Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ideig óráig jó lehet de szinte biztosra veszem, h hamarosan már nem kell újra melegítened mert nem is fog elindulni. Nem akarok hazudni, azt hiszem egy 7900 gtx-et sütöttem meg egyszer kíváncsiságból, bevált.
Aztán nagyon kerestek teszthez egy ilyet így eladtam, de lelkére kötöttem és mondtam a vevőnek, h mi történt vele. Azt hiszem egy teszt az új gazdinál is lefutott aztán sohatöbbetharmadszor.

Rendes reball egy 8800 gts-nél pedig nem biztos, h megéri az árát, sőt. Ráadásul elég sok a kókler, rendes szakikat nagyítóval se mindig találni.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) Csupingo


Csupingo
veterán

Először is: le a kalappal! Ötletes, ügyes. Viszont nekem is az a gondom az ilyen javításokkal és az összes házi sütögetéssel, mint az első hozzászólónak. Nem merném másnak adni, pláne nem olyannak, aki tényleg rá van szorulva. Akár hetente, havonta újra előjöhet ez a probléma, ha már egyszer megtörtént és az lesz a vége, hogy másik kártya kell helyette.
A hozzáállásodért, és azért mert adományozol, segítesz, fogadd őszinte elismerésemet!

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#3) KonzolKartel

Ez is egy egeszen reprezentatív peldaja annak, hogy hibas gpu-t felesleges reballozni, mert a hiba nem a golyokban keresendo, hanem a flip chipben. Ezeknek a golyoknak 220 c az olvadaspontja, azaz pont semmi nem tortent veluk a procedura alatt. GPU hibas kartyat a GPU cserejevel lehet javitani. A reball...hat...

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#4) Meggyi001

Köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat :R

https://gamergep.hu/

(#5) Meggyi001

Ha kibír egy 3-6 hónapot, már jó, addig jön be majd annyi kártya, hogy legyen csere belőlük.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#6) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ha ez visszatérő probléma mint a videóban is említve van, akkor talán a kiváltó okot kellene megszüntetni.
No meg jó lenne tudni miért is következik be ez a hiba, valami forrasztási hiba lenne ez?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7) Meggyi001 válasza zsolt501 (#6) üzenetére

Hát, sztem a gyárakban a tervező urak pontosan tudhatnak erről, csak lehet nem áll módjukban ezen változtatni. Hogy x időnként tönkre megy egy kártya. Durva is volna, ha minden kártya mondjuk 10-15 évig menne. Alig vennének az emberek kártyát...lehet ez az ok, vagy okozat...

Biztos, hogy valami ilyesmi amúgy, forrasztási vagy olyasmi...

https://gamergep.hu/

(#8) DraXoN válasza zsolt501 (#6) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sokszor a forrasztás "reped meg" a sok hideg-meleg hatástól az évek alatt (azon segíthet a reball, de a "sűtős" módszer alapja is ez, hogy "kicsit összeolvasztjuk" azt ami "megrepedt", így javít a kontakton.. ezen hibák azóta léteznek leginkább mióta ólommentes forrasztóanyagot használunk.

de simnán lehet valami GPU-n belüli hiba is, de ha ilyen csíkozás van, akkor nem biztos, hogy a GPUban van a hiba, lehet egy memóriachip vagy akár egy memóriachip forrasztása is hibás. egy ilyen javítás emiatt "szerencsejáték" kicsit.

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#9) Anász válasza zsolt501 (#6) üzenetére


Anász
tag

Ekkoriban álltak át a környezetbarát, ólommentes forrasztásra, és emiatt sikerült ilyen minőségűre a gyártás. Thinkpad T61, 2006-2007es Macbook Prok előszeretettel halnak a gpu miatt meg, így volt anno replacement program is rájuk.

“There's nothing more permanent than a temporary fix.“

(#10) Soderes


Soderes
aktív tag

Az összes 8800 GTS, GTX gyári hibás. Annak idején ezen spórolt a gyártó.
Szar a flux és megtörik a ón.
Következő indításnál már lehet, hogy kuka. Csoda, hogy eddig kihúzta.

A kreatív kivitelezésért gratula!

[ Szerkesztve ]

(#11) ivana válasza Soderes (#10) üzenetére


ivana
Ármester

Nem az ón a gond, a probléma a chipen belül van. Az összes 8xxx geforce ilyen, meg az akkori nforce-ok is.

Amúgy ennek a normális módja a sütés. Berakod alufólia gombócokra, 200 fok azon hagyod kb. 20 percet, utána 250 fok kb. 10 percig, lekapcsolod és hagyod kihűlni. Sokat csináltam, néhány hónapig kibírta anno.

