Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Saccco


Saccco
nagyúr

Weheheheeeeeeee, ez ilyen. :K :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#2) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Szeretem az Apple cuccokat, de ez undorító. Aztán csodálkoznak, hogy csökkennek az eladások. Évről, évre rosszabb ez a cég.

(#3) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Nem rendeltetés szerű használat. Értem. Akkor az iPad-et csak és kizárólag a fotelben ülve, két kézzel stabilan, de nyugodtan tartva lehet csak használni. Ha véletlenül valaki a kocsiba az ülésre tenné (úr is ten, hisz ez hordozható :Y ) és véletlenül a táskája rajta landolna, akkor az már nem rendeltetés szerű használat lenne. De az apple szerint rendben van, ha már hajlítva érkezik. :C

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

Engem olyan téren nem érdekel a dolog, hogy soha nem vennék ennyiért tabletet. De maga az a tény, hogy egy "csúcs" vasnál az Apple ezt normálisnak nevezi, nevetséges. Eddig is biztos voltam abban, hogy az Apple már nem a minőségről szól, de hogy ezt már hivatalosnak is lehet nevezni.... :C

Üdvözlettel, Tibi

(#5) fornettisuti


fornettisuti
veterán

lol
Ez aztán a Prémium gyártó, Prémium terméke.

Már értem miért harapott alma a logójuk.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) atike


atike
nagyúr

"Az Apple szerint viszont ez belefér"

Nesze nektek iSheep... Durva.

(#7) satz18


satz18
őstag

Ők már előre megcsinálták a hajtogatható tabletet. Kár hogy ezt csak egyszer lehet összehajtani. ;]
troll on
Amúgy én örülök neki, aki applet vesz az szívjon. Nem kéne vásárlással támogatni egy ilyen hulladék céget.
troll off

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) Kinder


Kinder
senior tag

Mindenkinél előbb jöttek ki a hajtogatható tablettel, nem értem a problémát.

(#9) noro79 válasza fornettisuti (#5) üzenetére


noro79
tag

Samsung prémiumabb? Felgyújtja a házat 😂😂😂

(#10) dajkapeter válasza Kinder (#8) üzenetére


dajkapeter
senior tag

És, ha ügyesen hajlítják akkor nem csak 1x hajlítható :D :R

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#11) vegyszer válasza dajkapeter (#3) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem, nem, nem, nem, nem!
Félre érted. Már az se rendeltetésszerű használat, ha kibontod és látod, hogy negyed milla ellenére görbe...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Csak nehogy az legyen, hogy ha amúgy elromlik, akkor egy meghajlott darabot már nem vesznek át garanciában, mert fizikailag sérült. :)

Számomra ez az arrogáns hozzáállás a nagyon taszító az Apple-ben, pedig van pár termékük, főleg a legújabbak közt, amelyek egyébként tetszenének.

[ Szerkesztve ]

(#13) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A pofám leszakad. Nem tudok szalonképesen reagálni erre. :N

(#14) atee_13


atee_13
őstag

:DD :DD :DD tuti lesznek mókusok akik beleállnak és megmagyarázzák, hogy ez így jó

(#15) Nimda


Nimda
addikt

Mellékhatása a gyógyszereknek van. Ez egy inkorrekt hozzáállás. Magyarázzák, hogy ez így jó. Ami alumínium, az hajlik és punktum. A gyártás során is. Tervezéskor is. A minőségellenőrzésen is átment. Hát persze.

[ Szerkesztve ]

(#16) stellaz válasza noro79 (#9) üzenetére


stellaz
addikt

Igaz, bár a samsung ezt bugnak hívta, nem fícsőrnek és cserélte vagy visszavásárolta az összes készüléket....

(#17) #72042496 válasza noro79 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

(#18) Gaboo77


Gaboo77
tag

Hihetetlen az az öntelt arrogancia, ahogy ez a cég kezeli a problémákat. Nem a termékeikkel, vagy a hibákkal van a fő gond, hanem ezzel a hozzáállással szerintem. Egy cserével orvosolható lenne a dolog, de ők még tesznek egy lapáttal a tűzre.

(#19) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

ÁÁÁ! Ha a gyári dobozban így meghajlik, mi lesz a hátizsákból, vagy táskából kivéve? :Y :Y :Y

plus ça change, plus c'est la même chose

(#20) sanyijedi válasza Gaboo77 (#18) üzenetére


sanyijedi
őstag

"cserével orvosolható lenne a dolog"
anyagilag nem fér bele nekik. így is a túlélésre játszanak.. :U :W

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#21) #06658560 válasza noro79 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

Azért az almánál ez már a második alkalom, hogy hajlik a szutykuk. A Samu a Note problémát pedig kissé jobban kezelte, mint az apple valaha bármit is.

(#22) Pete55555 válasza Gaboo77 (#18) üzenetére


Pete55555
addikt

Dehogy orvosolható, hiszen a cikben is írják: a tag kicseréltette, és a cseredarab is ugyanúgy hajlott volt :C

Nevetséges a hiba, és a hozzáállás is.

