Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forgonati


forgonati
őstag

Ez most hányadik almárka almárkája amúgy? Nehéz már követni...

Keelah Se'lai!

(#2) Persie12 válasza forgonati (#1) üzenetére


Persie12
aktív tag

Én is azt akartam írni hogy az almárka almárkája, de asszem 2018ban elváltak útjaik az OPPO-val.

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#3) juuzer


juuzer
addikt

Kb annyira felesleges almárka, mint a POCO. Én erre a 600 almárkázósdira már lassan kezdek úgy tekinteni, mint masszív környezetszennyezésre :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#4) joey04 válasza forgonati (#1) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) doooo válasza juuzer (#3) üzenetére


doooo
veterán

Hát mert az is... elég idióta taktika. De mivel az egyik kínai elkezdte, a másik is úgy érezte, hogy neki is erre az útra kellett lépnie, hogy minden lehetséges esetben konkurensek maradhassanak. A Huawei is bedobta a Honort anno... de ők legalább megálltak ott.
Érdekes, hogy a régi, nem-kínai gyártók egyike sem csinál vagy csinált ilyet, pedig jelenleg is ők vezetik a piacot (pl. Samsung, Apple).

(#6) Obyboy válasza doooo (#5) üzenetére


Obyboy
addikt

Nem védeni akarom őket és nem is értek a brand építéshez de lehet valami hasonló logikával működhetnek (akarnak működni) mint az autó vagy a gumiabroncs gyártó konszernek.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) juuzer válasza doooo (#5) üzenetére


juuzer
addikt

Igen, csak a Honort abból a szempontból életképesebbnek tartom, hogy azért az elmúlt időben már eléggé mást próbálnak csinálni, mint a Huawei. Pl a V-széria vagy akár az új Honor 20.

Nem az van, hogy fogjuk valamelyik Hulladék Redmit és eladjuk Poco néven. Ja meg aztán Xiaomi néven is. Vagy Fogjuk valamelyik OPPO-t, eladjuk először Relame néven aztán majd Narzo meg Nárcisz meg még ki tudja milyen idióta márkanév alatt. Én örülnék, ha kicsit leegyszerűsödne a termékpaletta. Persze megértem, hogy Indiában pl van, hogy számít az az 5-10 dollár is, amennyivel az egyik telefon olcsóbb a másiktól, de azzal közel se értek egyet, hogy mindenki ontja magából a készülékeket. A Samsung leállt ezzel, bár az M szériára elég kérdőjelként néztem, hogy minek kell. De legalább már nincs Galaxy Ace 2 Duos Pro Ultra, mint most a Redmi XYZ30 Pro NFC Highspeed Ultra Special Edition 2.9.

Vamos a la playa.

(#8) RoBos


RoBos
senior tag

Ezzel a Narzo 20 családdal csak az a baj, h itthon ez nem pálya a B20 hiánya miatt, ahogy a most szeptemberben megjelenő komplett Realme 7-es család sem, mert azokban sincs!

Nyilván a Realme 7-esekből lesz eu-s kiadás is, amibe valszeg lesz B20 (ki tudja mikor), de a Narzo-k kimondottan ázsiai piacra készülnek!

(#9) Graphics válasza juuzer (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát erre lehet inkább nem is mondok semmit...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Postas99


Postas99
senior tag

Én azért örülnék neki ha Azerbajdzsáni Manát-ban is megadnák a telefon árát.

(#11) Graphics válasza Postas99 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De mérhetetlen gondot nem okoz, ha nem... Hétfő van. Ne.

Forintot gondolom érted, telefon tudásáról kéne folynia a csevegésnek, nem ilyen szőrszálhasogató dolgoknak....

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) J&P válasza Postas99 (#10) üzenetére


J&P
tag

Parancsolj, ha van kedved számold ki. ;]

1 azerbajdzsáni manat egyenlő

43,31 indiai rúpia

(#13) judas13 válasza Postas99 (#10) üzenetére


judas13
addikt

Nigériai nairára várok!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#14) #41360896 válasza forgonati (#1) üzenetére


#41360896
törölt tag

Kinek milyen napja volt ma?

Úgy gondolom, hogy ez sokkal relevánsabb információ nekem mint a sokadik almárkának az almárkájának a legújabb (ld hétfői) azerbajdzsáni Manátban nem megadott árú készüleke! (mondjuk ezen rengeteget nevettem mikor előszőr olvastam a fórumtárstól :R )

Valamelyik hasonló cikknél "beszóltam", hogy elég már az ilyen cuccokból de páran leszóltak, hogy de méééé'?

Meeee'!!!

juuzer!

Erre is kaptam beszólást itt!
Konkrétan azt írtam, hogy szerintem a délkelet Azsiai műanyaghulladékot stb. így tolják ki onnan úgy hogy még mi fizetünk érte! A kutya nem vizsgálja meg őket csak a SAR erték a lényeg és kész.