(#12) Meggyi001 válasza Soderes (#10) üzenetére

Még megy szerencsére.

https://gamergep.hu/

(#13) Meggyi001

(most is megy) De mivel innentől folyamatosan menni fog mindennapi használatban lesz, kíváncsi leszek, hogy meddig fogja bírni. Meg fogom majd ide írni, ha bekakil.

https://gamergep.hu/

(#14) Soderes válasza ivana (#11) üzenetére


Soderes
aktív tag

Nem jó tudod.

Én azt olvastam, hogy a flux volt a gond. Tehát az a átlátszó anyag, amivel lekenték a forrasztás után a nyákot, hogy megvédje a forrasztást.
Nos, ez az anyag nagyon gyengére/nem létezőre sikerült.

Egy ilyen nyákot házilag javítva borzalom forrasztani. Volt benne részem.
A flux egy ideig ellenáll a hőnek és nagy sokára kezd felolvadni a ónozás. Itt most persze a pákára gondoltam.

A VGA chipnek nem volt semmi baja. Teljesített, végezte a dolgát rendesen. Addig még össze nem tört az ón és kontakt hiba nem keletkezett. Aztán betettétek a sütőbe. Meglágyult vagy megolvadt az ón és belefolyt megint a kimart fúratókba. Megint kontaktolt aztán, megint eltört. Mert nem volt rajta a réteg és azt már nem lehet kijavítani csak Reball-al.

Nem kell 300-350 fok hozzá, ez hoax. Az ón olvadás pontja 220-230 körül van, de 160-170 már lágyul.

De ezen nem veszünk össze.

[ Szerkesztve ]

(#15) zsolt501 válasza Anász (#9) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Most már nekem is rémlik a sztori, hogy a forrasztó anyagokkal volt gond annak idején, ismerősöm is megkínlódott ezekkel a forrasztó anyagokkal, mikor valamit javítania kellett.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#16) Met


Met
nagyúr

Az mondta, hogy: "Gyertya?" Én meg magamban: ez hülye.
Na szép, mi is a PH-s nickje?;]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#17) GreatL


GreatL
őstag

Grat! Nekem laptopban levő kártyát sütöttek... egy hétig ment még utána összesen.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#18) ivana válasza Soderes (#14) üzenetére


ivana
Ármester

Nem biztos, hogy fél információk alapján kéne megmondani a tutit.

Én azt olvastam, hogy a flux volt a gond. Tehát az a átlátszó anyag, amivel lekenték a forrasztás után a nyákot, hogy megvédje a forrasztást.
Nos, ez az anyag nagyon gyengére/nem létezőre sikerült.

A flux vagyis a folyasztószer szelepe, hogy lemarja az oxidot a rézről, hogy lehessen forrasztani.

Az ólommentes forrasz olvadáspontja magasabb, mint az ólmosé. A trükk az, hogy ólmossal kell rámelegíteni. Nem a flux áll ellen a forrasztásnak, amit amúgy is lemostak a gyártás során isopropil alkohollal, mert nagy frekvenciákon képes vezetni.

A baj nem magával a szilíciummal van, hanem az ezüst vezetékekkel amik kikötik a BGA tokra. A gyertya is ezért működött valószínűleg, mert, hogy ez nem olvasztotta meg a BGA tok ón golyóit az is biztos.

[link] Tiszta ónnal nem lehet forrasztani, itt van kb. mi mennyin olvad. Ma már nyilván minden ólommentes.

(#19) bacsis


bacsis
Közösségépítő

HAljak meg, nem szoktam senkit sem kritizálni... Talán fáradt, nyűgös vagyok?
De most téged egy kicsit bekóstollak, bocsi előre is...
Na lássuk sorjában:

De ahogy megnéztem jobban a leendő áldozatot, elment a kedvem bármilyen javítástól, szereléstől. Sajnos ebben a kártyában csak 320! MB memória volt,
-->Ez majdhogynem rengeteg!!! Az ugye meg van, hogy örültünk amikor már 100ezer Ft-ért meg lehetett venni ezt a kártyát?! 2007-ben!!! azaz lassan 15 éve!!!
Akkoriban 256MB Vram volt az elterjedt és az is bőven elég volt... (többnyire 1280X1024/1440X900-as felbontás volt az elterjedt)

és a támogatott API-kban sem: DirectX 10, OpenGL 2.0.
-->Támogatott API-k? Hosszú-hosszú hónapokig (évekig?) nem tudtuk kihasználni Directx10-et mert annyira modern volt, hogy még oprendszer sem volt hozzá ami támogatta volna, nem hogy játék. (Igaz a Vista már kint volt a 8800GTS 320MB megjelenésekor, de mikor kijöttek az első Geforce 8800-asok és velük együtt a DX10, még csak az XP-t nyomtuk.