Remélem kapnak egy giga csoportos pert a nyakukba, 1-2 Mrd dolcsi büntivel.

...Szeretem leracsniztatni...

(#23) Silenzio


Silenzio
addikt

Náluk ilyen a hajtogatható kijelző. Bocs, kedves Apple fanok, de SZÁNALMAS ez a stratégia. Eddig piacvezetők voltak tablet fronton, most adnak maguknak egy kurva nagy pofont. Amikor volt egy Xiaomi Note 3 Próm, és egy átmulatott éjszaka után kb. 4-5 fokkal meghajolva találtam a zsebemben, és a fórumon írták, hogy a belső merevítés hiánya miatt erősen hajlik a teló, rohadtul ki voltam akadva. De ez ezerszer rosszabb.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#24) spawn21


spawn21
veterán

Visszataláló .....

Ez a topik lesz a kedvencem ;]

iPhone 13p

(#25) fornettisuti válasza #72042496 (#17) üzenetére


fornettisuti
veterán

Touché

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#26) borand válasza noro79 (#9) üzenetére


borand
aktív tag

CSak a Samsung azt értelmesen lereagálta és nem próbálta letolni a vásárolói torkán, hogy ja, ez tök normális.

(#27) collecting


collecting
tag

Nagyon gondolkoztam egy új Pro vásárlásán, de ez ütötte be a tervem koporsójába az utolsó szöget :((
Almafanként is felháborítónak tartom, hogy így érkezzen out-of-the-box, de hogy még meg is magyarázzák, hogy ez így okés, azért na.. ezért kijárna nekik egy tömeges termékvisszahívás-kampány.

(#28) bolvar válasza satz18 (#7) üzenetére


bolvar
senior tag

Ez a hulladék cég nélkül valószínűleg ma sok it termék nem vagy nagyon más formában létezne.
Bőven elég csak az okostelefon amit merőben ők értelmeztek újra ha tetszik ez ha nem.
Lehet nem kedvelni egy gyártót de ez a demagóg szöveg amit 1-2 ember tol az elég kabaréba illő.
Elszaladt velük a ló sajnos de pont ahogy ők is a másik cégek is ugyanazt csinálják 0 fejlesztés(az hogy haszontalan fíícsőőrel pakolnak meg egy telefont nem minősül nálam annak, és az utolsó hasznos fejlesztés a touch id volt ami lám apple) csak plusz hasznot akarnak, mindenki az egekbe emelte az árat, most már ott kapni egy bármilyen gyártó telefonját ahol 6-7 éve az apple aktuális készüléke állt...És mivel üzleti alapon működik minden nem puszira miért ne emelnék az árat sajnos ilyen a gazdaság.
Remélhetőleg észbe kapnak, szükség van egy jó apple-re, én örülnék neki a legjobban pl ha újra kidobnának egy 4" telefont pl, amivel szvsz még kaszálhatnának is szerintem.

[ Szerkesztve ]

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#29) csongi


csongi
veterán

Sírva röhögtem :)
Szegény Steve Jobs most biztos forgolódik a sírjában.
Hol van ez már attól a szellemiségtől?

(#30) milkabrams válasza Silenzio (#23) üzenetére


milkabrams
őstag

Carpathian Foresten egy 150 kilós emberke valahogy nekem repült, repültem én is, telefonra estem (LG V20) és egyáltalán semmi baja. Nemrég egy seprűhajú embereke azzal magyarázta az alma fanatizmusát, hogy a droidos gépek mindegyike hulladék, lassú, hamar tönkremegy és szétesik.

[ Szerkesztve ]

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#31) #81733120 válasza noro79 (#9) üzenetére


#81733120
törölt tag

Legalább az Apple termékek csak hajlonganak a tisztelt gyártójuk előtt. :)

:DDD ;]

(#32) DigitXT


DigitXT
félisten

Egy iPad Air 2-m van, de ilyen gyári hibás szart soha nem fogok venni.:R
Szerk: erősen gondolkodom a korábbi generáció beszerzésén. Ez hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#33) menpee


menpee
aktív tag

Látjátok mindig mondtam, hogy olcsó húsnak híg a leve.
A végére kiderül, hogy ez is feature.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#34) #81733120 válasza csongi (#29) üzenetére


#81733120
törölt tag

"Hol van ez már attól a szellemiségtől?"

Sajnos kb köze sincs a régi névhez. Most már egyedül az iOS, ami még fenntartja az iPhone-okat, egyébként más rendszerrel alig érnének valamit...
Én arra lennék kíváncsi, hogy ha Steve Jobs még élne, akkor milyen irányba ment volna az iOS design-ja és az iPhone-ok, iPad-ek, stb. kinézete.

(#35) stellaz válasza csongi (#29) üzenetére


stellaz
addikt

"Szegény Steve Jobs most biztos forgolódik a sírjában.
Hol van ez már attól a szellemiségtől?"

