Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) kmisi99


kmisi99
addikt

Úgyis jó lenne valahol ha felsorolom, legalább nem felejtem el.

Siemens C55
Nokia 3650 (Symbian)
Sony Ericcson Z520i (mivel fix 28mb memóriája volt, nagyon gyorsan le is cseréltem)
Sony Ericcson W300i (imádtam, több tucat java játék volt rajta és rengeteg zene ráfért)
Samsung D600
Samsung D900i (nagy csalódás, lassú szar rendszer)
Nokia N82 (mai napig imádom, xenon vaku gyönyörű fotókat csinált, emlékszem video felvételnél volt makrózási hack, azaz kézzel ütni kellett míg az optika be nem csúszott makró módba és máris lehetett közeli videót csinálni :DDD )
ZTE Blade (kb 3-6 naponta raktam fel egy új romot rá, iszonyat imádtam, kb a létező legtöbb ki lett ebből a telefonból hozva, emlékszem a végére a 320x240 ből 800x400 as videó felvételt fabrikáltak a modosok)
LG Optimus 2X (szép kijelző jó anyaghasználat, de rettentő fos szoftverezettség, az nvidia nem adta ki a Tegra 2 forrás kódják így nem lehetett rendes romot rá fejleszteni)
Samsung Galaxy S2 (máig a kedvenc formavilág, szuper kamera, a gyári rendszere is borzasztó jó, első osztályú)
Samsung Galaxy S3 (Itt már érződött a fosabb anyaghasználat illetve kevés volt már neki az 1GB ram nagyon érződött)
Samsung Galaxy S2
THL W100 (4 mag 1gb ram fillérekért még érződött a szar anyaghasználat)
Vowney V5 (szintén szar anyaghasználat)
Vowney V5
Lenovo A660
Jiayu G3T (még ma is a legszebb telefonok egyikének tartam, nagyon jó minőségű összeszerelésű fém ház borzasztó jó)
Jiayu G3T
Jiayu 4G (micro usb port forrasztása felszakadt a semmitől)
Samsung Galaxy mini
THL T11
Nexus 4
Valami régi 3000ft értékű gombos samsung telefon.
Doogee DG280 (hulladék kínai minőség, felszakadt a micro usb port forrasztása a semmitől)
Lenovo A660 (Ennél a telefonnál "buktattam" le a google-t hogy a köcsögök szándékosan ölök a régi telefonokat, sorra adják ki a frissítést a google alkalmazásokhoz amik napról napra több ramot zabálnak meg, és totál használható lenne mégis a google szarjai szétzabálják a ramot, így kukázható a telefon mert már attól lefagy hogy fut az android)
THL T11
Xiaomi Redmi 3S (borzasztóan imádnom még úgy is hogy újkora óta gyári hibás az akkuja, sajnos csak annyit bír egy töltéssel mint egy jobb akkumulátorú hétköznapi telefon)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.