Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shteer


shteer
titán

Hallatlan :Y készpénzzel kellett fizetni? Hogy mik vannak még manapság..

..szerintem jónak tűnik

(#2) Entryy


Entryy
aktív tag

A bankok üzletpolitikája a hibás. (vagy a kártya cégeké.)
Tekintsünk el attól,hogy a terminál megvásárlása mennyibe kerül - 100fölött kezdődik.
Tekintsünk el attól,hogy van havi költsége is az adatkapcsolat miatt vagy ha nem saját akkor még a készülék bérleti díjával is számolni kell.

Ami a meredek, hogy a bankok a tranzakciók után 2-10%ig terjedő összeget számolnak fel az eladónak!
A készpénzfelvételt te fizeted, a kártyás vásárlást a bolt.

[ Szerkesztve ]

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#3) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

létezik olyan számla ahol nem ingyenes a kártyás vásárlás? :))
Finoman szólva se valószínű, hogy normális helyzetben ilyet válasszon valaki...

...csak én vagyok helikopter?

(#4) Gubek-Einste válasza Sethdobaloah (#3) üzenetére

Sajnos igen, pl anyámnak egyszer 860 forintot számoltak fel egy patikai vásárlás után.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#5) kmisi99


kmisi99
addikt

Azt írtad, hogy van még a telefonra garancia, akkor miért nem garanciáztattad? 9000ft egy akksiért az eléggé sok szerintem, pláne, hogy a telefon árának az 1/3.

(#6) ncc1701


ncc1701
veterán

Annyi a történet, h a kp fizetésnek nincs nyoma -> könnyen el tudják adócsalni.

(#7) Gubek-Einste válasza kmisi99 (#5) üzenetére

Azt hitte,. hogy csak 1 év volt rá + kell is a telefon így nincsen időm a garanciáztatásra. Amikor garanciáztattam akkor mindig 3-4 hét volt amire megkaptam a csere darabot.

#6) ncc1701
Azért egy hivatalos Samsung üzletnél ezt nem hinném.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#8) Kasya válasza Gubek-Einste (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egy hivatalos Samu uzletnek lehetne kartyas fizetesi lehetosege...

En nagyon utalom azt, hogy jelen korban nem lehet mindenhol kartyaval fizetni...itthon legalabbis. Ertem en hogy a bankok lehuzzak a ceget, de hogy lehet az hogy nyugaton meg a piaci kofasnal is tudok kartyaval fizetni? Ott nem akarnak akkora hasznot huzni a bankok, mint itthon?

Evek ota nem hordok magamnal kezpenzt. Alkalmankent szivok is miatta (tudom, sajat hibabol), de ilyenkor atmegyek a szomszed uzletbe es elkoltom ott a penzem. Amit nem tudok utalassal vagy kartyas fizetessel megoldani, az nagyon ritka szerencsere, de nagy ritkan azert fejet kell hajtanom nekem is a rendszer elott...bosszusagomra.

(#9) Met válasza Entryy (#2) üzenetére


Met
nagyúr

+ a boltok van hogy több hét után kapják meg a pénzt

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#10) Gubek-Einste válasza Kasya (#8) üzenetére

Hozzá kell tennem, hogy az üzlet sor többi (az összeset nem tudom) üzletében lehet fizetni kártyával, van ott minden mint a mesében: mindhárom mobil szolgáltató megtalálható, Don Pepe (itt fizettem már kártyával), patika, posta, OTP, Norbi Update, pénzváltó, ékszerész, nyomtató patronos (itt is fizettem már kártyával), stb. Kíváncsi volnék, hogy miért pont ott nincs erre lehetőség.
Szerencsére itthon is egyre jobban elfogadott a kártyás vásárlási lehetőség, már a kisebb üzletekben is van lehetőség erre.
Készpénzt én is sem nagyon hordok magamnál de azért mindig van nálam 1-2 ezer ha valamire gyorsan kellene.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#11) rover45


rover45
senior tag

Csak számomra felháborító az, hogy egy 1 éves telefonnak felpúposodik az akkumulátora?

(#12) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Mindig legyen kp, ezekben a terminálokban nem lehet megbízni. Hányszor volt már, hogy benzinkúton nem tudták beolvasni... Elég kellemetlen, ha nincs kp ott dekkolni. Amúgy se bízok a terminálokban, simán klonozzak a kártyákat, aztán nézhet az ember. Még jó, hogy jön mindig az sms.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#13) Gubek-Einste válasza rover45 (#11) üzenetére

Van ilyen, a HP laptopban is garanciába cseréltettem az akkumulátort pedig még egy éves sem volt.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#14) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Itt Szolnokon a bútorboltban nem lehetett fizetni kártyával, és abból volt is elég para rokonnak, hogy még készpénzfelvételi limit is volt a kártyán, így két nap alatt tudta csak megvenni a bútort.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.