Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Meggyi001

(#6) joey04 : 10 ismerősömből sajnos 6 ilyen, akinek nem való okostelefon. Köztük az anyós is. Eddig symbian használt, mert tetszett neki, hogy ki lehet rakni a névnapokat meg a horoszkópot. Most már androidot akart, hiába mondtam neki, hogy az keményebb feladat. Elég ha csak átrakja a telefont az asztalról a szekrényre pl, és máris ikonok tünnek el, screenshotok keletkeznek, widgetek mennek át új oldalakra, és még nem is nyomogatta meg direkt....

(#7) Aweriot: így van a felhasználó nem elég okos/tapasztalt hozzá.

(#8) cc42: Mert kérte, hogy root-oljam, könyörgött, a 12 éves kölök. Mondom neki, hogy oké, de ésszel, mert könnyen törölhetsz bármit ami fontos, stb. Asszonta, ő bizony vigyázni fog, csak play-es játékok....hát vigyázott is :)

(#9) hcl: Úh, én is hányszor le lettem fikázva, amikor valakinek mondtam, hogy először megérteni kéne a telefon vagy pc nagyjábóli működését, aztán buherálni / romolni, stb. De ezeknek beszélhet az ember, ....segíts nekik ha baj van, de ne merd okosítani/ okítani őket :)

(#11) quailstorm: Neked is , és a többieknek is köszönöm az értékes hozzászólásokat. Remélem, az átlag userek tanulnak belőle.

Más, mindenkihez:

Szerintetek melyiket ajánljam az ismerőseimnek, vagy csak adjam nekik például ezt a listát, azt válogassanak? Vagy nektek van kedvenc alkalmazásotok erre?

1: Eset Mobile Security & Antivirus
2: Norton Security & Antivirus
3: Kaspersky Antivirus & Security
4: Panda Free Antivirus és biztonság
5: Malwarebytes Anti-Malware
6: AVG Vírusírtó Androidra Magyarul
7: Virus Cleaner ( Hi Security ) - Antivirus, Booster

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.