-->Éééés vééégül, Ez marhára nem egy "új eljárás"Persze értem én hogy egy újszülettnek minden vicc új
Na befejeztem :R

[ Szerkesztve ]

(#20) Csupingo válasza bacsis (#19) üzenetére


Csupingo
veterán

Új játékoknál már kevés lehet. :DDD Én most próbáltam ki a fortnite-ot egy 512MB-os gts 450-en és sajnos erőben sem volt elég, meg a kép felét nem rajzolta ki.

Nekem 8800gts-volt, vagy valamelyik gyengébb változat. Az egyik első játék amivel találkozott, az a víz alatti
BioShock volt. Úgy kezdődőtt, hogy úszol a vízben. 10mp-után már porszivózott a vga. :)

[ Szerkesztve ]

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#21) bacsis válasza Csupingo (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

egy bő 10 éves kártyát tényleg új játékokkal kell kínozni? és elvárni/felhánytorgatni neki, hogy nem az elvárható szerint megy? ;) nemáá :)
A bejegyzésbe ha bekerült volna esetleg még annyi, hogy "mai szemmel nézve", máris rendbe lenne a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#22) ivana válasza bacsis (#19) üzenetére


ivana
Ármester

+1 ezek nem a ram miatt voltak limitálva akkoriban. Egy PS3-ban pl. összesen van 2x256MB ram :)

(#23) Meggyi001 válasza Met (#16) üzenetére

Nincs neki szerencsére :)

#17GreatL:

Csak egy hétig? Ez hervasztó :((

#19bacsis:

Teljesen igazad van :R

#21bacsis:

Ez nem kínzás. Vagy megy vele. Vagy nem megy vele. Ha megy is, csakis úgy ahogy a kártya akarja, ahogy és amiért meg lett gyártva, ergo, nem kínlódik. :)

És nem vártam el hogy menjenek, és nem hánytorgattam fel sem. :) Ennyit írtam: " El sem hiszem, hogy milyen játékokat tudtam elindítani, és laggmentesen/folyékonyan játszani vele. Persze a kártya adottságai megkötötték a kezemet, de végre úgy éreztem, hogy érdemes volt megjavítani."

Csodálat és tisztelet van a mondatban, nem elvárás és hánytorgatás. A végén pedig öröm, hogy megmentettem, és ismét teheti a dolgát. A kártya nem egy ember, nem egy igásló, nem lehet megszakítani. Csakis és kizárólag annyit tud nyújtani, amire kitalálták, amire legyártották. Többet ennél nem tud nyújtani. Nem?

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#24) Pakmara


Pakmara
őstag

Ötletes :DDD Kiváncsi vagyok meddig fogja bírni....

(#25) Met válasza Pakmara (#24) üzenetére


Met
nagyúr

Amíg le nem ég a gyertya :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#26) Chaser válasza Meggyi001 (#7) üzenetére


Chaser
titán

2008 környékén álltak át az ólom mentes forrasztásra - ami sokkal stabilabb és időtállóbb volt -
környezetvédelmi okokból
azt hiszem nyugodtan kijelenthtjük, széllel szembe h_gyozás tipikus esete

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#27) 8th válasza Chaser (#26) üzenetére


8th
addikt

Az autóipar az ezredforduló környékén állt át. Meg is lett az eredménye. Az idősebb autókban rengeteg elromló alkatrésznek csupán annyi a baja, hogy elenged egy-egy forrasztás. Kidobják és csere. Meg sem nézik.

(#28) DraXoN válasza 8th (#27) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Sokszor nem is javítható egyszerűen amikor műgyantába öntenek egy-két cuccot (a nagyobb vízállóság ellen) a műanyag ház alatt.. kicsit nem egyszerű "kibontani" valamit egy ilyen műgyantás "házból".. ha lehetséges egyáltalán (ritkán az).

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#29) Meggyi001 válasza Pakmara (#24) üzenetére

Erre én is nagyon, megy egész nap, futnak a tesztek, most épp youtube videók.

#25 Met:

Ez jó :DD

#26 Chaser:

Sztem... ennek tök örülnek igazából a gyártók, mert így időnként kénytelen az ember cserélni alkatrészt, hogy nem időtálló. Sajnos nem minket néznek, hogy mi a jó nekünk....lejárt a gari, romoljon el a termék....

https://gamergep.hu/

(#30) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#29) üzenetére

1080p, 51 fok, nincs csík továbbra sem.

