Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) DraXoN válasza Meggyi001 (#39) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

anno még mikor javítottam gépeket, nekem is egy codegen táp volt egy ideig a "hibakereső" tápom ellenőrizni ha nem indult a gép és az-e az ok... az lett jobb és a codegent "elbontottam".

pár darabja talán még megvan a "bontott elektronika alkatrészes" ládámban, ennek úgy talán 10 éve.. egy 8 éve meg már nem is járok gépeket javítani (csak ismerősét ha kell... esetleg ha nagyon-nagyon kell olyanhoz vissza akinek anno csináltam gépet), de aktívan nem csinálom már ezt anno jó volt zsebpénznek középiskola és főiskola mellett... bár utóbbi esetén nem feltétlen már "csak" zsebpénz volt, kellett a bevétel belőle "megélni", de ez van ha szülőkre nem tud az ember nagyon támaszkodni de továbbtanult volna, sokakkal szemben akik azért vették csak fel a diákhitelt, hogy "elköltsék" mert megtehetik, de mindent fizettek otthonról, nekem jól jött a havonta harmad-fél diákhitelnyi (akkoriban 30e később 40eFt volt a havi felvehető) extra keret, abból kellett fizetnem a kollégiumot, megvenni a könyveket, bérletet, élelmet, stb.. nem volt egyszerű időszak (de egy havi 10-20eFt-ot összekapartam vele)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.