Szóval!? Ki, hogy érzi magát? :)

[ Szerkesztve ]

(#15) juuzer válasza Graphics (#9) üzenetére


juuzer
addikt

Csak nyugodtan, várom szeretettel. :)

Vamos a la playa.

(#16) Graphics válasza juuzer (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felesleges :) Már rég megtanultam ezeket elengedni. Nem pazarlok időt erre.

Van egy meggyőződésed, tarts ki mellette.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) juuzer válasza Graphics (#16) üzenetére


juuzer
addikt

Azt hiszem ha másnak nem tetszik, attól még leírhatom a véleményem. Nem is akartam vitába szállni, csak érdekelt, hogy mivel vertem nálad ki a biztosítékot. De igazad van, ámen. Ki is tartok mellette. :)

Az meg, hogy a hajam égnek áll az itteni fillérb*szástól meg ezektől az ipari hulladék készülékektől, az meg az én dolgom. :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#18) exedoc


exedoc
senior tag

Kicsit mar nekem is sok ezek a márka almárkája, és annak az al-almárkája. Nem értem miért jó ez, tolja a Xiaomi is. Külön Redmi, Mi, Poco, de azért teleszarja a saját piacát is olyan készülékkel, hogy lehetőleg összemossa a teljesítmény, és árkülönbségeket a különböző almárkák és kategóriák között. Aztán ezt még jól megzagyválja a különböző régiók közötti banális nevezéktannal is. Pl. ugyanaz a készülék Indiában Pro Plus, EU-ban Ultra, ázsiában Ultra Pro. Meglátom a hírekben a Xiaomi új telefonját (ami egyébként már megjelent szarabb kamerával 5G nélkül 3 hónapja), és kiráz a hideg, jó lapozzunk, a megint egy Xiaomi.

(#19) Noukoum válasza exedoc (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan, lapozni kell. Ezek nem ártanak neked, sem a piacnak.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#20) Graphics válasza exedoc (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahogy engem ez nem érint. Megvan mik az igényeim, ahhoz választok egy készüléket.

Azon se rágódok, hogy bizonyos autómárkákat máshogy hívnak más piacokon... Vagy téged az is zavar? Komolyan van, akit zavar egy olyan jelenség, ami bevett minden iparágban?

Vagy csak a mobilpiacra van kiélezve a magyar társadalom? Ezt sose értettem...

Valakit zavar, ha egy SSD-t SanDisk helyett WD-nek hívnak?
Ha egy Dacia Logant - Renault Logan-nek?
Ha egy Bajaj motort KTM-nek?
Élelmiszeriparról nem is beszélve...

Szerintem nagyon mélyen szét kéne nézni, hogy mit is tartotok itt a fórumon "problémásnak"
És csak ez néhány példa az életből, de lehet én vagyok ennyire gyökér, hogy ennek a "problémázásnak" nem szentelek több időt.. ( ez is több volt a szükségesnél, megyek kávéfőzőt keresek.. Mondjuk ott is AEG-nek hívnak egy Jura kávégépet... Döbbenet :O )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Kamikaze75


Kamikaze75
tag

Szerintem azért csinálnak annyi almárkát hogy a bolhafingnyi paraméter különbségeket jobban eladják...pld. ahogy nézem redmi család ips kijelző az Mi amoled képfrissítés redmi 60 hz az Mi 90-120 hz stb...
Azt Mi családban nincs is nagyon belépő szintű modell az mi note 10 lite a legolcsóbb ha jól emlékszem
A poco pedig egy redmi és Mi katyvasz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics válasza Kamikaze75 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem feltétlenül igaz ez sem :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) roli543 válasza Noukoum (#19) üzenetére


roli543
őstag

De igen... annyi félét adnak ki, frissítés meg ugye... millió készülékük van és ez sajnos rámegy a frissitésekre... pl a OnePlusnak kevesebb dolga van míg egy Xiaominak lassan negyed évente van vagy 10 készuleke amely picit tér el egymástol máris masképp fest a dolog. Ez szerintem baromi nagy károkat tud okozni ....

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#24) judas13 válasza Graphics (#20) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#25) Noukoum válasza roli543 (#23) üzenetére


Noukoum
veterán

Ha nem veszed meg mi károd lesz belőle? Konkrét példa arra hogy rosszabb / kevesebb lesz a frissítés?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) Postas99


Postas99
senior tag

Ez csak elektronikai hulladék gyártás.
Jó ez egy hír portál. Azt viszont nem értem, ha nekünk az info nem releváns, mert pakiknak gyártják, nincs itthoni hálózati támogatás benne, amúgy is szarból várat építés tipikus esete..
Akkor miért nem egy kis zug hír van róla. Minek ekkora feneket keríteni egy ilyen hírnek??

(#27) Schuler888


Schuler888
senior tag

Mondjuk mivel realme narzo a neve, nem neveznem almarkanak, siman csak egy markan beluli szeria, mint a galaxy note, az sem almarka.. a realme az almarka.

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.