Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Jólépés :) csak kár hogy még mindig nagyon drága:(

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) baleee89


baleee89
aktív tag

éppen ideje volt már!

VESZEK rossz, javíthatatlan, fizikai sérült (6fele tört), alkatrész hiányos pc cuccokat http://www.eh-pc.eu/

(#3) n0_gAboR válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


n0_gAboR
őstag

Onnan viszont nem lesz nagy lepes portolni Desire-re:)

(#4) plus44


plus44
veterán

Lesz 3.0 is?:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) Pompi válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Viszont szerintem jelenleg még mindig az egyik legütősebb Androidos telefon, így nézve megéri az árát.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#6) Nordic válasza Pompi (#5) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

És tényleg azok jártak a legjobban akik annó Nexus One-t vettek, velük nem szarakodnak support téren:D

(#7) r4z


r4z
nagyúr

A fejemet rá, hogy nem lesz benne kétujjas forgatás a bugos dual-touch érintőpanel miatt :(((
Ha már a Nexus One-nál van támogatás, ugyan, adják már ki a Desire-re is, nem lehet olyan nagy meló, mint az elejétől kezdeni :N (Tudom, akkor nem fogyna a DHD meg a DZ, de ez már tényleg pofátlanság...)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#8) FRENK1988 válasza Pompi (#5) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hogyne. Csak azért már 1-2 hasonló társa már megindult a "süllyesztőbe" addig ő még mindig tartja az árát

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#9) Stunts666 válasza r4z (#7) üzenetére


Stunts666
őstag

Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy megfogja kapni a Desire a 2.3. Szerintem megkapják a testvérek és utána 1-2 hétre rá mi is.

(#10) Pompi válasza FRENK1988 (#8) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nézd végig a mostani Androidos kínálatot, a Nexus S-t is belevéve. A Nexus One simán ott van a toppon a mai napig (közel 1 éves telóról beszélünk). Szoftveresen ugye nem kérdés, hogy jó, lásd a mostani hírt. Már csak ezért is megérik a Nexusok, ha az ember nem akarja kitenni magát a gyártók kényének kedvének. Egy korrektül összerakott darab, minőségi anyagokból. Egyeseknek szempont lehet, hogy nem 4-4.3" kijelzős lapát modell. Egyik legnagyobb scene áll mögötte világszerte. Szóval miért zuhanjon nagyot az ára? Egyébként esett az ára a megjelenés óta nem is keveset (ha jól rémlik valahol 180 körül kezdett és most 110 magasságában van az ára).

Feel Good Inc.

(#11) BoB válasza r4z (#7) üzenetére


BoB
veterán

Az én N1-emen a kétujjas forgatás valóban nem működik, de a térkép döntés két ujjal igen. (fura)
Viszont az iránytű mód is megy.

De ezt már ki tudod próbálni most is mert az 5.0-ás maps már rég tölthető.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#12) Karma válasza BoB (#11) üzenetére


Karma
félisten

Semmi fura nincs benne, ha belegondolsz vagy kipróbálod, hogy a telefon mit érzékel egy kétujjas forgatás illetve a kétujjas drag során.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) BoB válasza Karma (#12) üzenetére


BoB
veterán

Igen, igazad van, megnéztem hogy lenne a forgatás. Úgy gondoltam hogy két ujj horizontális mozgatással van megoldva (mint a döntés csak 90 fokkal elfordítva) de aztán láttam hogy egy fix + másik mozog. Na persze az első módszerrel működne...

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#14) roti86


roti86
őstag

Ezzel tényleg nem szaroznak, még mindig erre a modellre jelennek meg először a frissítések :)

(#15) pampika válasza Pompi (#5) üzenetére


pampika
őstag

nekem csak az a bajom vele, hogy nem lehet itthon garisan kapni (leszámítva a sufni gsm 'garit'). és innentől fogva ennyi pénzt nem adnék érte, mert bármi bajom van, kétséges, hogy lesz-e szerviz/alkatrész az orvoslásra :W
de ezért lesz dézi, mert ahhoz viszont van rendes szerviz háttér :D

(#16) FRENK1988 válasza Pompi (#10) üzenetére


FRENK1988
veterán

Akkor én nézem rossz helyen az árát:D Am csak azzal van bajom mert a többit tudom és ismerem:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#17) BoB válasza pampika (#15) üzenetére


BoB
veterán

Tévedsz.

Lehet kapni rendesen.

Pl: Expansys (rendesen kapsz garanciát, több mint 100 van nekik raktáron) Nexus One

De nem javaslom sem ezt sem a Desire-t. (érintőkijelző rettenetesen rossz, rendkívül kicsi belső tárhely)

Ha fontos neked hogy a legjobban támogatott androidos eszközöd legyen, akkor Nexus S-t vegyél. Szintén kapható lesz nemsokára az expansysnál (is).

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18) Nordic válasza BoB (#17) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Én még mindig nem vagyok benne biztos, hogy a Nexus S a google gyártói mobilja lesz, csak azért mert nexus a neve. Én még sehol nem láttam volna, hogy a G hivatalosan ezt megerősítette. Ha tévedek persze nyugodtan javítsatok ki. :U

(#19) BoB válasza Nordic (#18) üzenetére


BoB
veterán

"Én még mindig nem vagyok benne biztos, hogy a Nexus S a google gyártói mobilja lesz, csak azért mert nexus a neve."

Igazából ma jelent meg rá a 2.3.1-es Android frissítés.
OTA frissítés, tehát 3G-n vagy WiFi-n keresztül érkezik, de manuálisan is feltehető ha letöltöd a GOOGLE szerveréről.

Hát nem is tudom :DD

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#20) Senhi válasza Nordic (#18) üzenetére


Senhi
aktív tag

[link]

Pure Google :) . Hivatalosabban nem megy.

(#21) Nordic válasza Senhi (#20) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Jó ezt benyaltam :P . Akkor nem is szóltam semmit :U .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.