Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zolomon17


zolomon17
senior tag

Remélem jól sikerül a cucc és akkor meg is lesz a Phatom 1.1.1-em utódja :C

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Az a táv...tipikus hüvelyk ujjas használatra van kitalálva...néha fogom a fejem hogy a gyártók (és a pilóták) nem tudják felfogni...ez nem egy játék konzol. Miért lett ez a divat?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) makro


makro
aktív tag

Phantom klón, úgy ahogy lennie kell :U

(#4) Amacs


Amacs
aktív tag

Még mindig nem jött el az akksi forradalom az üzemidő alapján. Van amúgy már olyan drón (megfizethető), ami napelemes rásegítésű?

(#5) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Kar, hogy Mo-n nem lehet hivatalosan hasznalni, csak repulesi engedely kerelemmel. Vicc, de ez egy ilyen orszag.... :W

(#6) fi:zi'k válasza Kamikazeman (#5) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Minden reptetéshez engedélyt kell kérni a hívatalból? :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) nightmanager válasza Kamikazeman (#5) üzenetére


nightmanager
tag

Szerintem az nagyobb "vicc", hogy a drónosok azt hiszik, hogy mindenhová berepülhetnek, mertcsak..

(#8) vicze válasza Amacs (#4) üzenetére


vicze
félisten

Sok értelme nem lenne. Nyersz van +1perc üzemidőt a súlyon meg veszítesz vagy 10-et tiszta nyereség...

(#9) aAron_


aAron_
őstag

Ha ez a hivatalos youtube csatorna, elég nevetséges, hogy 480p a videó. :o

What is your ikigai?

(#10) Akula


Akula
őstag

Must have...
...for free.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#11) tigipuf válasza Kamikazeman (#5) üzenetére


tigipuf
senior tag

Az meg van,hogy az asszonnyal "munkálkodtok" a kertben,én meg felveszem mert megtehetem,hogy bekacsintok hozzátok,és utána nyomom a netre???

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#12) #20655360


#20655360
törölt tag

Én még 1-et se láttam a környezetemben sajnos. :( Csak repüljön be a telkemre egy. ;] free drone!

(#13) hitvanyalak válasza fi:zi'k (#6) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Nem tudom ez kellő választ ad-e? :R

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#14) Nwis86 válasza tigipuf (#11) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Mert a kertbe egyébként nem lehet belátni? Persze ha felhúzol 3 méteres beton kerítést akkor nem! De ebben az esetben a szomszéd házakból továbbra is belátni... Ha csak nem veszed magad tömören körül 10 méteres fákkal :D Ha én kinézek az ablakon legalább 10 ház udvarába látok be, többnél medence is van, bár hozzáteszem mindegyikbe belátni az utcáról is, nem zavartatják magukat, persze senki se nudizik... Na de lényeg dron nélkül is belátni az udvarok nagy többségébe!

kb 7 éve mesélte 1 akkori munkatársam hogy neki van 1 nyaralója a helyi tóparton, a tetőtérben pedig 1 kicsi csillagvizsgáló és azzal szokta nézni a nudistákat a tó közepén miközben azt hiszik ott senki nem látja őket :D Szóval tiltsuk be a távcsöveket...

A megoldás hogy nem kell szabadtéren olyat csinálni amiből gond lehet ha meglátják... mondom ezt úgy hogy én is "munkálkodtam" már erdőbe és 2 percre rá jött 1 csapat motoros XD igazából nem is tudom mi lett volna ha hamarább jönnek...

Az alacsonyan emberek felett lévő repülést egyébként én is elítélem, de ha elég magasan elhalad a telek felett az engem nem érdekel.

(#15) Teréz Atya válasza tigipuf (#11) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Mert normal kameraval ugyanezt felvenni nem gond? A strandon kukkolos videokat sem dronnal veszik fel, csak szolok.
Amugy meg pont azert, hogy mindenki attol tart, hogy epp felismerhetok lesznek valahol a YT eleve lehetodeget ad automatikus arcfelismeresre es kitakarasra.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#16) Teréz Atya válasza #20655360 (#12) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Okos vagy! Meg a vegen atlyukasztod a LiPo akksit es felgyujtod a telked. Aztan meg a dron tulaja is csesztetni fog karteritesert.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#17) mirci18


mirci18
addikt

Nevetséges hogy minden eggyes drónos hírnél van pár ember aki rohadjonmegmindendrónosember játékot játszik.
Azért mert van egy kis része a drónos társadalomnak aki nem szakszerűen vagy jogszerűen használja nem kell mindenkit megszólni.
Ez semmi más csak vita szítás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#18) macilaci78 válasza Nwis86 (#14) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Lehetőséged van elköltözni tanyára és 3 méter mags kerítést húzni mondjuk hullámpalából kizárva így a járókelőket, szomszédokat, de egy kupolát építeni, mert vannak drónok, az nem gyere be.

