Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) D1Rect válasza ribizly (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nekem van Kinect-em és egy pár dolgot szeretnék tisztázni. Valóban nem a legtutibb a kamerája, és nem is túl gyors az érzékelése (ezért is érzem azt, hogy holmi fps-ek, ahol a reakcióidő kritikus eleme a játéknak, egész egyszerűen nem való rá), ellenben vannak olyan játékok/felhasználások, amelyekre egészen kiváló."

Ezzel teljesen egyetértek. Korábban viszont még olyan véleményt is lehetett itt olvasni, hogy
"Érdekes, én eddig bármelyik kinectes játékot próbáltam, szinte mind nagyon bejött. Nagyon pontos az érzékelés is."
Szerinte nagyon pontos az érzékelése. Got it?
A Kinect pontos...
Vele le se állok beszélgetni, mert bármit mondanék a kinect a világ legjobb irányítója.

Az összes eddigi Kinect játék sajnos értelmetlen és/vagy dedós.
Nem próbáltam ki mindent, de nagyon nézegetem az xboxot és végignéztem a Kinect kínálatot is. Vicc.

Azok a játékok amiknek értelme is lenne(gyk. nem tudom megtenni IRL úgy, hogy kimegyek az ajtón), azokhoz egyszerűen jobb a controller.

A maradékhoz meg nem kell Kinect, kimész az ajtón és IRL tudsz "játszani".

Amikor megjelenés előtt voltak és a sony-s reklámfilmben volt a "játékosok nem akarnak nagy képzeletbeli labdákat kergetni" akkor rosszindulatú általánosításnak gondoltam.

Sajnos az idő őket igazolta.

(#17) ZCoyote: Szerintem nem kell rá büszkének lenni.
De ha nincs így akkor mondj kérlek egy szerinted értelmes kinect játékot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.