A "Nem jól fogod" felfogástól nem nagyon távolodtak el, ahogy nézem :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Obyboy


Obyboy
addikt

"Az Apple szerint viszont ez belefér, az alumínium ház meghajlása a gyártási eljárás mellékhatása," - :W 2018 végén a bazári kínai cuccoknál sem fér bele nemhogy egy irreálisan drága márkánál.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#37) stellaz válasza Obyboy (#36) üzenetére


stellaz
addikt

2019-ben meg már ez lesz a menő :)

(#38) #06658560 válasza bolvar (#28) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mit is értelmeztek újra?

(#39) stellaz válasza #06658560 (#38) üzenetére


stellaz
addikt

Mondjuk ezzel nincs probléma, valóban ők hozták létre a mai értelemben vett okostelefont, vele együtt az app storet, a tabletet, ultrahordozható laptopot vagy éppen a jól használható mp3 lejátszót, csak hát ez olyan dolog, hogy ezért még nm lesz elfogadható egy drágán adott, de cserébe minőségi hibás termék eladása és a jogos kifogás elutasítása.

[ Szerkesztve ]

(#40) Luck Dragon

Ez nagyon kellemetlen, az pedig kimondottan vicces hogy az apple szerint ez így rendben van.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) Mrpingvan válasza stellaz (#39) üzenetére


Mrpingvan
tag

De az akkor volt, ez meg most. Ez olyan, mintha az emberek csak azért vennék/védenék a HTC-t, mert anno ők is RENGETEGET fejlesztettek a mobilpiacon. De ma már ettől nagyon messze vannak.

(#42) bolvar válasza #06658560 (#38) üzenetére


bolvar
senior tag

Mutass egy hasonló konstrukciót az első iphone előtt mint amit akkor bemutattak.
A symbianos fostaliga nokiákra és társai a fasorba se voltak, fejre is állt jópár mobil gyártó utána.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#43) Kokzor válasza #06658560 (#38) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Csak a poén kedvéért.
Én úgy tudom, eredetileg az Androidot nem érintőképernyős telefonhoz csinálták. Persze nem az iPhone volt az első érintős telefon.

[ Szerkesztve ]

(#44) aprokaroka87 válasza Kokzor (#43) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az igaz hogy az első Android verziók nem érintőképernyőre lettek tervezve, de ennek meg megint mi köze van ahhoz hogy azóta az Apple egy arrogáns és tapló cég lett.

Vagy inkább fogalmazzunk úgy hogy az Apple is.

(#45) moleculez


moleculez
veterán

Vótmá, LG G-Flex. Amúgy is, hajlított AMOLED, teljesen rendben van, az első ilyen tablet-> innováció. Ez feature. Pont.
Viccet félretéve, a hiba maga sem okés, de a reakció az már tényleg tré. Abban viszont biztos vagyok, hogy a következő cucc a merevség szabványa lesz.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#46) stellaz válasza Mrpingvan (#41) üzenetére


stellaz
addikt

".. csak hát ez olyan dolog, hogy ezért még nm lesz elfogadható egy drágán adott, de cserébe minőségi hibás termék eladása és a jogos kifogás elutasítása."

(#47) satz18 válasza bolvar (#28) üzenetére


satz18
őstag

"Ez a hulladék cég nélkül valószínűleg ma sok it termék nem vagy nagyon más formában létezne."

Pl lenne Jack csati, cserélhető aksi, SIM kártya amit nem kell 2 évente új méretűre vágni. Valószínűleg lehetne még sorolni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#48) atee_13 válasza satz18 (#47) üzenetére


atee_13
őstag

Nélkülük a "user error" kifejezés sem lenne teljes :DD

(#49) Kokzor válasza aprokaroka87 (#44) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Csak a korábbi eszmefuttatásokra reagáltam, ezért is raktam offba. :)

(#50) bolvar válasza satz18 (#47) üzenetére


bolvar
senior tag

Lassan 10 éve használom az mobiljaikat ugyan jack csatit még nem hagytam én el(amióta nem bkv-om szerintem 2x használtam kb), a cserélhető akksi sose hiányzott 2 perc alatt lehet amúgy is cserélni különösebb szakértelem se kell hozzá de javíts ki hogy a többi gyártó készülékei ugyanezt a dizájnt követik..., a sim pedig hogy jön ide a többi gyártó netán még a rendes méretűt használja?.Nem, helyet spórolnak, nem tudom ezzel mi a gond 2 évente ha megvágod 2 perc ha bemész a kis szolgáltatóhoz 10 perc és kezedbe a gyári másik.
Ez is csak egy demagóg hozzászólás semmi más.
Lehet nem a legjobban kommunikálnak dolgokat az utóbbi időben és a termékfejlesztési irányuk is megosztó(ez többek közt engem is megoszt jó-e az irány perpill) de ha nem lenne olyan népszerű mint amilyen nem is lenne min csámcsogni sokaknak.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.