Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fred23


Fred23
nagyúr

Nálunk sajnos nem kapható a V35, és a PH!-n tudtommal egyetlen embernek sincs ilyen készüléke, noha eBay-ről lenne értelme rendelni. Szóval hasznos hír volt, köszönjük! :D ;]

(#2) Robbertho válasza Fred23 (#1) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Annyiban hasznos, hogy mivel nem sok a különbség V30 bármi és V3x bármi között, ezzel remélhetőleg hamarosan a V30 is megkapja a Q2-re ígért frissítést. V30 pedig van párunknak, azt hiszem :)

(#3) Fred23 válasza Robbertho (#2) üzenetére


Fred23
nagyúr

Nekem pont amiatt a kis különbség miatt nem lett LG-m, azért fájt ez a hír kicsit. A V30 még beégős panelt kapott, a V35 meg már nem (külföldi fórumok szerint), nálam ez döntötte el a kérdést leginkább. (Tudom, a V30 topik szerint normális esetben nem ég be, de 2 Media Marktban fogtam a saját kezembe 2 beégett kijelzőset, az meg elvette a kedvem, de minimum lecsökkentette annyira, hogy más vonzóbb legyen.

V35-öt meg nem mertem berendelni külföldről, mert féltem az esetleges gariztatás problémáitól.

[ Szerkesztve ]

(#4) Robbertho válasza Fred23 (#3) üzenetére


Robbertho
aktív tag

A kiállított darabok valóban be voltak égve, ettől én is tartottam kicsit. Most van meg a telefon egyébként kb. 8 hónapja, havi 21x navigálok vele 1-1.5 órát, sokszor max fényerőn és nyoma nincs semmilyen maradandó elváltozásnak. Pedig én erre elég érzékeny vagyok, mondhatni keresem is a hibát, de így sincs meg. :)
A V35-ről pedig pont, hogy rosszakat olvastam kamera terén legalábbis, állítólag csak rontottak a szoftverén, rosszabb képeket lőtt, mint a sima V30.

(#5) kenwood3 válasza Robbertho (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

A G7-re q1-re volt igerve, aztan par nap es q2-ben leszunk mar, es sehol sincs meg. Szoval en nem remenykednek az igert idopontban, az lg-nek ez sose volt erossege, sot a hozzaallasukkal is oriasi problema volt mindig

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#6) kenwood3


kenwood3
őstag

Ennyit az lg-rol mar ami a tamogatast illeti[link].

Mi az az ekezet dragasag??

(#7) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Ez még nem jelent semmit. Anno a G4 Nougat frissítéséről is volt hasonló hír, és maradt is Dél-Koreában. Nem jött ki global verzió, hiába várta mindenki nagyon, és ígérte az LG is.

Caffeine addict.

(#8) söncö válasza Fred23 (#3) üzenetére


söncö
tag

A minta darabok napi 11 órán keresztül full fényerőn a gyártó által demóverziós kalibrációval, általában a nézelődők által hátrahagyott statikus szarokat jelenít meg.
Tovabbi kérdés? :)

Úgy vettem galaxy s8-at ,hogy 2 hónapja raktuk csak ki a minta darabot és már beragadtak a pixelek és nagyon ótvarul nézett ki.
Ellenben 2 éve meg van az s8-am és semmi baja a kijelzőnek.

(#9) Fred23 válasza söncö (#8) üzenetére


Fred23
nagyúr

Tudom én is, de ilyen körülmények között a Nokia 8 Sirocco meg nem égett be 8-9 hónap alatt! Mate 10 Pro, V30, S8, S9 mind beégett. Siroccót vettem.

(#10) ubbconfig válasza kenwood3 (#5) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Q2-ben vagyunk már lassan egy hónapja, és valóban, a G7-re semmi nem jött azóta sem...(a feb. 1-i security update is inkább csak szánalmas)

(#11) South Velen válasza Fred23 (#3) üzenetére


South Velen
addikt

Ahol én jártam MM-ben (több helyen is), még az S9-ek is be voltak égve.

Kiállított AMOLED paneles telók mind beégnek, pláne ha folyamatosan be van kapcsolva a kijelző.

Honnan tudod, hogy a vásárolt Sirocco mióta volt kirakva?

[ Szerkesztve ]

(#12) Fred23 válasza South Velen (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Onnan tudom, hogy nagyon sokáig keresgéltem új mobilt, meg úgy egyébként is szeretek Media Marktba járni, és rendszeresen megtapogatni az érdekesebb telókat. Illetve még levelezésben is voltam egy időben velük, mert kértem egy árajánlatot a kiállított darabra is. :DDD Azt hittem, azt nagyon olcsón megkaphatom, de tévedtem; aztán végül jobb áron vettem újat, mint amennyiért a Media Markt nekem a kiállított darabot adta volna. Pedig rendesek akartak lenni, adtak 25% kedvezményt az agyonhasználtra, de ez még így is több volt, mint az olcsóbb GSM boltokban az új.

ubbconfig: Nekem tegnap jött meg Pitére az áprilisi security update, az Android One előnyei ugye.

[ Szerkesztve ]

(#13) South Velen válasza Fred23 (#12) üzenetére


South Velen
addikt

Még ha a kijelző rendben is volt, az akksi miatt amúgysem érdemes kiállítási darabot venni. Ezek sokkal jobban degradálódnak, mintha normálisan használnák és töltenék őket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.