Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Érdekes, egy MMO ami nem színes szagos, lila-rózsaszín-sárga, és nem rajzfilmszerű. Reméljük sikeres lesz.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) oriic válasza Plazmacucci (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akár az is lehetséges, de a trailerben egyes animációk nevetségesen butának tűnnek. (Pl az evezés az egyik jelenetben)

Live-Die-Respawn

(#3) Aethel


Aethel
aktív tag

Ezek az animációk még a 2000-s évek 3D berobbanós érájában is ultra gázok lettek volna.
Ettől még lehet jó játék, de a trailer alapján nem két napot hanem legalább egy évet tolhatták volna még. :D

(#4) Tyrel válasza oriic (#2) üzenetére


Tyrel
őstag

Egyetértek, nekem is pár ismerősöm nagyon várja de szerintem már a trailerből is lerí, hogy gagyi játék lesz. Van az a "production quality" fogalom amit egy időben Youtuberek előszeretettel használtak a játék minőségének kifejezésére... nos első ránézésre ennek az alkotásnak nem sok juthatott belőle...

#még2hónapésAnthem

Turenkarn

(#5) antikomcsi válasza oriic (#2) üzenetére


antikomcsi
veterán

Én nem mertem volna mondani, de ha már felhoztad, akkor én is megemlítem, hogy a mozgás néhol bizony még a szánalmas szint alsó határát sem súrolja, ha figyelembe vesszük a kiadás dátumát. 20 éve nem szóltam volna egy szót sem, de ez nem az az ipar, ahol 20 év nyomtalanul múlik el.

(#6) Heroes fan


Heroes fan
őstag

Megjelenése úgyis csak 2020-ban lesz addig meg kurva sok idő van.

(#7) Spirit


Spirit
őstag

Aki végigkövette az ARK fejlesztését early access-ben 2015 júniusától, azt tudhatja mi náluk a menetrend. A játék alapját kiadják a tartalom 5%-ával, valamilyen, használható animációkkal, modellekkel és pont annyi buggal, ami még nem nem veszi el az ember kedvét. Ezután tömik szépen tartalommal (úgy 2 éven át), az új modellek, animációk már minőségiek, majd a végén az eredeti cuccokat is jobbra cserélik. Az assetek egy jó része az ARK-ból lett átemelve, az látszik. Az újak meg nyomik. Ha elképzelem az ARK-ot MMO-ként és kap elég felfedezésre váró dolgot, a következő 4000 órára is megvan a kedvenc játékom(ARK-ba annyi csúszott :B )

[ Szerkesztve ]

(#8) Prof


Prof
addikt

Vegulis olcsobb a jatekhirekbe ingyen bekerulni mindig, mint hirdetni ;]

(#9) Ghoosty


Ghoosty
őstag

2:55-körül is vicces. Szaldgálunk a hajótestben, balról nyitott, látszik a víz szintje. Aztán kicsit elfordul jobbra és ott egy lyuk a hajótesten, ahonnan folyik be a víz. ŐŐŐ.. hogy is került oda víz?!

(#10) csiak


csiak
tag

Akkor most 21.-e helyett vasárnap hajlanlban jelenik meg? Ez már a 3. csúszás a héten. Jót tesz ez egy játék launch-nak vajon? ;]

"Sok loot disznót győz!"

(#11) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megint késik.

Live-Die-Respawn

(#12) jossua válasza oriic (#11) üzenetére


jossua
tag

Kint van )

Alias : Magyarbetyar

(#13) oriic válasza jossua (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Be is esett több mint kétezer negatív rá. o.O

Live-Die-Respawn

(#14) Heroes fan válasza oriic (#13) üzenetére


Heroes fan
őstag

Mért fikázzák ugyan?

(#15) csiak válasza Heroes fan (#14) üzenetére


csiak
tag

Ha valaki kipróbálta már légyszi írja meg az első benyomását a játékról...
Érdemes megvenni most, vagy várjunk még vele???

"Sok loot disznót győz!"

(#16) Plazmacucci válasza oriic (#13) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Hát ha igaz amiket írnak, meg is érdemli. Fallout 76 alatt van egy szinttel :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) jossua


jossua
tag

meg akartam venni ,de amiket olvastam róla .... még várok )

Alias : Magyarbetyar

(#18) csiak válasza Plazmacucci (#16) üzenetére


csiak
tag

A Fallout-ról hallottam jót is, rosszat is... Az ATLAS-ról nem sok jót olvastam az első órák után...
Ennek ellenére lehet ez még jó szerintetek? Mert akkor belevágok türelemmel ;)

"Sok loot disznót győz!"

(#19) Heroes fan válasza csiak (#15) üzenetére


Heroes fan
őstag

Egy rakat hulladék még 1080-nal is kurva szarul megy.

(#20) vampire17


vampire17
addikt

A lagot megoldották, a játék is sokkal szebben megy mint eddig. Nekem bejön, sztm sokat fejlődött az ARK hoz képest, sok tekintetben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.