Sic Parvis Magna

(#66) lo_jo válasza D.Va (#63) üzenetére


lo_jo
senior tag

A steames verziók nem xp-re készültek, 2008-ban jöttek ki, akkor meg már bőven a 7 ment. Mellesleg pont ugyanaz a csapat csináta, mint ezt a mostani kiadást Ja és nem, nem a régi kiadások, vagy downgrade-eled őket vagy warez forrásból beszerzel egy neked tetsző verziót, ha a régire van szükséged. Azok sajnos stabilabban, hibamentesebben futnak, mint a steamen lévők.

De hát nem szólok én bele, az veszi meg, aki akarja, én csak elmondtam a véleményemet, hogy a R* miért tehet egy szívességet. Vannak értelmes, jó minőségű remasterek és remake-ek a piacon, számomra ez nem tartozik közéjük. Azokban nem viaszbabák vannak és nem úgy néz ki a kezük a hivatalos screenshoton, mintha 2006-ból jöttek volna. Ja és nem mobil portok.

Aki ezt 2021-ben 60 euróért komolyan gondolta a R*-nál, az nem látott még minőségi definitive edition kiadást: [link]

[ Szerkesztve ]

(#67) bLaCkDoGoNe válasza lo_jo (#66) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mi lett szegény Tommy Vercettivel... :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#68) lo_jo válasza bLaCkDoGoNe (#67) üzenetére


lo_jo
senior tag

Szerintem úgy néz ki, mint akit beszippantott a Fortnite, jól megrágta, majd kiköpte magából. Vagy csak túl sokat játszott a Team Fortress 2-vel és azonosult a grafikájával.

(#69) smc


smc
addikt

Nehéz azért a régi hangulatot megtartani, azok a balta arcok bármit csinálsz velük teljesen mások lesznek, itt azért megvan a hangulat. Aztán majd lesznek ezekhez is modok akik a fotótextúrákra verik, de legalább lesz hozzá egy normális irányításuk és kamerakezelésük is egyből, nem az a kőkorszaki rettenet amik ezek a játékok voltak anno.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#70) bLaCkDoGoNe válasza smc (#69) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Anno a Vice City-ben attól a küldetéstől, amikor egy ilyen pici távirányítós helikopterrel kellett robbanószereket elhelyezni egy épületben, kitéptem az összes hajam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#71) lo_jo válasza bLaCkDoGoNe (#70) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nagyon sokaknak nehéz volt, pedig nem volt egyáltalán vészes. Annyi volt a trükk, hogy nem vetted fel a bombát az elején, hanem üresen szépen körbejártál minden szintet, a rotorral ledaráltad a munkásokat és utána kényelmesen leraktad a bombákat.

(#72) caprine


caprine
aktív tag

A grafikán kívül lesz benne valami újitás, történet változás, fegyver, autó az eredetihez képest? Mert ha nem akkor felesleges megvenni, 21 ezresért meg pláne. A GTA V is ingyen akcióban lett meg, bár a 4 alapjaiban jobban bejött.

Remélem legalább annyi eszük volt hogy a rejtett dolgokat teljesen máshova tették, mert csak a graf miatt megvenni értelmetlenség, pláne hogy még az ősrégi quake 3 grafikai szintjét se éri el (hiába lesz fullHD).

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#73) gyimger válasza caprine (#72) üzenetére


gyimger
őstag

ITT vannak a változások.
Az irányítás szerencsére benne van, minimap, grafikai újítások. Engem a grafika régen se zavart, de az irányítás az eléggé fapados volt.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#74) Hopkins95 válasza D.Va (#63) üzenetére


Hopkins95
addikt

Semmi baj a Steames verziókkal, tegnap felraktam a GTA III-at. Ezt az egy modot kell felrakni és megoldja a problémákat Windows 10-en: Grand Theft Auto III: Definitive Edition

S a moddolás ennél ráadásul pofon egyszerú, letöltöd a fájlokat, bemásolod a játék könyvtárába és voilá, a játék menüje azonnal normálisan skálázódik a monitorodra és normálisan fut a játék Windows 10-en. :Y

Egy ilyen szintű felújítás trilógiára nem sajnálnám a pénzt: Liberty City, 2001 (pt. I) | GTA V
S meg tudnák csinálni ha akarnák, efelől kétségem sincs.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#75) Kisgépkezelő válasza bLaCkDoGoNe (#70) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Igazából szerintem nagyon egyszerű volt,még a lo_jo által említett trükkre se volt nagyon szükség. Inkább csak gamedesign beli probléma volt. A játékosok legnagyobb része ott találkozott először a helikopteres irányítással egy olyan küldetésben, ami időre ment és még lőttek is rájuk. Előtte szabályosan nem volt elérhető a helikopter, mert nem akarták, hogy akkor még lezárt másik szigetre csak úgy átrepüljön az ember. Ha kicsit későbbre teszik a sztorin belül, akkor szerintem senkinek nem fájt volna ennyire.
Mondjuk nekem így sem fájt. Rendes cheaterként már jóval előtte beírtam a "seaways" (vicces, hogy még jó 18 év után is emlékszem rá) kódót és már azelőtt begyakoroltam a dolgot a másik szigeten lévő helivel, hogy egyáltalán egy küldit is megcsináltam volna. Ha jól emlékszem 1-2 sulibüfés melegszendót kértem azért, hogy megcsináljam azt a küldit a többieknek.

