Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Jakuu


Jakuu
őstag

Szerintem meg semmi nem ment el a kutyuben, csak nem lett leresetelve a meromuszer toltesenkent, hiszen van rajta egy reset gomb. Az oran jol lathato, hogy 6 orat lett toltve valami. Hasonlo keszulekem van es akkukat is szoktam tolteni, sot napelemes toltovel is hasznalom, amikor turazom. Nagyjabol pontosan mer, az eszkozok kapacitasat jol mutatja. A toltesi elteres meg abbol adodhat, mert hiaba nezi a toltofej maximumat, nem mindig annyival toltesz, rengeteg kesszulek, de meg akkukban is a vedelem a toltes vege fele korlatozza a toltesi maximumot. Teszem azt az 1 amperes toltovel a toltesi metodus vege fele az eneloop aksijaimat mar csak 0.1-0.2-0.3A-al toltom kulso usb akku toltorol, amin kulon usb szabvany kapcsolo van (usb2 ill usb3). Ugyebar a muszer azt mutatja, hoy 6ora alatt ennyit toltottel 5k feletti erteket 1.5Ax6ora az 9000A lenne, de sohasem fog annyit mutatni, mert mint irtam a keszulekek elektronikaja a toltes erteket csokkentik a toltes ideje alatt, teszem azt a toltottseg 80%-nal mar nem toltodnek maximummal. A kis nyomogombot a keszulek oldalan, pedig tessek hasznalni, a toltesek utan, az reseteli az orat, a keszuleken, ha valaki ezt nem teszi meg, akkor nem is fogja az akksija kapacitasat latni, mert a kovetkezo toltes.erteke is hozzaadodik az elozo tolteshez. Itt csak annyi lathato, hogy 6ora alatt ennyit toltott, es en ketlem, hogy 6ora alatt nem toltotte fel a telefonjat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.