Persze Magyarisztánban a magyar ralálékonyság és virtus miatt a laza szabályozás és a tiltás közötti arany középutat választják: a jogszabályok általi ellehetetlenítés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19) #20655360 válasza macilaci78 (#18) üzenetére


#20655360
törölt tag

Pont hogy a drón való tanyára, ahol esetleg nem zaklatsz másokat vele.

(#20) shaddam válasza #20655360 (#19) üzenetére


shaddam
aktív tag

Persze majd pont az unalmas életed lesem a drónnal :D Hihetetlenül el vannak egyesek tévedve

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#21) #20655360 válasza shaddam (#20) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ok, de jobb szeretném ha lehetőséged se lenne rá.

(#22) shaddam válasza #20655360 (#21) üzenetére


shaddam
aktív tag

Akkor költözz betonbunkerbe. Remélem ezt is 3 VPN-en meg 8 proxyn keresztül írtad. Kimész az utcára nem félsz hogy valami tinilány snapchat szelfijébe mászol?

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#23) Jackal2 válasza #20655360 (#19) üzenetére


Jackal2
senior tag

Attól még hogy berepül a kertedbe, nem lesz a te tulajdonod.

[ Szerkesztve ]

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#24) hitvanyalak válasza Jackal2 (#23) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Azért inkább ne repüljön olyan alacsonyan, hogy el lehessen kapni... :N

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#25) hitvanyalak válasza shaddam (#22) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Ez is tök érdekes, hogy ha valaki nem akar megjelenni más képein, stb. akkor az be van állítva paranoiásnak, meg neki kell elköltöznie... Mint amikor dohányosok nem hajlandóak odébb menni a buszmegállóban és én vagyok a gyökér, ha ez zavar...

Mondom ezt úgy, hogy én egyáltalán nem vagyok drón-ellenes, sőt!

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#26) makro válasza hitvanyalak (#25) üzenetére


makro
aktív tag

Mindkét oldalnak nem lehet kedvezni. Kb eldönthetem, hogy most a jobb vagy a bal kezembe harapok.

A kamerás drón személyiségi jogokat fog sérteni, ezt elkerülni biztos nem lehet. Ilyen részről szerintem nem kellene gondot okoznia egy város felett átrepülő masinának. Itt nem is az a cél, hogy másokat megfigyeljenek vele. Ezzel ellentétben amikor arra használják, hogy másokat magánterületen belül kukkoljanak....

Bár van saját drón fórum is

[ Szerkesztve ]

(#27) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Hogy ez a Xiaomi mindenbe beleeszi magát. :DDD Szerintem lassan ők fogják megalkotni a Skynetet.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#28) -Skylake- válasza Dyingsoul (#27) üzenetére


-Skylake-
addikt

Legalabb olcso lesz az a Skynet :D

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#29) Hurkafej válasza #20655360 (#21) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Ajánlom a Google Maps beperelését, mivel befényképezett az udvarba, és akkor már a különböző földhivatalokat se hagyd ki.

(#30) moleculez


moleculez
veterán

Na ez egész korrekt lett, ha kijön beszerzek egyet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31) fury71 válasza moleculez (#30) üzenetére


fury71
aktív tag

Szerintem én is. Ha minősége is hasonló lesz mint egy DJI dróné akkor mindenképpen. :) Várom a teszteket.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#32) hitvanyalak válasza Hurkafej (#29) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

A Google kisatírozza az arcokat(ahogy a hivatalos szerveknek is ki kell(ene))

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#33) Hurkafej válasza hitvanyalak (#32) üzenetére


Hurkafej
aktív tag

Én a fentről készült műhold képekre gondoltam, amik remekül kikörvonalazzák egyes esetekbe, hogy mit lehet ellopni...

(#34) Teréz Atya válasza hitvanyalak (#32) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Mint ahogy a YT-nal is egy kattintas. :)

Gyerekek, nem kell itt szalmababot csepelni. Ugyanugy nem maszok bele senki seggebe a kvadkopteremmel, mint ahogy senkinek nem fenykepezek be a keritesen keresztul egy szelfibottal. Es valahogy soha nem is erdekelt a szomszedom maganelete.

Mellesleg az egyik szomszed a haztetorol kukkolja az anyosat egy tavcsovel, de psszt, ne mondjatok el senkinek! :P

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#35) uzsz válasza #20655360 (#19) üzenetére


uzsz
senior tag

Ez aztan a hozza allas.
Mint az öregasszonyok a kissebb falvakban.
Ki kell tiltani a motorokat meg az autokat mert zavarjak a nyugalmat es hangosan zugnak, stb.. :D
Ez a dron ellenes vagdalozas több mint vicces.
Nem tudom mitöl tartanak az emberek. Ha valaki meg akar figyelni, nem dronnal teszi elsö körben.
Nem mellesleg, ha jol sejtem az ingatlan feletti legter nem az ingatlan tulajdonosae.

Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

(#36) laslie92 válasza uzsz (#35) üzenetére


laslie92
senior tag

Sziasztok valaki használ ilyet? Betettem a kosárba de még utána szeretnék járni kinél hogy megy mik a tapasztalatok.

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.