Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) horkovy24


horkovy24
senior tag

Most beszereztem én is így utólag az uncharted 4 előtt a collectiont. :) Nos öszinte leszek veletek és ez egy teljesen sajátos vélemény lesz úgy hogy most játszottam először a szériával. Pedig volt PS3-am is de sosem szereztem be őket. Így hogy végig toltam őket arra a következtetésre jutottam hogy ez nagyon nem az én játékom. Félre ne értsetek a történettel semmi bajom bár olyan kiemelkedőnek sem mondanám. A második rész felétől már olyan muszáj érzésem volt csak. Tehát nem azért haladtam mert érdekelt a dolog hanem mert a negyedik rész beszerzése előtt végig kell tolni. Ez azért elég gáz.... A grafikai összehasonlításra nem akarok kitérni mert nem játszottam PS3-on meg számomra amúgy sem ez a fontos. Igazából az a kérdés fogalmazódott meg a fejemben a colkection végére hogy nem is igazán értem hogy rengeteg ember miért is magasztalja az egekbe ezt a játékot?! Számomra az én meglátásom szerint teljes mértékben egy középszerű lövöldözős játék némi átvezető videókkal megfűszerezve hogy aztan megint lövöldözhess. :) Ezek után én már nem is igazán várok sokat a negyedik részétől sem. Senki ne sértődjön meg mert ez a saját véleményem a saját meglátásom szerint. Viszont minden ember meglátását tiszteletben tartom és örülök annak hogy mindenki örül. :) Személy szerint többet vártam volna tőle de inkább nem is azt mondanám hogy többet vártam hanem inkább azt hogy valami úton módon elragadjon magával a játék hogy beszippantson de ez valahogy nem sikerült. Lehet bennem van a hiba nem mondom..... :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.