Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Tibi498 válasza tomika940609 (#40) üzenetére


Tibi498
csendes tag

Én is így jártam, nekem is lassabb lett az elmúlt időszakba a teló. Rég szerettem volna főzött romot rátenni, de eddig nem igazán volt erre lehetőség. Személy szerint én a cyanogenmod-ot preferálom és nagy örömömre a múlthéten fel is tehettem rá, hiszen elkezdtek dolgozni a 13-as kiadáson, amely android 6.0-ra épül. A ram fogyasztás sokkal jobb lett, az akkumulátor is jobban bírja. Közel 6 órás kijelzőidőt sikerült elérnem úgy, hogy wifi, mobilnet, gps folyamatosan be volt kapcsolva. Igaz még ezek csak nightly kiadások, de amire én használom már tökéletesen stabil és minden működik. Én eddig elégedett vagyok vele! :DD Aki úgy érzi kipróbálná szigorúan csak saját felelősségére tegye, mivel kárt tehet a telefonjában. Igaz én ebben a kártételben nem hiszek, mert eddig egy telót se sikerült tégláznom, mindig sikerült probléma esetén visszaállítanom a gyári rendszert, de ennek ellenére fő az óvatosság. Ha esetleg bárkinek segítségre lenne szüksége ezzel a témával kapcsolatosan, bátran forduljon hozzám, szívesen segítek!

Üdv: Tibi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.