Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) peti9918


peti9918
csendes tag

Első telefonom 2010-ben kaptam meg egy Nokia 3220-ast . 10 éves voltam, arra kellett hogy elérjenek Anyáék ha kellett , de valami fantasztikus telefon volt. Mai napig imádom és még működik
2. Telefonom 2012-ben kaptam egy Vodafone saját márkás telefont aminek a pontos típusára már nem emlékszem. Első érintőképernyős telefonom volt, sajnos csak 1 évig bírta pedig vigyáztam rá mint a szemem fényére
3. Telefonom szintén egy vodafone sajátmárkás készülék volt ,az első androidos telefonom volt mai napig emlékszem rá mikor megkaptam Anyukámtól , akkoriban nem volt egy gyengének nevezhető készülék, sajnos ma már nem tudok bele életet lehelni
4. Telefonom tesómtól örököltem, egy Lumia 610-es volt. Vissza tért az a Nokia érzés még mai napig működik és használom .
5. Telefonom egy Samsung galaxy ace 3 volt amit 2015 szeptemberében vettem, első olyan telefonom volt aminek egy részét én fizettem , büszke voltam rá nagyon. Szerettem strapabíró volt, amire én használtam tökéletes volt , jelenleg Anyukám használja egy Lumia 635 társaságában.
Jelenlegi telefonom egy Samsung Galaxy A5 (2016) első telefonom amit a tavaly nyáron diákmunkán összehozott pénzemből vettem 3 hónapja . Sokáig iPhone volt tervben valami 5-5s mert nem akartam nagy kijelzőt. De mikor mellettem a vonaton valaki ilyenen nézett filmet eldöntöttem ezt veszem. Akkor még 100 fölött volt az ára így vártam vele mert kellett a pénz suli kezdésre. Ekkor jött a Telekom mint valami Isteni sugallat és előfizetésre 0 Ft- ért "megvettem " örültem mert így maradt is pénzem, és a csomagban van internet is . Nagyon jó telefon sok filmet nézek rajta, olvasok, tanulok , fotózok ( persze erre nem ez a legjobb de szerintem jó képet csinál) prémium összeszerelés. Remélem még jó pár évig hű társam lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.