Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norb€€€


Norb€€€
aktív tag

Aztaku... tyafáját, karácsonyi csodák tényleg léteznek :Y
A Telltale megszűnésénél ez bántott a legjobban, hogy nem kapunk abból a zseniálitásból 2. részt.
Nem tudom hogyan éledt fel, nem is érdekel, legyen legalább fele olyan jó mint az első és már megvagyok békülve :R

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ciki,ha nem játszottam vele? :B Hideg téli estéken lehet végignézzük az elsō évadot...
Life is Strange sem jött be, hiányzott valami ami a QuanticDream játékoknál meg van

Life, Uh, Finds A Way

(#3) #20411392


#20411392
törölt tag

:C
Egy újabb első-napos vétel lesz.

(#4) laceszgamer válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát, az biztos, hogy valami olyat hagytál ki ami tényleg igazán jól összerakott és egyedi volt a amga nemében. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#5) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Erről is írhatnátok:

jön a Jézus-szimulátor videojáték

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6) lmno válasza Ciccuka (#5) üzenetére


lmno
őstag

Írtak: [link]

(#7) Maelephant válasza Norb€€€ (#1) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Igen, én anno félve álltam neki az első résznek, mondván "mi ez a hülyeség, hogy mesehősök a kvázi-valós modern nagyvárosban?", de nem is tévedhettem volna nagyobbat. Baromi jó játék volt, az egyik legjobb Telltale játék.

(#8) RetroFighter válasza laceszgamer (#4) üzenetére


RetroFighter
tag

Wow, akkor én is pótolni fogom :B

(#9) Create.


Create.
addikt

Epic storeban ingyenes.

(#10) oriic válasza Create. (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

A játék egyetlen hátránya, hogy olyan angol tudásra van hozzá szükség, ami keveseknek van. Konkrétan nem elég érteni a szöveget, mert az utalások, a nevek, minden a gyerekkori mesék angol nyelvű változataira utalnak vissza. Egyik például a cikkben is szereplő "Bigby" ami a Big Bad Wolf-ra való utalás, ami nálunk csak farkas vagy ordas farkas.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) Nvrrz0r


Nvrrz0r
kezdő

Jó kis cliffhanger volt az első rész vége... szóval várós.

(#13) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Na az teljesen kimaradt nálam. Mivel a többi Telltale game bejött, ráadásul most epicen ingyenes az első rész, már be is húztam, hogy ne unatkozzak majd esténként.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.