[link]

https://gamergep.hu/

(#31) DraXoN válasza Meggyi001 (#30) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

életveszély amit művelsz.. vagy "gépveszély" ... codegen táp? ;]

sajnos nem tudni meddig jó egy ilyen "javítás".. lehet akár több hónap (vagy akár 1-2 év), de lehet csak 1-2 óra vagy a következő bekapcsolás...

Ezzel a gyertyás módszerrel lehetett volna egy olyan gond, ha képes lett volna tényleg megolvasztani a forrasztóónt, akkor "leeshetett" volna a GPU a helyéről a fejjel lefele való lógatással. De az elért hőfokon persze ez esélytelen volt...

én egyébként anno "flambírozó" fáklyával próbáltam javítani anno egy halott (chisetes) laptop alaplapot, de nem jött össze (de kicsit megégett az alaplap helyette... micsoda szaga volt :DDD)

Mondjuk van egy S7 telefon alaplapom amin töltő elektronikát kéne cserélni... szemezek az azóta meglett gázos forrasztó pákámmal (lehet csak "hőfúvást" is csinálni vele), hogy azzal megcsinálom.. vagy megpróbálom legalábbis (bár fogalmam sincs milyen hőmérsékletet tudok elérni vele), de már 7-8eFt ért lehet rendelni elektronikához digitálisan szabályozható hőmérsékletű hőlégfúvót Kínából...

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#32) Meggyi001 válasza DraXoN (#31) üzenetére

Tök jókat írtok itt amúgy , jókat lehet tanulni :)

------------------

"életveszély amit művelsz.. vagy "gépveszély" ... codegen táp?"

Szeretek veszélyesen élni :). Különös módon régóta jól megy ez a kaki tesztelő táp

Akygát nem találtam sehol :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#33) Met válasza DraXoN (#31) üzenetére


Met
nagyúr

Hagyd, Ő lapostáp hívő:) lapostáp=hulladék

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#34) Meggyi001

És akkor most én a 160-140 fokkal mit is melegítettem meg? Kicsit ott belül.....izé....meglágyultak a kötőanyagok vagy mi?

https://gamergep.hu/

(#35) ivana válasza Meggyi001 (#34) üzenetére


ivana
Ármester

A szilícium chipet össze kell kötni a tokkal valamivel. [link] Ezeknek a végeit forrasztottad vissza vele. Emlékeim szerint a modern procikban ez valami ezüst ötvözet, de régen volt és akkor is utáltam a tárgyat.

(#36) KonzolKartel válasza Met (#33) üzenetére

Gyerekeknek rak össze gépeket saját erőből, jó akaratból. Elegendő az a codegen táp tesztelni.

Le a kalappal az előtt, amit csinál Meggyi001.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37) KonzolKartel válasza ivana (#35) üzenetére

Én teljes mértékben osztom a Te felvetésed, mint ahogyan azt ki is fejtettem a 3. HSZben.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#38) Meggyi001 válasza ivana (#35) üzenetére

:Y ez elég komoly.

https://gamergep.hu/

(#39) Meggyi001 válasza KonzolKartel (#36) üzenetére

Köszönöm szépen dicséretet KonzolKartel! :R

Viccelődött csak Met kollega, nem rosszindulatból írta. De amúgy sajnos, mivel nincs pénzünk jó tápot venni, ezért abból dolgozunk, amit kapunk. És legtöbbször codegen tápot kapunk. De legalább van rajta egy db pci-e csati :) . Amúgy a 3 év alatt, talán egy táp ment tönkre, míg gpu és alaplap, vinyó több.

Ilyenekkel dolgozunk általában. ritka, ha jobb tápot adományoznak: [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#40) ivana válasza Meggyi001 (#39) üzenetére


ivana
Ármester

Ettől PTSD-m lett. Mennyi szívtam anno egy ilyennel, rebootonként hol jó volt a 12v, hol elmászott.