(#76) 30z.Samu válasza gyimger (#73) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha Switch-en is fog menni 60fps-sel, akkor erősen gondolkodom hogy arra veszem meg inkább majd fél áron. :))

Sic Parvis Magna

(#77) k-adi


k-adi
nagyúr

nekem kimaradt a SanA, az is jó? Anno a VC tetszett

(#78) bLaCkDoGoNe válasza lo_jo (#71) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Régen volt már, kopottak az emlékeim, de nekem nem maga a küldetés volt nehéz, hanem az irányítás volt számomra rettentően elcseszett.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#79) bence1024


bence1024
tag

Egyszer jó lesz ez néhány dolcsiért majd g2a-ról.

(#80) woros válasza Kisgépkezelő (#75) üzenetére


woros
őstag

Érdekes, hogy sok embernek ez a küldetés gondot okozott. Akkoriban bill.+egér kombóval nem volt vészes, párszor neki ugrottam, de nagyobb fejtörést nem okozott. Cheatet nem is tudtam hozzá még, és az embereket sem kellett előtte lekaszálnom. Utólag így visszanézve elég ügyes voltam ezek szerint. :DDD

(#81) 30z.Samu válasza k-adi (#77) üzenetére


30z.Samu
félisten

Három közül szerintem a SA a legjobb, de ez nyilván szubjektív. :)

Sic Parvis Magna

(#82) gyimger válasza k-adi (#77) üzenetére


gyimger
őstag

A legjobb. Földrajzi változatosságok (sivatagok, erdők, hegyek, mezők, tengerpartok), három nagy város, kisebb falvak, vonatok, repülők, helikopterek, háti rakéta. Állandóan utazgattam benne össze-vissza. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#83) Kisgépkezelő válasza woros (#80) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az csak a vízen autózás kódja volt. Magához a küldetéshez nem kapcsolódott, legfeljebb csak annyiban, hogy így előtte már volt némi tapasztalatom helikopterekkel, mert a túlsó szigeten rábukkantam egy helire és természetesen el is loptam rögtön. :DDD
Én sokáig azt hittem, hogy csak annyiról szól a játék, hogy minél nagyobb pusztítást kell végezni és közben a lehető legtovább túl kell élni a rendőrök ellen, úgyhogy az összes cheatet bevetettem, a teljes térképet bejártam, minden járművet kipróbáltam, mire egyszer véletlenül belegyalogoltam abba a rózsaszín ködbe és rájöttem, hogy itt ilyen sztori küldetések meg cutscenek meg egyebek is vannak. :D

(#84) #89309696 válasza bLaCkDoGoNe (#70) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ilyen volt a SA-ban is. Én nem tudtam megcsinálni és mivel főküldi volt így a netről kellett egy mentést leszednem. S bár a karakter könnyen visszaépíthető, de a nyílt világ miatt nem minden küldi úgy futott, ahogy én csináltam.
Hot Coffee-ra emlékeztek? Naná, hogy beleraktam. :P
A másik kettő nekem nem adta (3, VC), a SA meg a 4 az tetszett. De játszottam az elsővel is madártávlatból, talán a legtöbbet azzal gyerekként. Az 5 kimaradt, mert nem volt gépem rá.

Mivel az ember még ilyen sok év után is ismeri a játékmenetét a régieknek, nekem pl. semmi kedvem nem lenne újra nekiállni a SA-nak. Akkor inkább adnának ki egy SA 2-t ami hasonló csak más a sztori. Megvan a feeling, de mégis új és az ember kíváncsian viszi végig.

(#85) #89309696 válasza k-adi (#77) üzenetére


#89309696
törölt tag

Nem véletlenül arról van a legtöbb mém, sokaknak az tetszett legjobban. :D

(#86) freeknight


freeknight
őstag

Ezek a címek megérdemeltek volna egy teljes értékű remake-et, mint a mafia első része, de valahogy éreztem hogy az a stúdió ami 8 éve csak egy játék foltozgatásából él meg simán ráhúz az eredeti kiadásokra pár modot aztán jóvanazúgy :U
A karakterek nevetségesek, Avery meg Salvatore pl úgy néznek ki mint valami low cost rajzfilmfigurák.
Arra is kíváncsi vagyok hány órányi soundtracket vágnak ki a rádióból mert még egyszer nem fognak fizetni a jogokért az tuti.
Az ár meg viccnek is rossz, az eddig látottak alapján max 20 eurót érne a csomag, de én még arra is várnék egy leárazást :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87) simauser