(#41) Meggyi001 válasza ivana (#40) üzenetére

:D :D

https://gamergep.hu/

(#42) DraXoN válasza Meggyi001 (#39) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

anno még mikor javítottam gépeket, nekem is egy codegen táp volt egy ideig a "hibakereső" tápom ellenőrizni ha nem indult a gép és az-e az ok... az lett jobb és a codegent "elbontottam".

pár darabja talán még megvan a "bontott elektronika alkatrészes" ládámban, ennek úgy talán 10 éve.. egy 8 éve meg már nem is járok gépeket javítani (csak ismerősét ha kell... esetleg ha nagyon-nagyon kell olyanhoz vissza akinek anno csináltam gépet), de aktívan nem csinálom már ezt anno jó volt zsebpénznek középiskola és főiskola mellett... bár utóbbi esetén nem feltétlen már "csak" zsebpénz volt, kellett a bevétel belőle "megélni", de ez van ha szülőkre nem tud az ember nagyon támaszkodni de továbbtanult volna, sokakkal szemben akik azért vették csak fel a diákhitelt, hogy "elköltsék" mert megtehetik, de mindent fizettek otthonról, nekem jól jött a havonta harmad-fél diákhitelnyi (akkoriban 30e később 40eFt volt a havi felvehető) extra keret, abból kellett fizetnem a kollégiumot, megvenni a könyveket, bérletet, élelmet, stb.. nem volt egyszerű időszak (de egy havi 10-20eFt-ot összekapartam vele)

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#43) Meggyi001 válasza DraXoN (#42) üzenetére

Na, ezért IS szeretek ide járni közétek, és pl blogot is megosztani. Olyan jó kis életképeket kapok, storykat, amik felbecsülhetetlenek. Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem :R

https://gamergep.hu/

(#44) Soderes válasza Meggyi001 (#30) üzenetére


Soderes
aktív tag

Minél intenzívebb, nagy terhelésen használod, annál gyorsabban jön elő az új probléma.

2 hetet adok neki így.

Sokan mondják 2-3 hónap, de ez attól függ mit csinálsz a gépen. Üresjárat, böngészés, videónézés. Úgy elbírja addig.
De aktív teszteléssel, komoly gépigényű játékokkal nem fogja.

Ez a VGA arra jó, hogy kutyát megdobd vele.

Mondom, értékelem a kitartásod, kreativitásod.
De halott ügy.

(#45) Meggyi001 válasza Soderes (#44) üzenetére

:R Köszönöm az építő véleményt. Kíváncsi vagyok meddig fog menni szegény kis kari. A két napos teszteknek vége, lassan elkerül egy családhoz. De készenlétbe helyezek egy másik vga-t is.

https://gamergep.hu/

(#46) Chaser válasza Meggyi001 (#39) üzenetére


Chaser
titán

aminek lehetett éppen köze a csodás kodegány táphoz is ( :
figyelj, értem én hogy jótékonyság, de akkor dobj fel apróra táp keresőt, biztos kapsz párat
anno mikor vettem a lakást volt két pc is benne ( : egyikben kodegány, másikban fsp
a kodegányról élből levágtam a kanócokat és összenyomorítottam, aztán ment a veszélyes hulladékba - ha lett volna időm szét is szedem -
az fsp-t meg később odaadtam vkinek

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#47) Met válasza KonzolKartel (#36) üzenetére


Met
nagyúr

Tisztában vagyok Meggyi001 munkásságával és Ő tudja hogy miért írtam amit írtam. ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#48) MasterDeeJay válasza Chaser (#46) üzenetére

Egyik nap klónoznom kellett nvme-re, a nagy gépembe nem akartam rakni így hát a teszt konfigomba raktam bele (x99z v102 lap, 2623v3l, 12gb ram) de a másolás végénél észrevettem hogy áll a venti a tápban. ISO márkájú 400w-os még valami nortwood celeron konfigba volt, igen forró volt hűtés nélkül. Szóval amíg nem csináltam meg addig egy hasonló korú codegennel használtam...volna ha nem fagyogatna vele 2 percenként. :DDD
Úgyhogy most átszerelem a ventit a kodegenből az iso-ba és megy a kukába.

Btw a 8xxx széria hullott mint az állat, notikba híresen szar volt a 85xx-8600. A 8800Gt-kból meg akkora hiány volt hogy szemetet is gyártottak tonnaszám, maga a kártya ár/teljesítményben jó volt de minőségre nekem egy trágya nemref inno 8800gt jutott sorjás bordával ami nem ért hozzá a ramokhoz sem mivel spóroltak a gap padon.
Csúcskártyák meg eleve bonyolultabbak könnyebben döglenek meg.
dx10-el meg botrány volt, talán a crysis vagy valami nagy névvel hogy dx9-es a játék és semmi dx10 kód nincs benne csak a grafika limiteket húzta feljebb.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#49) Pakmara válasza Meggyi001 (#45) üzenetére


Pakmara
őstag

Na fut még a kari? :)

(#50) Meggyi001 válasza Pakmara (#49) üzenetére

Fut ám, sőt pénteken viszem ki adományként egy családhoz, egy pc-ben. Természetesen tartalékba elteszek egy másik karit, ha bekakilna. Kíváncsi leszek, meddig fog menni.

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.