simauser
tag

Én egy okból várom őket, az pedig a komolyabb gyári látótáv, meg persze némi grafikai javulás, mert rájuk férne egy komoly ráncfelvarrás. HD textúrák meg rengeteg miegymás, víz effekt stb. voltak a modokban, de a normális látóvávval egyik sem tudott mit kezdeni: mindhárom játéknak (a motor miatt, vagy a gépigény miatt - talán a konzolokra való megfelelés miatt is ) volt egy fix látótávja, ami mögött nem volt semmi, és ez pl. vezetésnél is, de repülésnél aztán nagyon látszott (meg az, hogy nem igazán utóbbira volt méretezve a dolog). Tudom, hogy voltak látótáv modok, de amiket láttam (nem ma volt . . . ) mind béna volt. Nagyon szívesen végigtolnám pl. a San Andreast vagy Vice Cityt így, mindkettő nagyon erős cím volt. Szóval engem megvettek (bár talán nem nem 60 dodóért :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Are you threatening me, Master Jedi?

(#88) makoj30 válasza Hopkins95 (#74) üzenetére


makoj30
aktív tag

Ez a Definitive mod nagyon jó,felraktam mind a három GTA-ra. (III,VC,SA). Tényleg szépen megy W10/11 alatt is.

Sajnálom ezt a Trilogy,többet vártam sokkal,ennyiért biztos nem veszem meg,akkor inkább az RDR2. Legalább ezt a Trilogy csinálták volna meg az V grafikájával vagy úgy mint a Mafia 1 Definite Edition játékot.

GTA III visszatérve: MOD telepítése elött nem engedi az egérrel a kocsiban ülve a kamerát mozgatni....annó a virágbolti verzióval játszottam vele egy PIII 500Mhz gépen,64MB vagy 128MB RAM és egy S3 Savage 4 kártyával vagy lehet utána lett másikra cserélve. (Nem èrdekelt még annyira,csak menjen a játék) és az 1.0 verzió volt még,azzal a harmadik szigetre érkezés után+mentés sose töltötte be a játékot mert mindig kihagyott,ha jól tudom ez az 1.1 Patch orvosolta,de akkoriban 2001-2002 nem volt internetem....régi szép emlékek.....el is hullajtok egy könnycseppet.

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#89) bear_


bear_
aktív tag

Abból a szempontból jó ez az újrakiadás, hogy ezeket is fogják majd modolni, és gyanítom az unreal engineből többet ki lehett hozni mint a régi grafikus motorból, talán dolgozni is könnyebb vele.

(#90) Ermac


Ermac
tag

60 dodó ? pff nem semmi ennyi pénzért tuti felejtős, grafikától nem vagyok elájulva, nekem túl fényesek a kocsik a karakterek is, modderek már rég csináltak még ennél jobbakat is.

We are Many You are but One

(#91) k-adi válasza freeknight (#86) üzenetére


k-adi
nagyúr

olyan fortnite-osak a karakterek nem? :D

(#92) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[link] https://www.gamestar.hu/hir/a-grand-theft-auto-the-trilogy-the-definitive-edition-pc-s-verzioja-kapcsan-van-egy-rossz-hirunk-301200.html

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#93) Wesder válasza laceszgamer (#92) üzenetére


Wesder
félisten

Itt a vég. Szemét R* hogy meri csak a sajàt boltjàban àrulni a sajàt jàtékàt? :U

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94) gyimger válasza laceszgamer (#92) üzenetére


gyimger
őstag

Attól, hogy nem közölték előre, hol lesz még elérhető később, nem zár ki semmit. Eddig mindegyik jött Steamre is, akinek az kellene, de nekem egy Rockstar játéknál elég a saját kliensük (még achi is van ott).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#95) negyven2 válasza laceszgamer (#92) üzenetére


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#96) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Csak mint érdekesség linkeltem, mondjuk én is Steam párti vagyok, de most ezzel úgy vagyok, hogy úgy is csak akkor veszem, ha már lemegy 15 euro körülre az ára, az meg odébb lesz picit.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#97) oriic válasza laceszgamer (#92) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön steamre is később, Valve rendszerében már ott van. [link]

Live-Die-Respawn

(#98) gyimger


gyimger
őstag

Egy kis hangulatkeltő.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#99) simauser válasza gyimger (#98) üzenetére


simauser
tag

Nagyon csininek néz ki, sokat javítottak rajtuk. A San Andreast nagyon várom így.

A hozzászólások között a videó alatt:
"Can't wait to follow the damn train again in 4K"

:DD

Are you threatening me, Master Jedi?

(#100) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Azokkal értek, egyet, akik nem fogják elsietni a vételt. Megvár, amíg lejjebb megy az ára. Ha remake, ha nem nem bántam volna egy GTA 5 szintű technikai megvalósítást, ha már a Mass Effect és Mafia trilógiákat is a legutolsó verzió színvonalára hozták fel vagy próbálták.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.